škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

VW Eskihisar' a bekliyorum :)

crash · 95 · 26265

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW Eskihisarda buluşalım :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Herzaman beklerim arkadaşlar ;)
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;151157
eskihisarın yeri neredeydi? ben genelde balgat doğuşa uğruyorum ankarada nesligül hanım vardı orada golfü ondan almştık tanırsın belki

valla bizim ordaki arkadaşların adını bile bilmiyorum doğru dürüst :) Bundan sonraki golfü bizden alırsanız o zaman :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kısmet güzellik yaparsan neden olmasın seneye bu zamanlar falan :D

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;151191
bayramda açıkmısınız :D

Kurban bayramından bahsediyosan henüz belli değil.ama büyük ihtimalle kapalı olabiliriz.Cumhuriyet bayramından bahsediyosan evet açığız sanırım.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;151194
kısmet güzellik yaparsan neden olmasın seneye bu zamanlar falan :D

yaparız :D

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bayramda saırım 11 günlük falan bir tatil var. belki ankarada olursam uğrarım. belki site ile buluşma falan yaparz.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;151203
bayramda saırım 11 günlük falan bir tatil var. belki ankarada olursam uğrarım. belki site ile buluşma falan yaparz.

olabilir aslında.Bende ilk buluşmamı gerçekleştirmiş olurum böylelikle :)

06lkn66

• Ziyaretçi
cumhuriyet bayramını fırsat bilip derslerden bir hafta kaçamak yaptım gece gelirken o beyaz transporter duruyordu scirocco yoktu galiba inanç abi babamla bi ara yanına uğramayı düşünüyoruz işler bi ciddileşsinde :)

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 06lkn66;151732
cumhuriyet bayramını fırsat bilip derslerden bir hafta kaçamak yaptım gece gelirken o beyaz transporter duruyordu scirocco yoktu galiba inanç abi babamla bi ara yanına uğramayı düşünüyoruz işler bi ciddileşsinde :)

Herzaman beklerim ömer.Araç almak falan önemli değil gelip bi çayımı için sohbet edelim o bile yeter benim için.

06lkn66

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: crash;151738
Herzaman beklerim ömer.Araç almak falan önemli değil gelip bi çayımı için sohbet edelim o bile yeter benim için.

abi gelecem aklımda ama bi haftalığına geldim halamlar falan çağırıyolar ailede kalabalık olunca fırsat bulamayacaz galiba ama aklımda ilk fırsatta yanına uğrayacaz hem ziyaret hem ticaret inşallah:D

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: crash;149762
Arkadaşlar bugün hayırlısıyla işbaşı yaptık.Şuan eğitim aşamasındayız.Ayrıca bilgisayarlarımız ve diğer donanımlarımız henüz gelmedi.Bu yüzden kendimize ait bir dahili numaramız yok şimdilik.Fakat siparişler verilmiş sanırım en geç 1 hafta içerisinde hazır olcak herşey.Tam olarak araç satışı o zamanlar başlar.Sercancım senin bahsettiğin navigasyon cihazına baktım fakat zenec marka değilde başka bir marka cihaz vardı.Şuan ismi aklıma gelmiyor fiyatıda yanlış hatırlamıyorsam 560 TL civarıydı.Ayrıca yeni kasa passat kasımın 3.haftası, yeni kasa jetta ise 2011 şubatta satışa sunulacak.Yeni kasa passatın başlangıç fiyatıyla ilgili bir takım söylemler var.Doğuş otomotiv genel müdürünün bir açıklaması sanırım.51.900 TL gibi bir fiyat söz konusu.Ancak bu fiyat resmi bir fiyat değil.Farklı bir fiyat olursa şaşırmayın diye söylüyorum :) Ayrıca 1.4 TSI motor giriş seviyesi olacak.1.6 TDI 105 HP ve 140 HP gelecek.Fakat bunlardan 140 HP olanı büyük ihtimalle sipariş üzerine gelecek.Ama sonuçta isteyen getirebilecek.Muhtemelen 105 HP yazılımla 140 HP olabilecek.Bu yüzdende 140 HP' ler sipariş üzerine gelecek.

Abi mesajını yeni gördüm kusura bakma :) İlgin için teşekür ederim tekrardan hayırlı olsun :ok:

Bu arada ZEnec yerine Necvox taktırdık görüntü ses bölümünde detaylar mevcut :ok:
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet gördüm sercan hayırlı olsun güle güle kullanın.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Servisden ve hasarlı araç bölümümüzden birkaç foto;

Bu araca içim acıdı desem yeridir.Golf GTI 4 kapı perte çıkmış araç.Hatta aracın jantlarına sulandım biran alacağım golf geldiğinde ona takarım diye ama ne kadar uğraşsamda olmadı :D

buda passat cc miz, 18 parlak interlagos jantlarıyla :)

« Son Düzenleme: 04 Kasım 2010, 20:19:10 Gönderen: crash »