škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Collection'umuz kaza yaptı...

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Net yaş zemin ve dandik lastik yüzünden, üstüne frene basmakda girince...

Takdir-i İlahi, neyse ki abimize bişi olmadı ciddi, bi araba gider biri gelir hiç mühim değil.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Orası öyle...

Bu arada Hacettepe'nin Beytepe girişinde mi drift yapıyordun? Hep içimden geçmiştir :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Resimleri pedere gösterdim haziran ayında girdiği V oluğu teyit etmek için, aynısı diyordu ve hızım 110 idi diyor ama uyandıktan sonra hiç frene basmadığını ısrarla yineliyordu, gazı mazı her şeyi bıraktım saldım diyordu aracı kendi haline, muhtemelen bizim sol ön burç orada hasar aldı, şindi hepten yok oldu gitti ve aracın sağ arka tekerin ilk durduğunda havada olduğunu söyledi. Sol öne baya bi bindirmiş. Jant zaten rende idi.

Valla Allah korumuş bizim pederi. Sol kapılar kesinlikle açılamaz açıda idi diyor. Zira sol kısımda çeşitli göçükler var.

Ve arabaya bakıyorum hiç böle bi yere 110 ile girip çıkmış havasıda yok, önce Allah sonrada arabanın alt takımlarının sağlamlığını şimdi anlıyorum.

Octiyi bu halde görmek üzücü ama içinden hiç bişey olmadan çıkıldığını duymak binlerce kez daha sevindirici.

Allah hepimizi korusun, yaşatmasın inşaallah.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"Allah hepimizi korusun, yaşatmasın inşaallah"
'tekrarını' demek istedin herhalde değil mi? yoksa yaşatmasın derken hayattan bıktın mı hakan.
« Son Düzenleme: 01 Kasım 2010, 20:01:56 Gönderen: fenomen »
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ