škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 Model 1.4 16V 101 HP Fabia Elegance SATILDI

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Olsun ilandaki fiyattan biraz daha aşağıda olması sizin için sorun etmesin Fabia'nın piyasasına uygun fiyata gider yani,o arka camlarla muayeneden nasıl geçtiniz acep ? :D
Eğer ilk göz ağrınızsa ayrılmak biraz zor olur :( Hayırlı satışlar...
-------------------------------------------------

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;147145
Olsun ilandaki fiyattan biraz daha aşağıda olması sizin için sorun etmesin Fabia'nın piyasasına uygun fiyata gider yani,o arka camlarla muayeneden nasıl geçtiniz acep ? :D
Eğer ilk göz ağrınızsa ayrılmak biraz zor olur :( Hayırlı satışlar...

Zaten o fiyattan biraz aşağı pazarlık yapmıştık ama şu ana kadar gelmedi. Ondan sonra 5-6 kişi aradı. Çok saçma teklifler de var gelip görmek isteyenler de var. Muayeneden önce filmleri söktüm sadece kelebek camlarda kalmıştı. Hafif kusur yazdılar. 1 hafta sonra tekrar taktım.

Çevrimdışı fıratt

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sasibinden.com izlenimlerim:

1. Favorisinde tutup aramayan bir kitle mevcut.
2. Belirli aralıklarla arayıp ya da arkadaşına aratıp fiyatın çok yüksek olduğunu daha dün bir yakınına .... TL'ye aldık, ya da ... TL ye vardı satılmış diye bezdirme politikası izleyen bir çakal kitlesi mevcut.
3. Yarın geleceğim en son ne olur diyen bir grup var. Ama geleninini görmedim.
4. Yazdığınız özellikleri incelemeden yada saf görünmeye çalışarak "kilima var dimi" gibi sorular soranları hiç söylemeye gerek yok.
5. Ciddi alıcı olduğunu iddia edenlerin %30 gibi bir oranı polis memuru. Ya bütün polisler ikramiye almış yada arayanlar gerçekten polis değil yada polisler fabişi seviiy.

Not : Arka camdaki yazıdan görüp arayanlar daha mantıklı gibi. Pazar gününe kadar satılmazsa araba pazarına gitmeyi düşünüyorum. En azından yüzyüze görüşme imkanı var.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: seyyah;149339
sasibinden.com izlenimlerim:

1. Favorisinde tutup aramayan bir kitle mevcut.
2. Belirli aralıklarla arayıp ya da arkadaşına aratıp fiyatın çok yüksek olduğunu daha dün bir yakınına .... TL'ye aldık, ya da ... TL ye vardı satılmış diye bezdirme politikası izleyen bir çakal kitlesi mevcut.
3. Yarın geleceğim en son ne olur diyen bir grup var. Ama geleninini görmedim.
4. Yazdığınız özellikleri incelemeden yada saf görünmeye çalışarak "kilima var dimi" gibi sorular soranları hiç söylemeye gerek yok.
5. Ciddi alıcı olduğunu iddia edenlerin %30 gibi bir oranı polis memuru. Ya bütün polisler ikramiye almış yada arayanlar gerçekten polis değil yada polisler fabişi seviiy.

Not : Arka camdaki yazıdan görüp arayanlar daha mantıklı gibi. Pazar gününe kadar satılmazsa araba pazarına gitmeyi düşünüyorum. En azından yüzyüze görüşme imkanı var.

+ olarak ısrarla takas yok denmesine rağmen takas öneren bi kitle mevcut:D

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;149384

o modeller şimdilik aramadı.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
polislerin fabia sevdiğine ben de katılıyorum yav. salihli gibi bir ilçede 2 poliste fabia 1.2 var dikkatimi çekti. :D

bu arada daha iyileri nasip olur inşallah. Hayırlısı olsun..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Bizim Mehmet Komser abidede 1.2 Fabia var, Kırkağaçta olacak kendisi :D

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;149465
Bizim Mehmet Komser abidede 1.2 Fabia var, Kırkağaçta olacak kendisi :D
Evet Maykılagazi nickli arkadaşımızda da var Fabia.:D:rm::hanz:

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;149512
Evet Maykılagazi nickli arkadaşımızda da var Fabia.:D:rm::hanz:

Bir gün abimizle görüşmek isterim. :)

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hergün saçma sapan mesajlar geliyor. Ama bugünkü daha ilginç. 2 defa göndermiş. Aynen (Firma bilgilerini silerek) aktarıyorum.

Kısa bir süre için siz SKODA araç sahiplerine özel kampanya .Motor yağı ,  yağ filitresi , hava filitesi ve işçilik sadece 75 TL .  www.xxxxotomotiv.com servis@xxxxotomotiv.com 0212 644 xxxx 0539 587 xxxx    XX OTOMOTİV SERVİS - MERTER

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımıda bir polis arkadaş almıştı.
Lojman kuraları açıklandı sanırım polislerin o yüzden kiradan kurtulan memurlar araca yönelmiş olabilirler.
Ayrıca hayırlı satışlar, keşke imkanım olsa da kaçırmasam 50k da sıfır ayarı arabayı..

Çevrimdışı C@GL@R

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;149384

o kitlelerin arasında en sinir bozucu olan araban 15 binse 13 bine daha geçen aldık diyen adamlar hepsi palavra çünkü ver numarasını aldığın adamın diyeceksin veremez.

ARIZA TESPİT CİHAZI TEMİN EDİLİR.....

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: C@GL@R;151487
o kitlelerin arasında en sinir bozucu olan araban 15 binse 13 bine daha geçen aldık diyen adamlar hepsi palavra çünkü ver numarasını aldığın adamın diyeceksin veremez.

O tiplerden arayan çok. Git onu al dediğinizde verilen cevap aynı "satılmış, son anda kaçırdım."