škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba Tavsiyesi...1999 ve Üstü GOLF ?

xxman · 56 · 14380

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
araştırırsanız daha uyguna bulmak mümkün. aynı şekilde octavia yıda.

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;140606
Toyotada bak derim, sorunsuz makineler.

amerikada sorunsuz olm toyotalar:++::++::++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla ciddi diyorum, nerseyse Toyota'ya binen herkese sordum, çok çok memnunlar, ama hakkatende 200-300 bin millere dayanmış Toyotalar gezeliyordu çöp gibi. Zaten Alman sevmiyorlar, ya Amerikana ya da Japona biniyorlar, hakkını vermek lazım bi yerde Toyota makineleri hakkaten istikrarlıdır.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi kaymak gibi yollar,sahtekar olmayan servisler ve adam akıllı araç kullanıcısı adamlar varken 500 bin gene gider.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;140493
focus hb yide göz ardı etme derim.ghiası tadından yenmez..
:ok::+1:aynen demir'in dediğine katılıyorum en azında piyasası var ve hemen elden çıkarabilirsin ve kullanımı rahat bir araç kısa mesafe kullanan birisi olarak.eski kasa golf'e o paraya yazık.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;140609
abi kaymak gibi yollar,sahtekar olmayan servisler ve adam akıllı araç kullanıcısı adamlar varken 500 bin gene gider.

Amerikanın yolları burdan betermiş diye biliyorum :D
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Seneye istediğiniz arabaya daha yakın bir model almayı düşünüyorsanız bence bu isteğinizi 1 sene daha bekletin. Fiyatların düşük olduğu şu zamanlarda, birde ihtiyactan acil vs gibi satılan bir piyasa arabası bulup alabilirseniz önümüzdeki sene ilkbaharın başlamasından itibaren bayrama kadarki olan kısımda tok satıcı mantığıyla1-1.5 milyar karla arabanızı satabilirsiniz.  Hem bindiğiniz yanınıza kalır hemde para kazanmış olursunuz..

focus,fiesta,corolla ,civic, astra g 1.6 gibi araçlar bu iş için biçilmiş kaftan bence:)

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;140608
Valla ciddi diyorum, nerseyse Toyota'ya binen herkese sordum, çok çok memnunlar, ama hakkatende 200-300 bin millere dayanmış Toyotalar gezeliyordu çöp gibi. Zaten Alman sevmiyorlar, ya Amerikana ya da Japona biniyorlar, hakkını vermek lazım bi yerde Toyota makineleri hakkaten istikrarlıdır.

Bırak ya, sevmediklerinden falan değil, paraları yetmiyor... Alman araçları Amerika'da lükse kaçıyor diyebiliriz.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;140702
Bırak ya, sevmediklerinden falan değil, paraları yetmiyor... Alman araçları Amerika'da lükse kaçıyor diyebiliriz.

kısmen öyle kısmen değil. amerikalılar öncelikle alman ve avrupa ürünlerine düşmandır. japonları bu yüzden şişirler. ikinci sebep ise vw gibi üreticiler amerikada üretim yapmıyor buda araç fiyatına extra vergi olarak dönüyor sonuçta r36 passat 36 40 bin dolara geliyordu ki o fiyata başka daha iyi passattan üst segmentte arabalar alınabiliyordu.

60 lardan 80 lere kadar alman üreticililerin cidii pazar payına ulaşmaya başlaması gibi korkuları yüzünden toyota honda gibi tenekeleri destekledi amerikan hükümetleri. kıçı kırık hyundai bile amerikan pazarında devlet desteği arkasında ve bir sürü yarışmada marka ile alakası olmayan şekillerde övülüyor bu aralar millet hyundai alsn diye :) accent gibi yumurtaya adamlar en güvenli araba diyor siz gerisini düşünün :D
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2010, 08:34:15 Gönderen: mayham85 »

Çevrimdışı _yasin_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eğer bir yıl binip satacaksan hiç uğraşma eski arabayla istemediğin masraflar cıkarabilir bi yıl daha bekle daha yenisini alırsın.

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: _yasin_;140779
eğer bir yıl binip satacaksan hiç uğraşma eski arabayla istemediğin masraflar cıkarabilir bi yıl daha bekle daha yenisini alırsın.

Bu gidişle öyle olacak gibi. almaya yeltendim ama bir türlü temiz bir araç bulamıyorum.

Belki 12-13 bin tl civarinda, temiz bir Clio bulursam alırım. Maksat ayağımı yerden kessin. Her zaman elden çıkarması kolay bir araç. Altın bilezik gibi.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı paris

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Valla amerikan arabalarının içleri bile aynı japon araçları gibi kalitesiz görünüyor.Hyundai accent'e biniyor amerika gibi bir yerde.Dikkat etmeleri lazım yandan çarpan araç Ford'un devasa araçlarından biri bile olabilir..

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ilk ilandaki cazip görünüyor ama en doğrusu canlı canlı inceleyip araştırıp karar vermek