škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.6 TDI 250Nm TORK ama Elegance Yok

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: orcanius;142780
evet özüne katılıyorum. 1.4 TSI test ettim. Performansı çok hoşuma gitti. Ama 1.6 TDI da yakıt olarak hoşuma gider. Aynı performansı verdimi problem yok. Tork 250 Nm ama beygir gucu 105 HP. gelsin hemen test edeceğim. Octavia larda nasıl bu motor? bileniniz varmı?

Aynı performansı veremez, boşuna beklentiye girmeyin.:) O motorun tek işi ekonomi olacak. Bir de günlük kullanıma yetecek bir güç...
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SEAHAWK;142802
Aynı performansı veremez, boşuna beklentiye girmeyin.:) O motorun tek işi ekonomi olacak. Bir de günlük kullanıma yetecek bir güç...
+1985.

ha yetesiz gelmez kesinlikle. superb e 105 bg lik 1,6 benzinli koysalar çok daha kötü olur.

Çevrimdışı superbdolar

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende 1.4 tsi kullandım cok hosuma gitti hatta eski superble 1.9 tdi pd ile kapışmış bi arkdas bu eski superbi sollayıvermiş :) octavia yı fena değil diye duydum fakat bu motorun superb uygulanması nekadar iç açıcı olur onu bilemeyiz ....söyle bişe varki passatlarda bu motor 1.6 tdi kullanılıyor.kullanana sormak lazımki performansı nasıl... cunki passatın performansı iyise yaklasık olarak superb dede iyi olacağı kanatindeyim