škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

çılgın s60

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Yaya algılaması işi güzelmiş yahu!

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu s60 çok hoşuma gitti benim.

gerçi o yaya algılaması donanımı için sorunlar var gibi bişiler okudum nette bir iki video çeken olmş.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;145069
Yaya algılaması işi güzelmiş yahu!

Bizdeki yayaları algılamaz :++::++::++:
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı yaya algılama sistemi yeni passattada olacakmış 30 km hıza kadar araç kendi fren yapıyormuş

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: dgn;145466
aynı yaya algılama sistemi yeni passattada olacakmış 30 km hıza kadar araç kendi fren yapıyormuş
İstanbul' da yayalar yola mal gibi atladıkları için ya zırt pırt devreye girmekten bozulur ya da 50 cm. kala atlayan yayayı algılayamayıp çarpar kanımca.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İstanbul'da sürücüler yayalara çarpıp puan toplamıyorlamıydı ? Bu sistem istanbul'daki bazı sürücülere uymaz kanımca :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;145555
İstanbul'da sürücüler yayalara çarpıp puan toplamıyorlamıydı ? Bu sistem istanbul'daki bazı sürücülere uymaz kanımca :D
Geçen yaya geçidinde bir taksi yol verdi, tam karşıya geçmeye başlamıştım ki öküz vazgeçip gaza bastı. Depar atmak zorunda kaldım. Yaya geçidine yaklaşırken temkinli olmak yerine öküzlemesine gaza yüklenen bir Türk sürücüleri, bir Pakistan sürücüleri, bir de Hindistan sürücüleri kaldı.:haha: