škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lassa Snoways Era ?

kadir_ · 19 · 11652

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Az önce babamla görüştüm bu lastiği 100 tl ye bulmuş yeni üretimmiş 195-65-15 91 T kodlu lastikler adamın dediğine göre H yada V kodlu hız lastiklerinde katkı daha fazla olduğundan tutuş o kadar iyi değilmiş.

Sizce bu lastik mantıklı mı bu fiyata?

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
lassa snoways i öven çok gördüm lassa impetus kaulalndım çok memnum snoways alabilirisniz

v ve h hız limitlerini gösterir zaten karda 205 km yapacak halinzi yok zaten h yeterli

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu hafta için alıyoruz hayırlısıyla bakalım fiyat uygun geldi ve adam arkasında durdu daha önce 2 kere daha alışverişimiz olmuştu o kişiyle ayrıyetten montaj ve siboplarıda sıfırlicak.

Bu arada lassa almak istiyenlerde duyrulur 25 ine kadar kampanyaları varmış kışlıkları alıp bi tarafta bekletebilirsiniz daha sonra muhtemelen zam gelicektir :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
komşumuz focusunda Snoways kullanıyor acayip memnunmuş hatta geçen sene mayısa kadar çıkarmamıştı:lol:

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açılmış arşivlik lastik başlıkları var; orayı kullansanıza Kadir yav.:(

Alıntı yapılan: tufan;140614
lassa snoways i öven çok gördüm lassa impetus kaulalndım çok memnum snoways alabilirisniz

v ve h hız limitlerini gösterir zaten karda 205 km yapacak halinzi yok zaten h yeterli

Bana biraz Impetus Revo'dan bahsedebilir misiniz ?
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İmpetus Revo 2 yi palio için almak istedim ama aklımda yoktu bristone ve michelin enegery saver bakıyordum bristone yetkilisi lassanında aynı yerden çıktıgını iyi oldugu söyledi fiyat olarakta fark vardı bende araştırmadan almış oldum..

ama çok memnun kaldım önceki lastikle karşılartırmam dogru olur fabrika lastiği Prelli p300 vardı .Yol sesi baya bi azaldı yol tutuş arttı arka kendini bırakıyor impetusta sanki altına bişey sürmüş gibi yapışıp bırakmıyordu.

Fren dozlaması güzel hemen kayma kopma göstermiyor son ana kadar yere tutunuyor.
en iyi özleliği ise yağmu performansı harika tek kelimeyle yagmur için yapılmış bi lastik bence.

megane 205 55 16 Bristone Er300 aldım impetuslar 185 60 14 tü tabi boyut değişince sertlikte dğeişiyor sınıfları farklı ama er300 impetustan üstün değil hatta benim fikrim impetus çok az olsada er 300den bile iyi şimdi lastik alsam kesinlike impetus revo 2 alırım aşınmasıda çok iyi balon falan yok .Tavsiye ederim

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu gün lastikleri taktırmış babam bakalım zamanla yorumları yaparım :)

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kadir nerden almış acaba,fiyat uygunmuş.Bizde alıcaz bakalım araç servisten çıkınca:)

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;141322
Kadir nerden almış acaba,fiyat uygunmuş.Bizde alıcaz bakalım araç servisten çıkınca:)

Bostancı tarafında bir yerden aldı daha öncede almıştık 1-2 kere ordan eğer numarasını istersen özelden yaz yollarım:ok:

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;140557
Az önce babamla görüştüm bu lastiği 100 tl ye bulmuş yeni üretimmiş 195-65-15 91 T kodlu lastikler adamın dediğine göre H yada V kodlu hız lastiklerinde katkı daha fazla olduğundan tutuş o kadar iyi değilmiş.

Sizce bu lastik mantıklı mı bu fiyata?

Ha bu arada belirtmeyi unuttum; kış lastiklerinde hız endeksi düşmesi normal. Aynı endeksi bulmak için fiyatı çok arttırmak lazım. Hatta V endeks falan bulunamayabilir bile. Zaten bu lastiğin doğasına aykırı bir durum yüksek hız endeksi.:)
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;141416
Ha bu arada belirtmeyi unuttum; kış lastiklerinde hız endeksi düşmesi normal. Aynı endeksi bulmak için fiyatı çok arttırmak lazım. Hatta V endeks falan bulunamayabilir bile. Zaten bu lastiğin doğasına aykırı bir durum yüksek hız endeksi.:)

Aynen bizede o bilgiyi verdiler hatta bizim lastiğin kodu V idi T aldık kauçuk oranı fazla dedi daha iyi tutunur dedi hız endeksi arttıkça içine kauçuk yerine naylon koyuyolarmış ondan pek tavsiye etmedi bizde dinledik :)

Desen olarak böyle bir yapısı var

Güzelde durdu :D

Babamın yorumlarına göre çok memnun kalmış fren olarak iyimiş güzel tutunuyor dedi mıchelin varken dur kalkta sorun yaşadığı rampaları daha rahat çıkıyorum dedi yani geçer puan aldı :)

Üretim tarihine baktım ama anlayamadım babamın dediğine göre Ağustosun ilk haftasıymış . .

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;141948
Güle güle eskit hacım :D

Sağol abi darısın senin saç jantların başına :D

Pedere tak etmiş artık bundan sonra mıchelin almicam diyo "50 binde lastik mi biter " demesi hele feanaydı :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: kadir_;141944
...Babamın yorumlarına göre çok memnun kalmış fren olarak iyimiş güzel tutunuyor dedi mıchelin varken dur kalkta sorun yaşadığı rampaları daha rahat çıkıyorum dedi yani geçer puan aldı ...
Eğer önceki lastikler iyice eskimiş ve sertleşmişse, en kötü lastiği de taksan çok iyi geliyor insana.:wnk: