škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

acil yardım

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tuna25

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese selam,çorumdan yeni katıldım,aracım 1994 model forman,arabama ilk kez lpg takıldı ancak benzinde sorunsuz çalışırken lpg de sorun yaşıyorum.araçta tekleme var düzenli çalışmıyor.bir aydır gitmediğim yer kalmadı bi dünya masraf ama çözülmedi.bujiler ve buji kabloları değişti,sonra bobin dediler olmadı,lpg beyni ni değiştik olmadı,ditirübütör dediler değiştik sorun çözülmedi.distürübütör orjinal değildi olmayınca eskisini taktık.avans,sente v.s yapamadılar.biz bir çözüm bulamadık,bu şekilde sorun yaşayan arkadaşlar,veya bu işi bilen arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı efsanea_06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
lpg de tekleme problemi bizim formande de vardı bujilerini falan değiştirdik düzelmedi buji kablolarını değiştirecektik parçacı sorunun ne olduğunu sordu ve sorunun çözümünü buldu bir tane tevzi makarası verdi değiştirdik sorun falan kalmadı

Çevrimdışı xufuk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Nerde taktırdıysanız tüm diğer işlemleride orda yaptırsaydınız keşke Belliki kendi hatalarından Avans ayarı veya ne gerekiyorsa yapsınlar yapamıyorlarsa söksünler para iadesi yapsınlar...