škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2001 Astra ile ilgili

Ziyaretçi · 21 · 7762

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araç C4 mü Opel Astra mı? Bir daha oku istersen kardeşim. Ben direkt seni aşağılamadım. Hatta kimseyi aşağılamadım. Ama bu şekilde sadece lamba resmine bakarak atıp tutmak ne kadar doğru peki?

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1997 model X16XEL kodlu Astra'mızda bu ışık aracımızın alternatörünün ömrünü doldurması ve şarj işlevini yerine getirememeye başlaması üzerine yanıyordu. Araç kimi yerlerde çalışmıyor, çalışırken de özellikle klima açıkken motorun zorlandığı koşullarda (virajlı dar dağ yolları) bu ışığı yakıyordu.

Alternatörün değiştirilmesiyle sorun çözüldü.

Demem o ki; dikkatli olun. Bu iş ilerlerse çok sapık yerlerde sapık şekillerde yolda kalabilirsiniz. Ayrıca alternatör de çok pahalı bir parça. Biz çıkmasını birkaçyüz milyona taktırmıştık 3-4 sene kadar önce.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;139821
Her şeye bu tip cevap verince Erhan abi,isterse istemez sinirleniyor insan.

Doğru söyleyince niye sinirleniyorsun ki?

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ya çok takmayın şöyle şeylere. Zaten zamanla alışacaksınız.:++: Ben daha Ophell'den fark ettiydim Erhan Abi'nin farklı tarzını. Daha sonra da bir Seat sitesinde Yunus Emre'nin farklı tarzını.:++: Hatta daha Yunus Emre buraya kayıt olduğu an dedim "aha, sıcak saatler başlıyor":D

Kimsenin kötü bir niyeti yok, bunu biliyoruz. Bazılarımızın mizacı ve yöntemi farklı. Alışacaz artık.:)

================

Velhasılı kelam, bu lamba motor elektroniği lambası diye geçer; pek çok sebepten yanabilir.:D
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayır gıcık olduğum nokta BAZI kendini bilmezlerin beni yönetime şikayet etmiş olması. Çocukça tavırlar sergileyip benimle yüzleşmekten kaçınması. Varsa derdi olan delikanlı gibi söyler.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;140745
Hayır gıcık olduğum nokta BAZI kendini bilmezlerin beni yönetime şikayet etmiş olması. Çocukça tavırlar sergileyip benimle yüzleşmekten kaçınması. Varsa derdi olan delikanlı gibi söyler.

Ahada:)

Baştan söyleyeyim ben kimseyi şikayet felan etmedim.
İster inan ister inanma abi.:)