škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabamı satıyorum ne önerirsiniz.

Ziyaretçi · 20 · 5884

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gogo969

• Ziyaretçi
arkadaşlar arabamı 1-2 aya kadar satcam. ve 18-25binTL arası bizim 4'lü gruptan(skoda-audi-WV-seat)ne önerirsiniz.2002 ve üstü olsun yeter bana...aklıma benim hemen A3 diyesim geliyor ama...bi gönlümde mazda6dan yana...sizler ne önerirsniz.?

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2006 seat leon sty. 23 boyasızsa alınır 2007 honda civic eleg. 25 boyalı olaiblir  2006 ford focus ghia olcak boya olmacayak siyah ve hb olacak  2004 opel vectra elagance siyah renk 23 boyasız olursa alınabir  skoda roomster a5 kasa octide olabilir
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

octaviaman

• Ziyaretçi
Audi hepsinin üstünde.Fiyatı ve servisi de ona göre, tercih meselesi.Bir büyük bir küçük şeklinde gidiyorsan.A3 olmazsa sıra golf de:)

gogo969

• Ziyaretçi
a3 sıcak geliyor bana en azından genç işi dinamik bi yapısı var octi yanında makam arabası gibi duruyor.:D

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
sen kullanım amacına göre kendin seçebilkirsin.hb mi geniş bir araba mı v.b kullanım amacına göre skodanın bir modelini seçebilirsin.ucuzlugu ve kalitesi açısından skoda yeterli audi veya vw e fazla para vermeye degmez.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben b7 kasa audi a4 serisinin 2006 ve üstünü diyeceğim ama en düşüğü 38000tl idi geçenlerde.http://www.sahibinden.com/audi_a4_1_8t_s_line-21WQQaXQQ13925383WQQpXQQdisplayitem?source=flsh
biraz tuzlu gibi ama karizma o biçim yani.sana yakışır üstad.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

gogo969

• Ziyaretçi
hepinze tşk.ilginizden dolayı yine skoda octi yolu gözüküyor gibi bagajından dolayı

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman küçük bi fabia arkasınada bunu alırsan tamamdır gerektiğinde bagaj gerektiğinde şehir içi

http://www.cektasi.com/urunler.php

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia gibi bir arabadan sonra Golf veya A3 alırsan ondaki rahatlığı ve genişliği çok ararsın.Öyle veya böyle farkında olmasanda alıştın ister istemez,binince sana ikiside dar gelecektir,helede bagajları.HB arabadan sedana geçilir ama sendandan HB'e geçmek sıkıntıdır,hayırlısı olsun genede ama sedan bir araba bak derim.A5 Octavia çok daha uygun bir çözüm bence.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
kaçış artar kaptanım :adm: Gökhan müdürüm genç adam yav :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;12761
kaçış artar kaptanım :adm: Gökhan müdürüm genç adam yav :)

Tamam Hakan'cığım elbette,ben sadece sonradan genişlik konusunda pişman olmasın diye belirtmek istedim.Çok kişi tanırım sedandan HB'e geçtiğine pişman olan ve tekrar satıp sedana geçtiklerini.O bagajın ve içinin genişliğine insan ister istemez alışıyor farkında olmadan.Helede söz konusu Octavia gibi 1 dönüm bagaja sahip bir arabaysa.:)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
baki ustama katılıyorum.çok haklı.ben eskiden astra sedan kullanıyordum.bir ara borçlandım sadece ayagımı yerden kessin diye ucuzundan bir uno aldım.bagaj yuzunden nasıl satacagımı şaşırdım.uzun yola çıkmıştım işkence gibiydi.şimdi sedan fabia aldım yine.fabia alırkende hiç HB bakmadım.hep sedan veya combi aradım.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com