škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

şoför kapısının üstten su alıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yaz tatilinde şoför kapısı değişti.malum rize yağmurludur.geçenlerde hava yağmurluyken birkaç damla su gelmişti ve önemsememeiştim.ama dün aracau yıkatırken özellikle içeride oturdum ve adamdan kapının üstüne suyu tutmasını istedim.bariz şekilde su girmeye başladı.tazyikli su çok girerken,yağmurlu havalarda aracın ıslandığını görmedim veya anlamadım.kıymetli yorumlarınızı bekliyorum...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Basınçlı su bambaşka bir durum. Benim aracım en güçlü sağanakta bile su almazken, tabancayla istersem içeri su kaçırtabiliyorum  :)

Eninde sonunda fitil, o güce dayanamıyor.

Çevrimdışı skoda53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;139379
Basınçlı su bambaşka bir durum. Benim aracım en güçlü sağanakta bile su almazken, tabancayla istersem içeri su kaçırtabiliyorum :)

Eninde sonunda fitil, o güce dayanamıyor.

yıkama sonunda tüm kapıları inceledim. içeri ıslaklık veren tek kapı dediğim kapıydı.ıslaklığı kapılara denk gelen plastiği tutarak baktım.üç kapıda elim ıslanmazken diğerinde maalesef...
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2010, 11:45:32 Gönderen: skoda53 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Fitil sağlam mı? Yırtıklık ya da ezilme var mı su alan yerdeki fitilde?

Kapı tam oturuyor mu?

Çevrimdışı skoda53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;139436
Fitil sağlam mı? Yırtıklık ya da ezilme var mı su alan yerdeki fitilde?

Kapı tam oturuyor mu?
dediklerinizi bugün kontrol edeceğim.teşekkür ederim.kapıyı iyi oturtmamaları da bir ihtimal.yazın istanbul'da yetkili servis kapıyı yapmıştı.fitilde sorun olsa derlerdi herhalde.kendim bakacağım.olmaasa da rize sanayisi ya da trabzon'a yetkili servise...

Çevrimdışı skoda53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
akşam üzeri bir arkadaşın tavsiyesi üzerine ağırlıklı olarak volksvagen arabalara bakan özel bir servise gittim.15-20 dk sonra tamam dediler.para da almadılar.ilk kez ücretsiz olarak bir yerden çıkabildik.sorun olursa gel dedi.çıkarken yetkili servisin plakalıklarını değiştirmeyi da ihmal etmediler... konu ile ilgili cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.