škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ford KA

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araba çıkalı oldu baya ama çok nadir görüyorum etrafta yorumlarınızı merak ettim.

İlk olarak 1196 yılında üretilen Ka uzun zamandan sonra tekrar karşımıza  çıktı ve yeni Ka istisna değildir heyecan yarattı. 1400000 dünyada  üretilmiş 1996 yılından beri orijinal Ford Ka satılık şehir arabası  sınıfı devrim olmuştur. Haraketli tasarım felsefesi zaten otomobile  basından güzel değerlendirmeleri var. Araca önden baktığımızda büyük  dört taraflı ön ızgara, uzun ve saldırgan görünen cesur kenarlarında  belirgin omuz çizgisi farlar bulunuyor.Yeni Ka içinde ferah, eski model  üzerinde yüksekliği 10 cm’lik artış sağlanmş. Dramatik yeni iç cesur  birleştirir ve anlatım renk kontrastları. ve ergonomik direksiyon tüm  yeni Ka ötesinde zaman kullanıcısı bir göz ödünç konsol açısal merkezi  gibi Futuristic dokunuyor. Ayrıca iki çarpıcı sedef boya – parlak beyaz  olmak üzere 12 canlı dış renkleri arasından seçim yapabilirsiniz
İlk defa, yeni Ford Ka 2 motor seçeneği bulunacak: 1.2 litre 69 PS  Duratec benzinli motor veya 1,3 litre 75 PS TDCi turbodizel şeçeneği  bulunuyor.(hiç şaşırmadım :D ) Ama dizel şeçeneği şu an Türkiye’de satışı bulunmuyor.

Gözüme pek hoş gelmedi ford KA çizgisinden vazgeçmemiş,bayanlar için ideal, minik bişey :)

« Son Düzenleme: 17 Eylül 2010, 14:35:49 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
fiat 500 ün aynısı bu. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;139833
fiat 500 ün aynısı bu. :)

:+1: kardeş araçlar.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mnik kardeşler :D o eski ford KA neydi ya hatırlıyorumda üçgen vücutlu bişi :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;139831İlk defa, yeni Ford Ka 2 motor seçeneği bulunacak: 1.2 litre 69 PS Duratec benzinli motor veya [U
1,3 litre 75 PS TDCi turbodizel şeçeneği bulunuyor.(hiç şaşırmadım :D ) [/U]Ama dizel şeçeneği şu an Türkiye’de satışı bulunmuyor.

O nasıl motormuş, kimin motoruymuş yahu ? Litre ve güç 1.3 CDTI diyor. Ama Ford kendi 1.4 TDCI'ını kullanmak yerine 1.3 CDTI kullanmayacaktır bence.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;140363
muhtemelen fiattaki motordur o

Tamam işte, o da; Ford niye kendi motoru varken onu kullansın ? Gerçi bu CDTI-Multijet Ford'un motorundan iyi denebilir; işine gelmiş olabilir.:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence 1,4 tdci den bin kat iidir o multjet.

Çevrimdışı selchuk

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
multijet daha iyi bencede:).yalnız bu aracı sevemedim gitti 500 daha iyi duruyor.
2010 SKODA SUPERB 2.0 TDI 170 HP CR DSG ELEGANCE SİYAH
2011 SKODA YETI EXPERIENCE 140 HP DSG GUMUS

Çevrimdışı megamania

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ufak hacimli araçları sevemedim gitti, direksiyone türk kası deymeyecek. Araba dediğin biraz geniş olacak. :)
70-620 Passed
70-290 Passed
70-291 Passed
70-299 Passed MCSA
70-293 Pending