škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

^^Fıkralar^^

hiko · 228 · 68635

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Temele boyu çok uzun, eni çok dar olan bir tarla miras kalmış.. Temel uzun uzadıya düşünmüş. Sonunda spagetti ekmiş.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: fenomen;221383
...Bunlara koptum hele reha ile nihat doğan'ın kırdığı potların hattı hesabı yok,bunlar nasıl el alem içine çıkarlar anlamış değilim.Yazık yurdum sanatçısın(!)vede spikerinin içler acısı haline.
Her bağırana sanatçı denilen bir ülkede baştacı onlar Hocam.:wnk:

Çevrimdışı ozencan43

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Adam doktora gitmiş;

"Doktor Bey, kalbim çok hızlı atıyor."

Doktor düşünmüş düşü...nmüş, "atmaması lazım" demiş, konuşmaya devam edecekken adam fırlamış çıkıp gitmiş….

Koştura koştura ilk eczaneye girmiş;

"Sizde atmaması var mı?" diye sormuş.

Eczacı, "atmaması bizde olmaz, karşıdaki veterinere sorun" demiş.

Bunun üzerine adam veterinerden 5 kutu atmaması alıp kullanmış.

Sonuç süper. Ancak beş ay sonra şikayeti yeniden başlamış. Veterinere gidip atmaması istemiş. Veteriner; "maalesef bizde de kalmadı" demiş.

Bunun üzerine adam panik halinde tekrar doktora gitmiş;
"Doktor Bey, at maması bitmiş" diye yakınmış.

Doktor cevap vermiş:

"Bitmemesi lazım!..''

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Necip Fazıl çok fazla sigara içer...

Bir gün bir öğrencisi ona gelir ve d...er ki:

" - Hocam bugün bir rüya gördüm bütün bitkiler
Allah'a secde ediyordu, bir tek tütün etmiyordu"...

Üstad cevabı yapıştırır:

" - Getirin o kafiri yakalım...
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce paylaşıldıysa özür dilerim... ama çok hoşuma gitti.

‎2 Çocuk Varmış Mahallede Ne Olsa Bunlardan Bİliniyormuş.Cam Kırılır Birşey Kayb...olur bunlardan bilniyormuş.Bir Gün Anneleri Şikayetlere Dayanamayıp İkisini de Rahibe Götürmüş. Rahip İLk önce Büyüğü yanına alıp sormuş.söyle bakalım tanrı nerde demiş.çocuktan tık yok.bir kaç kez sonunda rahip sinirlenmiş.TANRI NERDE LAN.Çocuk Kardeşini Alıp Kaçmaya başlamış.Kardeşi Abi Ne oluyor Demiş.YÜRÜ OĞLUM BU SEFER İŞ CİDDİ TANRI KAYBOLDU BİZDEN BİLİYORLAR DEMİŞ :)))
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
“prens charles olmak da zor. bakkala gidip bir şeyler alınca para diye ananın resmini veriyorsun.”

“kimseden lys’de başarı beklemeyin. zaten ilk 1 saat sorularda bi ibnelik var mıdır lan acaba deyip şifre çözmeye çalışarak geçecek..”

"1.50 boylarındaki kadınlardan oluşan "birelli takvimi" çıktı!!!"

'' 80 yaşındaki amca rusya'ya vize kalktı diye seviniyor.sanki vize kalkınca herşey kalkacak .''

"kafasına sıçan kuşu şansa yorup, sayısal kuponu alan toplumun; ağzına sıçan insana olan aşkına şaşırmamak gerek."

"ne zaman ki birisinin dedesinin adı berkecan olur, işte o zaman çağ atladık derim."

“misafirlikte tuvalette işin bittikten sonra sifonla gitmeyen bokun yaşattığı gerilim, testere serisini geride bırakır.”

“erkekte dekolte cüzdandır. ne kadar açarsan o kadar talep görürsün.”

'1.murat hangi savaşta ölmüştür' sorusuna; 'katıldığı en son savaşta' diyen öğrenciye alkış.

bu "survivor taner"i küçükken üç kere havaya atıp iki kere tutmuşlar”

bir kadın sizi zekasıyla milyarder yapabilir,tabi trilyonerseniz...

1 işçi bir binayı 36700 saniyede yaparsa, 36700 işçi bir binayı 1 saniyede yapar; ters orantı sıçar.

bayanlarda kalın kaş modası nı çıkartanın allah cezasını versin. lan kahtalı mıçı gibi hepsi..

makyaj; kadınların karıncalı olan görüntülerini full hd yapma sanatıdır.

pitbull kırmızı başlıklı kıza tecavüz eder de ondan bir çocuk sahibi olursa adına redbull deriz.

en zor meslek bankacılık dimi ? gün boyu milyarları say dur. akşam olunca bim' den ucuz yoğurt al eve git.

araştırmaya göre, çoğu türk kadının vücudu, "üst dar-alt geniş=armut" şeklindeymiş.sevgilinizin neden "ayı" olduğunu şimdi anladınızmı…

erkek bluetooth gibidir yanındayken bağlıdır.uzaklaşınca yeni aygıt arar. kadın wireless gibidir,hepsini görür en güçlüsüne bağlanır...

Aref:acun bey 1 ile 3 arasında bir sayı tut ama 1 ve 3 olmasın
acun: evet tuttum
aref:2 mi ?
acun: yok artık ! JJJ

"tabuları yıkıyoruz beyler, simit sarayına martı f ırlatıyoruz artık."

nimt çubkçu: ben filli boyanın en çok kırmızısını seviyorum. kopya skandalında kızarması gereken ama kızarmayan yüzümün kırmızısı. aQp kırmızısı.

"sevgili rtük,10 dk.reklam arasına alışmış bi milletiz, ara 4 dk'ya inince bir panik olduk, tuvalete koşarken düşenlerimiz var.Eski düzeni istiyor uz"

bir kadın ağlıyorsa yanına yaklaş, saçlarını okşa, gözlerine bak ve de ki; "mangoda indirim varmışşş''

" ben bardak kırsam sakarım, annem kırsa nazar. babam kırsa o bardağın orda ne işi var. "

ingilizce ögreniyorum:
sheep: koyun
don't sheep: koymayin

elinde blackberry, sırtında burberry, ay ağında fred perry gelberry yar gelberry ……...... dilbery..

şuanda flash tvde dünyanın gündemine oturan libya konuşuluyor...şaka lan şaka yine halay çekiyolar.

"esmer bayanlara sesleniyorum; saçınızı sarıya boyattığınızda marilyn monroe'ya değil, trabzonsporlu ibrahim yattara'ya benziyosunuz. saygılar."

ibrahm t atlses'in bile aQp li olabilmesi için yarım beyinli olmasını beklediler.

Bir araba görürsün arabayı hayal edersin, parayı biriktirirsin, sonra ötv'yi ve benzini hesaplamayı unutursun, para yetmez , babayı alırsın hevesin kaçar...

bir ilişkide kadından susmasını beklemek ineğe çilek yedirip "çilekli süt" vermesini beklemekle eş değerdedir...
telefonunuzu 5 defa üst üste açmadığınızda sırasıyla polis, mit ve genelkurmaya haber verebilecek canlıya "anne" denir.

cocuk: baba biz nasıl olduk
baba: maymundan evrimleştik yavrum
(cocuk ikna olmaz)
cocuk: anne biz nasıl olduk?
anne: ademle havva seviştiler...
cocuk: ama babam maymundan geldigimizi söylüyor!!
anne: o babanın sülalesi bizi ilgilendirmez yavrum

Elin oğlu gülü, tango yaparken ağzında tutuyor, biz kasap vitrinindeki koyunun kıçına takıyoruz. Sizde hala bizden romantizm bekliyorsunuz J

japonyada hırsız yakalayan bir robot icat etmişler.
amerikada 5 dakikada 180 hırsız yakalamış.
italyada 5 dakikada 80 hırsız yakalamış.
fransana 5 dakikada 30 hırsız yakalamış.
türkiyede 5 dakikada robotu çalmışlar.
aref'in öğretmeni: oğlum sen niye hiçbir şey yazmıyorsun?
aref: hocam, şimdi sizden çantamı açıp içine bakmanızı istiyorum.

" evinin güvenliğini alarm taktırarak değil, evden çıkarken koridorun ışığını açık bırakarak sağlayan insana "türk" denir. "

buyurun buradan yakın! basına özgürlük dedik, hüseyin üzmez serbest bırakıldı. ben buna algıda "sıçıcılık" derim arkadaş!

-pardon parfümünüzün markası ne?
-aa, bingo soft ultra bahar esintili yumuşak rüyalar tabiki.
oha sinem kobal oha…

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hepsi sıra dışıymış valla Ahmet abi :rock1::)

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bir gün tavşan ormanda koşu yapıyormuş. Yolda esrar içen zürafaya rastlamış.
-Zür...afa kardeş bırak böyle şeyleri gel koşup sağlıklı yaşayalım demiş,
ve koşmaya başlamışlar. İleride kokain çeken file rastlamışlar.
-Fil kardeş bırak böyle zararlı şeyleri gel koşalım sağlıklı kalalım demişler,başlamışlar 3ü koşmaya. Az ileride eroin vuran aslana rastlamışlar,
tavşan: -aslan kardeş bırak böyle zararlı şeyleri gel koşalım demiş.
Aslan gerinmiş tavşana bir yumruk patlatmış..
zürafa sormuş: -aslan kardeş niye vurdun tavşana?
Aslan cevap vermiş: -bu manyak ne zaman extasy içse bütün ormanı peşine takıp koşturuyor

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok zengın bir o kadar da gösteriş düşkünü olan bir avukat yen aldıgı Ferrarisin......i ilk defa kullanmaktadır. Şehirde biraz turladıktan sonra işyerinin önüne arabasını park eder. Arabasının kapısını açarken süratle gelen bir otomobil arabasının kapısını koparır ve kaçar.

Deliye dönen avukat hemen polisi arar. Gelen polise bağırmaya başlar:

"Bana hemen o herifi bulun! Yenı arabamın kapısını kopardı. Daha bugün almıştım arabamı. Onu bulun bana! Donuna kadar alıcam o herifin. Sürüm sürüm süründürecegim..."

Polis hayretler içinde adamı dinler ve derki:

"Arabanızın kapısını koparan araç aynı zamanda kolunuzu da koparmış. Sizse hala arabanızdan bahsedeyorsunuz..."

Avukat şaşkınca olmayan koluna bakar ve bağırmaya başlar:

"Lanet olsun, Rolex saatim de gitmiş!" :)

Çevrimdışı bulent45

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Adamın biri acele ile diş hekiminin muayenehanesine girip "Affedersiniz"  demiş, kendimin "sivrisinek" olduğunu zannediyorum.. "Diş hekimine  ihtiyacınız yok!" demiş doktor, "sizin psikiyatriste gitmeniz lazım!"  "Biliyorum" diye sertçe cevap vermiş adam.. "Öyleyse neden buraya  geldiniz?" "E kardeşim, ışığı açık bırakmışsınız.. Girdik işte!"

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Üç zengin yahudi kardeş annelerine doğum gününde birer hediye almaya karar vemiş...ler. Hediyelerini yolladıktan sonra aralarında sohbet etmeye başlamışlar. Birincisi demiş ki;
-' Ben anneme kocaman bir ev aldım'. İkincisi
-'Ben bir limuzin aldım ve bir de şöför tutum.' Üçüncüsü
-' Benim hediyem hepinizinkinden güzel. Annemin Tevratı okumayı ne kadar sevdiğini ve gözlerinin iyi görmediği için artık eskisi gibi okuyamadığını biliyorsunuz. Ona bütün Tevratı ezbere bilen büyük kahverengi bir papağan gönderdim. Onu eğitmek için 12 Haham 12 yıl boyunca uğraşmış. Tevratı ezberletmişler. Bu papağan için havraya 20 yıl boyunca 1 milyon dolar bağışlayacağım. ama buna değer. Annem sadece bölümün adını söyleyecek ve papağan ona ezbere okuyacak.' Öbür kardeşler biz niye bunu düşünemedik diye hayıflanmışlar ve kıskanmışlarsa da bir şey dememişler. Kısa bir süre sonra anneleri üçüne de birer teşekkür mektubu yazmış. Birinciye
-' Abraham bu ev bana çok büyük geliyor. Tek bir odası yetiyor ama hepsini temizlemek zorunda kalıyorum.' İkinciye
-' Mişon yolculuk etmek için çok yaşlıyım arabayı hiç kullanmıyorum ve şöför çok kaba.
-' Üçüncüye 'Solomoncuğum annesini mutlu etmeyi bilen tek evladım sensın. Herşeyin büyük maddi hediyeler olmadığını gösterdin. Gönderdiğin tavuk çok lezzetliydi.