škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW Eskihisar' a bekliyorum :)

crash · 95 · 26263

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun , zevkli ve bir o kadarda yorucu bir iş.. başarılar.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun

zevkli ama dendiği gibi yorucu bir iş
bir süre sonra müşteri geldiğinde ayağa bile kalkmak istemeyeceğin anlar olacaktır
arabadan anlamayan bi sürü insan tanıyacaksın

araba 200 beygir olsun , az yaksın  , vergisi düşük olsun ,  bakımı az masraflı olsun  , fiyakalı olsun , herkes baksın ,  içi kocaman olsun , bagajı büyük olsun , bide ucuz olsun  varmı böyle araba

allah sabır versin

efe_38

• Ziyaretçi
hayırlı olsun allah utandırmaz inş :)

benim en sevdiğim işlerdendir :ok: servise girdiğim zaamn bidaha çıkasım gelmiyor zaten orda çalışmak ayrı bir zevktir :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mdindas;148762

araba 200 beygir olsun , az yaksın  , vergisi düşük olsun ,  bakımı az masraflı olsun  , fiyakalı olsun , herkes baksın ,  içi kocaman olsun , bagajı büyük olsun , bide ucuz olsun  varmı böyle araba

:++::++::++::++::++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben kombi sektöründe bile nelerle karşılaşıyorum.Otomobilde bu iş daha karmaşık bence..Her türlü insan geliyor..

Gelipte Toureg'e bakıp " az yakıyorsa alcam gurban" diyen insanlarda çıkacaktır fazlasıyla :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;148762
hayırlı olsun

zevkli ama dendiği gibi yorucu bir iş
bir süre sonra müşteri geldiğinde ayağa bile kalkmak istemeyeceğin anlar olacaktır
arabadan anlamayan bi sürü insan tanıyacaksın

allah sabır versin

Fabia combi vRS 1.4 TSI 180 beygir ama olsun   :++::++:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.Allah işsiz olanlara hayırlı bir iş, işi olanlara ise hayırlı mertebeler nasip etsin.İş biraz yorucu bir iş haklısınız.Ama hangi iş yorucu değilki.Her işin kendine göre bi zorluğu var.Haftanın bütün günü işe giden arkadaşlarımız var.Bizim en azından pazar günü tatil.Sabah 9 akşam 6 çalışcaz.Sabah 10 akşam 10 çalışan arkadaşlar biliyorum.Valla ortam öyle olmuş ki artık ekmek aslanın ağzında değil midesinde.insanların çok fazla seçim hakkı yok.Ha benim avantajım var çünkü istediğim sevdiğim bir işi yapacağım.Biraz şanslıyım desem yalan olmaz.İyi dilekleriniz için tekrardan çok teşekkür ederim arkadaşlar.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
oh ne güzel sabah 9 akşam 6 :D

ben şantiyede iken akşam mesai bitiş yada sabah başlangıç gibi bir kavram olmuyor genelde. beton gece 3 te başlyor kalıp tesli 2.30 da ikinci yatak kalıp teslim 5 te. her gn. birde gündüz saatlerinde sahadaki montaj işleri falan. günde 22 saat beton döktüğüm zamanları bilirm :)

ama işten zevk alarak yapınca o 22 saat hiç zor gelmez insana. eminimki sizin içinde öyle olacaktır.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;148804
oh ne güzel sabah 9 akşam 6 :D

ben şantiyede iken akşam mesai bitiş yada sabah başlangıç gibi bir kavram olmuyor genelde. beton gece 3 te başlyor kalıp tesli 2.30 da ikinci yatak kalıp teslim 5 te. her gn. birde gündüz saatlerinde sahadaki montaj işleri falan. günde 22 saat beton döktüğüm zamanları bilirm :)

ama işten zevk alarak yapınca o 22 saat hiç zor gelmez insana. eminimki sizin içinde öyle olacaktır.

Kesinlikle katılıyorum.Eğer bir işten zevk alıyorsanız yorgunluk falan pek etki etmiyor.Gönül isterdiki bende kendi işimi yapayım ( mühendisim ) ama bu işde güzel yani.Bu KPSS sknadalından sonra sağolsunlar birdünya birinci çıkınca bizim puanlarımızda otomatikman düştü.Bizim sınavları iptalde etmediler.Sadece eğitim bilimlerini iptal ettiler.Şuan sevdiğim zevk alabileceğim bir iş sahibi olduğum için gerçekten şanslıyım.KPSS skandalı aklıma bile gelmiyor desem yeridir :D

06lkn66

• Ziyaretçi
hayırlı uğurlu olsun abi ev yakın ankaradayken nerdeyse hergün önünden geçiyoruz inşallah bi gün uğramak nasip olur

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;148832
hayırlı uğurlu olsun abi ev yakın ankaradayken nerdeyse hergün önünden geçiyoruz inşallah bi gün uğramak nasip olur

sağol ömer, bekliyorum inşallah ;)

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Hayırlı olsun abi ;)

Zenec navigasyon cihazının fiyatı VW servislerin de ne kadar acaba her servis başka fiyat çekiyor sizde ne kadar öğrenebilirmisin acaba ? VW onaylı bir cihaz.. :S
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sagolasin sercan.Carsamba gunu kismetse basliyoruz, bahsettigin cihazin fiyatini ogrenir sana bilgi veririm ;)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Hayırlı olsun.
Allah gönlüne göre versin.
Alıntı yapılan: a_tansel;148683
Hayırlı olsun, bir insanın sevdiği işi yapması şu hayattaki en büyük nimetlerinden biri.
Hem zevk alıp mutlu oluyosun hem de üstüne para veriyorlar :)
Sevdiğin işi yap, ömür boyu çalışma.:wnk: