škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şehir Dışı plaka kullanmak

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;145310
Hacım ''Wisconsin-America's Dairyland'' yazan plakayla 6 eyalet geçtim, NY'a kadar geldim, kamyoncular hep sıkıştırıyodu :lol:

Hahaha, benim vurgulamak istediğim husus milletin hız sınırı ne ise o hızda en sol şeritte gitmekten çekinmemesi idi gerçi ya, neyse.:++:

Nerden buldun kamyoncuları da aralarına girdin arkadaş?:++:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hız sınırı mı?

Madison'dan Wis Dells'e kadar sabit 90 mil ile geldim, hiç bişide olmadı valla :lol: Ama bizim saf Türkler ne zaman yola çıksalar zımbalanıp dönerlerdi :lol:

Kamyonlar çok kudretli hoca, onlar soldan sen sağdan gidiyon. :lol: Şerefime kitabıma regüler bi V6 ile yakalayamazsın o Freightlinerları ya da Kenworthları. Araban kadar motoru var önünde. Teknik tablolarında binler konuşuyor, direksiyonada psikopatlar geçti miydi, tam birer canavarlar.

Bi otoyola çık yol yap;

''Trucks use left lane'' yazısını görünce anlarsın ciddiyetimi :D

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;145315
Hız sınırı mı?

Madison'dan Wis Dells'e kadar sabit 90 mil ile geldim, hiç bişide olmadı valla :lol: Ama bizim saf Türkler ne zaman yola çıksalar zımbalanıp dönerlerdi :lol:

Kamyonlar çok kudretli hoca, onlar soldan sen sağdan gidiyon. :lol: Şerefime kitabıma regüler bi V6 ile yakalayamazsın o Freightlinerları ya da Kenworthları. Araban kadar motoru var önünde. Teknik tablolarında binler konuşuyor, direksiyonada psikopatlar geçti miydi, tam birer canavarlar.

Bi otoyola çık yol yap;

''Trucks use left lane'' yazısını görünce anlarsın ciddiyetimi :D

Hahah, hız sınırı olayı eyalet muhabbetidir ile ilgilidir be Hakan. Sınır olmayan eyalet de var imiş. (Alman rüyası:rock1:)

Tır konusuna pek bir şey diyemiyorum. Ama dediğin gibi, o kaputun altında ilave yükleme alanı koymamışlar herhalde.:++:
[SIGPIC][/SIGPIC]

hakanerdogan

• Ziyaretçi
En babacan limit 75 mildi benim gördüğüm (Indiana), 90 mil sabit geldiğim yerde 65 mil idi. Unlimited olayı hikaye :D

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;145320
En babacan limit 75 mildi benim gördüğüm (Indiana), 90 mil sabit geldiğim yerde 65 mil idi. Unlimited olayı hikaye :D

Yok yav, Montana'da yok imiş. Kaldı ki limit olsa çekilmez o yol hakikaten. Adam 40 saat yol yapıyor batıdan doğuya gitmek için. Montana da bomboş yerdir zaten...
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yav bende geçenlerde bilmeyerekte olsa hep orta şeritten gittim :) Angaralilar sevmistir kanımca :D
Ama inanın o yollarda müthiş tüketimler elde edilir.Sehir ici yollara bak bizim Ankara yolu bile ufak kaldı o yollarda :) Hemde trafik genelde hep akıcı idi. Sanki Bursa'da gidiyorum gibi oldum rahatlık bakımından yani...:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence de baska plaka yasal olarak sorun yaratmasa da sizi sinir edebilir :) yabancı diye yol verilmez daha çok sıkıştırılır vs vs :) ve polisin gözüne batıyor daha çok çeviriyor :) 01 plakalı arkadaşım var hiçbir çevirmeden normal geçmişliği yoktur direk çeviriliyor :D

efe_38

• Ziyaretçi
ankara güzel memleket ya trafiğini seviyorum :ok: biz gitmiştik millet bakıyor 38plaka ahanda bu yabacı diyor ve bize temkinli yaklaşıyorlar yani babam koca bir yol vardı tam bilmiyorum odtü veya bilkenmiydi öyle bir üniversiteye giden bir yoldu 3-4 şeritli biz sol şeritten giderken bir anda en sağ şeride geçip ana yoldan sapmamız gerekti babam sağ sinyali yakar yakmaz arkadan kaptırıp gelen angaralılar aşağı yukarı 90-100 var hemen yavaşlayıp yol verdiler vallaha helal olsun :ok: yani yabancıya kolaylık sağlıyorlar :) arada tabi hakan abi vb. çıkıyor :D :D onlarada rastlarsan şansına küs :++:

kayseride o yoktur böyle en solda sağa geçecek ha :D öncelikle sağdan gelenler ölse yol vermez arkasında bekleyenlerse kornaya elini koyar taki kalkana kadar kafanı patlatır :D kornaya basarda birşey yapacağından değil elinde 5-10la insen kaçacak yer arar :++:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Eskişehir yolunda muhtemelen -Çayyolu, Ümitköy gibi aristokrat kesimi meskenlerine bağlayan bir yolda- iyi kişilere denk gelmişiniz, Ayaş, İstanbul yolu gibi yerlerde fazla şansı zorlamamak lazım :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;145942
Eskişehir yolunda muhtemelen -Çayyolu, Ümitköy gibi aristokrat kesimi meskenlerine bağlayan bir yolda- iyi kişilere denk gelmişiniz, Ayaş, İstanbul yolu gibi yerlerde fazla şansı zorlamamak lazım :D

en son ankaradan geçtiğimde serserinin biri beni niye solladın diye sataşmıştı :D eskişehir yolunda oluyor bu.