škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İnternet servis sağlayıcımı değiştirmek istiyorum.

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandan beridir TTnet 8mbit internet tarifesini kullanıyorum.Ama son aylarda internet acayip kasılmaya başladı.Arıyorum soruyorum sonuç yok!..Heleki internetten maç izleyeceğim akşamlarda internet açılmıyor bile!!!

Artık kararımı verdim.Evdeki interneti 1 Mbit Smile ADSL , yada 1 Mbit Kablonet'e geçireceğim..Zaten evlenip gidicez yakında o kadar yüksek hızada gerek yok artık :++:

Şimdi aklımda Smile ADSL vardı ama düşünüyorum ki o da TT'net'in alt yapısını kullanıyor.Çok değişen olmaz mı acaba?

Kablonet'in ise 24 ay taahhütlü kampanyası var.Kablosuz modem hediyeli.Ona mı geçsem acaba?

Yorumlarınıza göre pzt mevcut interneti kapattırıp bunlardan birine geçeceğim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence ne secerseniz secin ama kesnlikle taahhut vermeyin, hele ki 24 ay cok uzun bir sure.
Fiber internet sansiniz varsa onu dusunebilirsiniz, bircok yerde yok ama...
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
smile geçmek gereksiz olur aynı sağlayıcı zaten ne gerek varki ya uydu net ya kablo net derim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uydunet'te kablosuz modem pahalı normalde..Kampanya varmış ama orda da kablo tv abonesi olmamak gerekiyormuş...!
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Superonline'nın fibernetine bir göz at. Eğer semtinde altyapısı varsa 50 mbit 50 lira civarı
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı alpko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ANTARES;148511
Bence ne secerseniz secin ama kesnlikle taahhut vermeyin, hele ki 24 ay cok uzun bir sure.
Fiber internet sansiniz varsa onu dusunebilirsiniz, bircok yerde yok ama...

Katiliyorum.. Ben mesela SK'da t-mobile'dan 3 yillik sozlesmeli internet almistim, simdi Prague'a tasindim baska bir ulke zaten kullanamiyorum onu burada, ama gereksiz yere her ay 42Eur odemeye devam ediyorum... 3 tane faturali mobile hattimda ayni sekilde.. her ay onlara da 40x3 odemek zorundayim sozlesme bitene kadar, neyseki yil sonunda hepsi bitiyor..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: LiLPlayya;148540
Superonline'nın fibernetine bir göz at. Eğer semtinde altyapısı varsa 50 mbit 50 lira civarı

Fiberin sınırısızını kullanıyorum, bilgisayarda 2 TB'lik film arşivi dolmuş durumda, saniyede 1 MB ile çekiyor namussuz, aynen 50 TL ;)

Evde 3 bilgisayar var, 3'ümüzde aynı anda asılıyoruz kimi zaman yine tınmıyor :D :++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu an yokki evin oralarda fiber internet...Olsa bile 5-6 ay sonra evlenip gidicem kendi evime. O yüzden o kadar büyük paraları yatırmak istemiyorum..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
12 aylık sınırsız smile adsl ile anlaşma yaptık 45 tl.idare ediyoruz.full netteyiz sayılır sıkıntı yok gibi.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı burock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: burock;148573
3g modemlerden alabilirsiniz alternatif olarak

Şu an için evde iki bilgisayar olduğundan 3G modem işimizi görmez..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim tavsiyemde değiştirmemen abi smile da %50 kampanya vardı devam ediyorsa o olabilr :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;148586
Benim tavsiyemde değiştirmemen abi smile da %50 kampanya vardı devam ediyorsa o olabilr :)

En azından %50 'den faydalanalım diyorsun yani.. Kablonet'i düşünüyorum ama işte kablosuz modem işi bozuyor..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;148632
En azından %50 'den faydalanalım diyorsun yani.. Kablonet'i düşünüyorum ama işte kablosuz modem işi bozuyor..

O da 2 sene sözleşmeli ama fiyat olarak uygun 8 bmite kadar sınırsız 49 luk tarife aylık 26 tl ye geliyor 12 ay boyuncada öyle :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uydunet'e başvurdum.Kablosuz modem hediyeli, 1Mbit internet tarifesi...Kullandığın kadar öde kampanyalı.. :ok:

Diğerleri hep zaten TTnet'in alt yapısını kullandığı için çok bişey değişmez diye düşündüm.Bu uydunet'te 1Mbit daha hız olsa en azından temiz bir hız olur..Özellikle maç izleyeceğim saatlerde internette acayip bir kasılma oluyor.Maç bile izlenmiyordu..Normal zamanlarda hız iyiydi mesela..Ama kullanımın arttığı akşam saatlerinde hız acayip düşüyordu.

İnternetten başvuruyu yaptım.Bakalım ne zaman geçeceğiz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP