škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kaza yaptık

mayham85 · 134 · 29811

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;148182
Paçaları çıkartınca 10 HP artacak sanki. Ne güzel işte adamın işine yaramış. Üstelik yağmurda arkadan gelenlere de faydası var.:wnk:
Abi sportif görünüm dedim zaten:++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün tüm gün sağanak yağmrda ve çamurda bindim arabaya. paçalıklar 10 numara iş görüyor herkese tavsiye ederim.

yanımdan bir golf geçerken arkasnda resmen su-çamur bulutu vardı ama aynadan baktığımda benm arkamda yoktu :)

fabialife

• Ziyaretçi
güle güle bin, araba orjinal gibi olmuş.
Murat'ın arabanın boya tonu tutmamıştı serviste sonuç ne oldu?

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar az önce tv 8 de 8, etapta sizin kazanızın olduğu fotoğrafları gördüm

birisi yakın takiple ilgili mail atmış ve bu fotoğrafları yüklemiş plakalar aleni görünüyordu

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;148792

birisi yakın takiple ilgili mail atmış ve bu fotoğrafları yüklemiş plakalar aleni görünüyordu

Yok artık...! Tüm basın ve yayın organları bu forumu mu takip ediyor acaba :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan yunus emre.Allah inşallah tekrarını yaşatmaz.Paçalıklarda bence çok abes durmuyor hatta dikkatli bakmadıkça belli bile olmuyor.Bence gayet kullanışlı olmuş.Fotolardan ne kadar anlaşılır bilmiyorum ama işçilik iyi gibi duruyor.Gökhanın dediği gibi tampon çamurluk arasındaki çizgiyi çok temiz oturtmuşlar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;148793

walla üzerine de ne güzel eleştirdi sunucu arkadaş bide dedi sanırım markanın fun sitesinden arkadaşlar felan diye :D:D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;148792

alla alla az önce babam izliyordu o programı nsıl kaçırmış :D

hemen bir bakayım.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alwaysloser;148800
walla üzerine de ne güzel eleştirdi sunucu arkadaş bide dedi sanırım markanın fun sitesinden arkadaşlar felan diye :D:D
mail attım programın iltetişim adresine bakalım ne cevap vericekler.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;148793
sadece bu forumda yok üstad diğer 3 seat klubündede mevcut fotoğraflar. gerçi bu forumda üye olmadan konular okunulabiliniyor ve fotoğraflar görülebiliyor.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı
Yeni bir  darbe!!!
az önce TV 8 de 8. etap denen programa denk geldim, bizim kazanın fotolarını yayımlayarak plakalar açık!!!
vay yakın takip etmiyolarmışşş vay kemer takmıyolarmış die haber yayımı yaptılar....
bende  döşendim mail olarak aşağıdaki şekilde okuyun arkadaşlar ve konunun  takipçisi olalım!!! ama öncelikle bu haberi onlara bu şekilde ulaştıran  dangalağı bulalım!!!!

Benim MAilim; gönderdiğim mail adresi:  sekizincietap@tv8.com.tr (sizde saldırın)

Murat Bey;
17.10.2010  pazar günü yayımlamış olduğunuz 8.Etap programınızda SEAT araçların  karıştığı kaza görüntüleri üzerine yapmış olduğunuz yorumlar gerçek dışı  ve son derece yanlış ayrıca onur kırıcıdır...

Kazadaki en  arkadaki aracın sürücüsüyüm (16 KB 751) ve yaşananları bu şekilde  topluma aksettirmeniz hemde plakaları kapatmadan,şahsıma ve kazaya  karışan diğer arkadaşlarıma karşı yapılmış olan haksızlık ve  saygısızlıktır!

Yaptığınız yorum göstermektedirki gerçekler ile alakanız yoktur ama yinede ben size  gerçekleri özetliyeyim;

03.10.2010  pazar günü arkadaşlarımızla kahvaltı için bursanın cumalıkızık köyüne  gitmekte idik, ana caddede den sağa dönüş için yavaşladık ve sinyal  vererek ilk arabadan başlayarak dönüşe başladığımız sırada arkadan 30  tonluk bir tır en sağ şeritte 50-60 KM hızla durmadan arkadan bize  çarptı ve tüm araçların birbirine çarpmasına neden oldu!!!!
kaldıki ;
ben kemerimi takıyordum!
yakın takip yapmıyordum!
Hatta dönmek için nerede ise DURUYORDUM!!! KAZA raporlarıda bu şekildedir.

tüm  hata arkadan gelen bize çarpan TIR şöförüne aitken programınızda nasıl  böyle fütursuzca haber yayımı yaptığınızı anlamak mümkün değil!!! sakın  'haber bize böyle geldi' cevabı vermeyin komik olursunuz fotograflara  bakıldığında dönüş yaptığımız görülüyor hadi bunu görmediniz kazayı  yaratmış olan 30tonluk TIRıdamı görmediniz;

Söz konusu haberin ilk yayımınızda düzeltilmesini KEMER takmadığımızı ve yakın takip yaptımızı idda ettiğiniz;
şahsım,
Okan KABA
Yunus Emre Şimşek
ve Murat KUL adına özürlerinizi sumanızı taleb ediyoruz....

Aksi  takdirde Tüm SCB, SCT, SCW internet sitelerindekonu hakkında tepki  kamuoyu yaratacağız yanında dava açacağımızıda unutturmamak isterim...

Saygılarımla...

seatçı arkadaşlar rastlamışlar yayına bu şekilde mail atılmışç. murat abide yazıp atıcak bende bundan çok daha resmi olmayan şekilde ağır bir mail attım zaten kendilerine.

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Az once otururken bu programa denk geldim.  kaza fotolarını vs gormedim ama bi 5 dk falan seyrettim. Bomboş bir program. Adam mail atmış 110 la giderken koğeğe çarptım ızgaram kırıldı. Kopek öldü. 10 dk sonra araba su kaynatmaya başladı.
Sorular : kopeğin ölmesi normal mi
110 hızım yüksekmi
araba neden su kaynatır :)

adam onu 5dk boyunca açıkladı. Çok güldüm seyrederken :)

Çevrimdışı alwaysloser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;148802
mail attım programın iltetişim adresine bakalım ne cevap vericekler.

eminim haftaya okuyacaktır yayında

birde maili atan arkadaş fotoların yayınlandıı bir foruma üye yani içimizden bri ki bu mail de onlarda kayıtlı umarım bulabilirsiniz
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2010, 18:06:41 Gönderen: alwaysloser »

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
toprak cıncık gibi olmuş kazasız belasız kullan.yalnız paçalıklar işi bozmui.bir favorit havası sezdim senın takada..