škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Üzgünüm;arabanızı çizdim! Ama neden?? :)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
O konuda rahatım valla, arabam ya Gazi İİBF'de olur (sticker var çok şükür) ya da güvenlik kameralı site otoparkında. (futbol sahası kadar var)

Şehir merkezine (Kızılay, Ulus, Sıhhıye...) asla arabayla inmem, hafta sonu gidecek olsam bile okula bırakır Ankaray ile devam ederim, okuldan geçiyor tren :D

Hadi en kötü AVM'ye gittim ordada artık Allah kerim vuran vurursada yapacak bişi yok :lol:

Bu arada Mehmet Komtanm, ben hiç askeri yerlerde park problemi görmedim?? Babam giderdi işe hep arabayla taburdan tut kolordulara kadar bi çok yerlerde kaldık hepsinde personel için kıral park yerleri olurdu, ki subay astsubayda o kadar kazma tipler değil yani, ben rastlamadım lojmanlarda büyüdük :D bide asker abiler öle güzel bakardı ki, yıkarlar paklarlardı iç-dış... Zaten anahtar üstünde bırakırdık.

İlginç geldi.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hakanım şimdi araçların artık kışla içine girmesi yasak üyle yıkatmak falan kalmadı
sen bi gün bizim etimesguta ekmek fabrikasının karşısındaki kışlaya gel şöyle nizamiyeden bi dolaş çık anlayacaksın ne demek istediğimi. koca park yeri ama 2 şer metre araylan bırakıyorlar. dediğin gibi lojmalarda düzgün bırakılıyor araçlar ama nizamiyeden çıktınmı mevlam kayıra
benim işlettiğim paralı park olcek orası yarısı kadar daha araba sığdırrım
« Son Düzenleme: 01 Ekim 2010, 22:48:49 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;143959
adam amarikada süper zengin roys roys ile bankanın önüne durmuş içeri girmiş ve bana acilen 5000 dolar lazım 1 haftalığına demiş. bakmışlar incelemişler ama siz daha önce bizle hiç çalışmamışsınız bu nedenle bize güvence vermelisiniz demiş. adamda roys roysun anahtarını vermiş ve ben gelene kadar sizde kalsın demiş. adamın hemen kredisini acil çıkarmışlar arabayıda garaja çekmişler.
bu 1 haftada banka memuru adamın süper zengin olduğunu araştırıp tespit etmiş. ve 1 hafta sonra adam aldığı 5000 doları ve 1 haftalık faizi olan 9.5 doları iade etmiş. hesabı kapatmış. bankacı sormuş beyfendi siz çok zenginsiniz bu 5000 dolara ihtiyacınız olmadığı halde neden kredi talebinde bulundunuz. adam demişki- siz newyork ta bir haftalığına 9.5 dolar ödeyeyipte böyle bir aracı bırakabileceğiniz park yeri biliyormusunuz demiş.

Fikra cok iyiymis ama. :++:
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)