škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bayram dönüşü kaza

Ziyaretçi · 52 · 14312

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

06lkn66

• Ziyaretçi
cumartesi günü bayram tatilinden dönerken yollar kalabalıktı dur kalk ilerliyoduk iki araba giderken trafik iyice hızlandı tahminen hızımız 70-80 civarıydı bi anda millet frenlemeye başladı biz zor bela durduk ama arkadan gelen halamın kızının kullandığı accent abs olmadığı için kızakladı oda bi panikle direksiyonu kırınca bi daha kontrol edemedi sağ şeritten hızlı gelen diğer accent çarptı çarpmanın etkisiyle ön teker kırılmış diğer arabanın şoförü ordan kurtulmaya çalışırkende bariyerlere girdi peşinden ablamda arabaya tekrar vurdu biraz sürüklenip durdular iki arabadada büyük hasar var tek temennimiz kimseye bişey olmaması bide gelirken rahat dokuz on kaza görmştük bu yıl bi gariplik var ama hayırlısı

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi espyi opsiyonel donanıma koyuyorlar anladıkta absyide standart yapmamalarını aklım almıyor.Bence tüm araçlarda esp standart olmalı ama neyse..

Geçmiş olsun ömer.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

06lkn66

• Ziyaretçi
sağol doğan babamın bi arkadaşındada aynısı vardıda bu meretin abs olmayanını almayacan ben pişman oldum durmuyo derdi sorgunda araba sürekli bendeydi bi kere denedim biraz sert bas direk kızaklıyo araba sinir etmişti fabianın frenler bitmeye başladığı halde biz durduk

06lkn66

• Ziyaretçi
sağol irfan abi araba kiralıktı biraz önce şirket sahibi aradı 7.500 liralık hasar varmış arabada diğer arabanın kaskosu yoktu onun durumu vahim hurdaya gider o araba falan demiş

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;138728
sağol doğan babamın bi arkadaşındada aynısı vardıda bu meretin abs olmayanını almayacan ben pişman oldum durmuyo derdi sorgunda araba sürekli bendeydi bi kere denedim biraz sert bas direk kızaklıyo araba sinir etmişti fabianın frenler bitmeye başladığı halde biz durduk

sizde ihmal etmeyin önümüz kış.Bizim fabitonunda lastikler kötü abs olmasına rağmen kızaklıyor.Allahtan kışlıklar varda kışın rahatız.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;138732
sizde ihmal etmeyin önümüz kış.Bizim fabitonunda lastikler kötü abs olmasına rağmen kızaklıyor.Allahtan kışlıklar varda kışın rahatız.

babam arabayı birbuçuk aydır falan doğru dürüst kullanmadı hep bendeydi bende takmıyodum açıkçası yozgata giderken bunun frenler bitmeye başlamış dedi haftasonu gidip halledecek bide kazadan sonra bu frenle hiç gezmem ben diyodu:D pazar günü erzincana gidecez mecbur fren lazım

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
geçmiş olsun kardeşim..
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun :(
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun, dediğiniz gibi cana bir şey olmamış şükürler olsun.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun.araçlarda abs ve esp olmalı.güvenlik ve konfor ekipmanları artık lüks olmaktan çıkmalı bence.abs klima ve esp mesela.