škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Renault Kangoo Express Z.E. Elektromobil

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
En yuksek hiz 160km/h. Fiyatida 20000Eur + KDV olacakmis..

efe_38

• Ziyaretçi
ben binmem bunlara harıl hurul motor sesi duyulacak aragazı falan verecen bune böyle akülü araba gibi :++:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
git gide elektirikliye dönecekler sanırım sektörde. petrole alternatif bulunamadı.

bu arada da yaşadığım şehirde anormal şekilde şu ekobis denilen elektirikli motorlar sardı. bugün özellikle dikkat ettim baya bi artmış. merak ettim sordum 1200 lira civarında da fiyatı var. sağa sola arabayla gitmek yerine düşünüyorum ama sermaye yeterli değil şu an için. :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;143374
git gide elektirikliye dönecekler sanırım sektörde. petrole alternatif bulunamadı.

bu arada da yaşadığım şehirde anormal şekilde şu ekobis denilen elektirikli motorlar sardı. bugün özellikle dikkat ettim baya bi artmış. merak ettim sordum 1200 lira civarında da fiyatı var. sağa sola arabayla gitmek yerine düşünüyorum ama sermaye yeterli değil şu an için. :D

geçen ben fiyat aldım abi aynı fiyatı dediler max hızı 35km imiş akünün bittiği yerde pedal çeviriyosun:D sevgili pederciğim bineceğin araç en 3 tekerlekli olcak diyince rafa kaldırdım bnde:D

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;143370
ben binmem bunlara harıl hurul motor sesi duyulacak aragazı falan verecen bune böyle akülü araba gibi

:++: :++: