škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni fabia düşünüyorum.kararsızım.yardım ltfn

loones · 41 · 16758

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı loones

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şimdi fiat bayisini aradım grande punto için..ellerinde ve turkiyede araba yok..istedigin renk ve bazda giriş yaparsak yada uretilenler içinden secip karar verirsen en yakın sure yaklaşık 2 ayı kurban bayramını bulur dediler.parayı buraya yatırıpta 2 ay beklemek bana mantıklı gelmiyor açıkçası..araba almaya kalkışınca sagdan soldan duyan ve önerende çok oluyor haliyle.bir tanıdıkta peugeut 207 millesim al dedi..fiyatına baktım 28500 lira.butcemi aşıp bu paraya bu araba degermiki sizce

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha uygun fiyata 1.4 85 hp lik ambiante dinamik fabiya alabilirsiniz ben skoda derim kalite vs konusunda :)

pejo kötü bir araç değil ama 4-5 sene binicem diyorsunuz arıza konusunda ne kadar iyidir düşündürür. .

Çevrimdışı loones

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;138998
daha uygun fiyata 1.4 85 hp lik ambiante dinamik fabiya alabilirsiniz ben skoda derim kalite vs konusunda :)

pejo kötü bir araç değil ama 4-5 sene binicem diyorsunuz arıza konusunda ne kadar iyidir düşündürür. .
peki 1.4 85 ambiante dinamik liste fiyatı 28,290 gösteriyor..peki bunu hangi bayi pazarlıkla kaça kadar düşebilir

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;138898
fabianın önündeki çelik bar çok sağlam olduğu için yaya güvenliğini tehdit ediyor bu yüzden dört yıldızda kaldı diye biliyorum

Bu şehir efsanesi yıllardır ortalıkta dolanır durur. Fabia I için duyardım, şimdi II için de duymuş oldum.:D

Öncelikle Fabia I'deki yaya güvenliği standartları farklı olduğundan (Euro Ncap'ta "2002 öncesi puanlaması" ifadesi kullanılmış) karşılaştırılacak adam gibi bir değer yok.

Önden çarpmada ise Fabia I en kötü, Fabia II orta, G.Punto ise en iyi değeri sunmuş zaten. G.Punto "kimseyi ezip biçmeden" başarılı puan almayı başarmış yani. (güvenlik donanımı-kasa sağlamlığı muhabbetine girmiyorum. Euro Ncap baz alındığında bilim konuşur.:))

Ha bir de;

Yaya güvenliği için gereken puanlar Euro Ncap'ten gördüğümüz üzere daha ziyade tampon, kaput ve ön cam ile ilişkili. Çarpılan yaya daha iç bölmedeki "bahsedilen" çelik barla tanışıyorsa zaten Euro Ncap'i aşan bir kaza senaryosu oluşmuş demektir.

==========================

Kısacası, Euro Ncap'e güvendiğiniz sürece G.Puntoya da güvenebilirsiniz. Tabii demin de dediğim gibi işin içine güvenlik donanımı falan girince şartlar değişebilir. Ama onun peşine düşmek de bizim yapabileceğimiz bir şey değil. Adamlar hangi donanım pakediyle dalıyor onu tam bilemiyoruz.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2010, 21:12:05 Gönderen: SEAHAWK »
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı csco

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende aracımı değiştirmek için uzun zamandır araştırma yapıyorum en sonunda fabia2 de karar kıldım , fabaya gelene kadar honda civic 04-05,corolla hb 05, mazda 3hb , alfa romeo 147 gibi araçlararasında çok kaldım ama uzun zamandır skoda kullanıyor olmam ve beni 1 kere olsun sıkıntıya düşürmediği için fabia2 de karar kıldım , birazda mod merakım olduğu için mini stili hoşuma gitti birkaç aksesuar takdıkdan sonra kocaman bi nazar boncuğu almayı düşünüyorum :))

Çevrimdışı caner

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sezer1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar;
Ambiente dinamik 1.2 70 bg alacağım chevrolet aveo arasında kaldım ne dersiniz...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arada kalcak başka araç bulamadınız mı desem çok alınırmısınız :)

Çevrimdışı samet28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bu fiyatları karşılaştırdığında fabia veya c3 almalısın.

yeni fabia 1.2 aldım. gayet memnunum tavsiye ederim.

sattığım arabam 2004 trip full c3 dü. yeni c3 ler çok iyi.

c3 alcaksan dizel almalısın. dizelleride 30,000 den başlıyo.