škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Satılık Passat leonla takaslı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-volkswagen-passat-iste-passat-31227115/detay

passatımı satıyorum artık şehir içinde büyük gelmeye başladığı için ayrıca eskisi kadarda uzun yol yapmadığım için dizel bir aracada ihtiyacım yok sadece 2006 üstü leonlarla takas yapmayı düşnüyorum
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sağolun arkadaşlar bu arada fiyatı ilana yanlış girmişim düzelttim :)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilan yayında değildir diyor.

hayırlı satışlar. 2006 modelleri pek önermem. eğer imkanın varsa 1,9 105 lik yada 2,0 tfsi bakmanı öneririm.

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Emre' ye katılıyorum.
1,6 8v 102bg olanların yanından koşarak uzaklaşmalısın bence.
Özellikle 1,9 tdi den indikten sonra.

Zevk meselesi fakat; Ford focus' ta tercih edilebilir bence.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada 2006 ve 2007 modelin ilk partilerinden 8vli modellerde şanzımanlar kronik problemli. DUU kodlu şanzımanlar cidd masraflar açıyor sert kullanımda. 2007 sonrasının şanzımanları farklı koduda modelide vites oranları bile hepsi farklı :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kobak;139317
Emre' ye katılıyorum.
1,6 8v 102bg olanların yanından koşarak uzaklaşmalısın bence.
Özellikle 1,9 tdi den indikten sonra.

Zevk meselesi fakat; Ford focus' ta tercih edilebilir bence.

uzun zamandır süre gelen bir leon sevgim var bir türlü kısmet olmamıştı tekrar alma niyetindeyim aklımda 2.0 tfsi yada 2.0 tdi var bakalım önce passatı satmak lazım tabi o yüzden başka araç düşünmüyorum yada sıfır 1.4 tsi (pazarlık ve takas için yarın izmirdeki yetkili satıcılarla görüşecem olumulu bir sonuç çıkmayacak bence hem km fazla hem araçta boya var 2. el araç alırken çok ölücü olacaklar ama kısmet tabiki)
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;139319
bu arada 2006 ve 2007 modelin ilk partilerinden 8vli modellerde şanzımanlar kronik problemli. DUU kodlu şanzımanlar cidd masraflar açıyor sert kullanımda. 2007 sonrasının şanzımanları farklı koduda modelide vites oranları bile hepsi farklı :)

ilk çıktığı günden beri çok sıkı bir takipçisiyim görüyorumki benim gibileri varmış :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;139322
ilk çıktığı günden beri çok sıkı bir takipçisiyim görüyorumki benim gibileri varmış :D
e yani 10 yıldır seat kullanıcısıyım olsn o kadar :D

ama imkanın varsa 0 1,8 tfsi  düşün derim 52 ye falan verirler.
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2010, 23:30:03 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bugün öncelikle 2. el leonlara baktım hem otokenti gezdim hem nerdeyse tüm dod bayilerini ama hepsi 1.6 bir tane 2.0 tdi buldum 2007 model 2 parça boyalı 190.000 binde 32.000 deyince uzaklaştım hemen sıfır için görüştüm fiyatta pek bi indirim yapmadılar zaten benim aracıma 21.000 tl gibi komik bi rakam verince vazgeçtim neymiş araçta boya varmış km yüksekmiş ya ben madem dizel aldım kullanmayacaksam ki bütün bakımları doğuş oto da yapılıyor zaten kızdım çıktım
son karar passatı satmıyorum kalsın bmw bi aksilik olmazsa salı günü satılıyor alıcı yola çıkacak pazartesi belki 2. el bi leon oda 1.6 8v olan modellerinden tüplü tüplü gezeriz ama o fiyattlara ne leon alırım nede passatı satarım yani gene başka bahara kalır leon işi yada son çare benim küçük kardeşi ikna edecem üni. yeni kazandı seneye onada araç alınacak o zaman ona bi leon alırım arada çalarım:hanz::hanz:
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2010, 14:08:38 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ikinci işi çok zor allah kolaylık versin :) inş ilerde çıkar isteyeceğin gibi bir araç

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya şimdiye kadar hep araçlarımı başka araçlarla aldattım (daha az kaprisli oluyorlar) zaten passat kuması olmadan yaşayamaz :D kuma getirmek farz hem ne demişler 3e kadar yolu var :D
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect