škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni caddy fiyatlar ve donanımlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aynı donanımlı 2,0 multijet doplo 35 kağıt fiyatlar çok pahalı ama VW arması önünde takılı olduğu için yine satarlar:)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
caddyede 40bin fazla be abi hani şöyle 1,6 TDI ı güçlendirseler felan ama 250 nm az, kötü doplonun 1.6 sında bile 290nm tork var.
caddy daha fazlasını hak ediyor.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sadece motor yetmiyor işte.

leonturbo murat abi fiat (aynı zamanda toyota içinde üretim yapıyorlardı enson) için bazı parçaların üretimini yapan şirkette çalışıyor. istersen ona özelden ulaş doblo alırmısın sen diye :)
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2010, 21:24:05 Gönderen: mayham85 »

efe_38

• Ziyaretçi
çok para :( 40lira hata dsg 44 diyor alması vs. 45i bulur...

bu makyaj bu araca gitmemiş,ben touran gibi birşey bekliyordum bune :D bildiğin binek aracın farını hafif ticariye koymuşlar :hanz: arkada farklılık yok biraz daha şeffaf olmuş stoplar :)

bu arada bizimkinin fiyatı baya düşecek :D bence bu araba elimizde kalacak be :++: bizde zamanında 38bin liraya almıştık şimdi 26-28bin lira babama gel şunu satak artık yeni kasa geliyor bak pimini çektiler elimizde patlayacak diyorum anlamıyor :D

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O değil de, 1.9 TDI'ın en çok yakıştığı araç Caddy idi. 1.6 TDI'ı Caddy'ye yakıştıramadım.:bnn:
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SEAHAWK;145900
O değil de, 1.9 TDI'ın en çok yakıştığı araç Caddy idi. 1.6 TDI'ı Caddy'ye yakıştıramadım.:bnn:

ben bu 1.6 TDI'nın tork ve bg'ini bulamadım ama bence bg ve torku güçlendirilmiş motorsa 1.9dan iyi tutulabilir yani yakıt tasarrufu yapan bir motorsa daha iyi olur,benim şahsi düşüncem genede büyük motoru tutmaz :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
105 bg 250 nm 1,9 la aynı güç seviyesinde daha  homojen güç bandına sahip daha az tüketen bir motor. bu caddy satar emin oln fiyatı oldukça uygun.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;146057
ben bu 1.6 TDI'nın tork ve bg'ini bulamadım ama bence bg ve torku güçlendirilmiş motorsa 1.9dan iyi tutulabilir yani yakıt tasarrufu yapan bir motorsa daha iyi olur,benim şahsi düşüncem genede büyük motoru tutmaz :)

Şu başlıkta grafiklerini görebilirsin:ok:

http://www.skodaturkiye.com/showthread.php?t=328&page=2
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben 1.6 TDI hakkında 250 Nm Torkun yetersiz olduğu fikrine katılmıyorum. Kullanan insanlardan "eşşek gibi çekiyor" şeklinde yorumlar duydum. Bir de her şey, çok fazla tork ve güç değil bence, homojen bi tork eğrisi, alt devir verimliliği, bunların getirdiği yakıt tüketimi... Forumda bi başlıkta yazılmıştı, 1.6 TDI ayrıca dayanıklılık üzerine üretilmiş bi motor. 180 bin'de mi triger değişiyordu ne? Çok iddialı bi değer. Kaldı ki güncel turbo dizellerde en önemli handikap dayanıklılık ve masraf açma konusu... 100 binden sonra kaka diyorlar ülkemizde. Bu şartlarda 1.6 TDI yeni bi soluk getirecek gibi turbo dizel olayına.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle sınıfının en başarılı ticari aracı. dsg ve 1.6 tdi olması da bence yakıt açısından daha iyi olur. makyaj bazı arabalara tam istendiği gibi oturmuyor ama caddy eminim yine ticarinin gözdesi olur. :D

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 TDI kağıt üzerinde zaten mucize makinesi. Hatta normalde benim de çok büyük bir keyifle tercih edeceğim bir motor. Ama "alt devir" dediğimiz şey her zaman 1300-2000 arası olmuyor ve grafikte görünmeyebiliyor. Örneğin 1000 devirde 1.6 TDI'ın 1.9 TDI'dan daha fazla tork üretebileceğinden emin değilim. Bazı test yorumlarında 1.6 TDI Golf'ün kalkışlarda bocalama yarattığından bahsedilmiş. Aynı durum benzer güç ve tork karakterine sahip 1.6 Multijet Linea için de geçerliydi.

Ayrıca 1.9 TDI'ın hemen her negatif özelliği Caddy'de rahatlıkla gözardı edilebilir. Ticari araç gürültülü olsa ne olur, titreşimli olsa ne olur...
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2010, 02:28:08 Gönderen: SEAHAWK »
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,6 tdi de vgt turbo yok alt devirde bocalama onla alakalı. genel olarak sabit geometrili turbo kullanılan tüm dizellerde mevcut bir durum. ancak sabit geometrili turbolar daha basit oldukları için daha ömürlüdürler vgt olanlara nispeten.

ayrıca 250 nm torku olan makineye çekmez demekte yani söylemiim şimdi :)