škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda 1.2 70 bg ambiente dinamik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sezer1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba Arkadaşlar;
Skoda 1.2  70 bg ambiente dinamik alacağım ama chevrolet aveo 1.2 arasında kararsız kaldım aveo 4 silindir,skoda 3,silindir skoda araçtan performans olarak memnun kalırmıyım? herkese şimdiden teşekkürler

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Kalınacak bi ara değil kaldığınız ara tüm samimiyetimle söylüyorum, net Fabia. Sıfır km mi alacaksınız bilmiyorum ama şu saatten sonra HTP'ye para verilmez, TSI TDI midiay bişi alın.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;149429
Kalınacak bi ara değil kaldığınız ara tüm samimiyetimle söylüyorum, net Fabia. Sıfır km mi alacaksınız bilmiyorum ama şu saatten sonra HTP'ye para verilmez, TSI TDI midiay bişi alın.
+1985 kelimesine virgülüne katılırım.

Çevrimdışı sezer1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracın kötü olan yanı nedir arkadaşlar? teşekkürler...

Çevrimdışı sezer1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda 1.2 70 bg ambiente dinamik aracın kötü yanları nedir?

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3 silindir olunca hiçbir şey olmuyor. Fabia Aveodan kalite olarak 1 gömlek üstündür. Tavsiye ederim.. Alman teknolojisi dururken daewoo tercih edilmez bence..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı EFELERİNEFESİ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1,5 ay önce 1,2 fabia ambiente dinamik aldım...daha önce 2001 fabia 1,4 comfort kullanıyordum....yeni arabamdan gerek yakıt olarak gerek performans olarak çok memnunum...tavsiye edilebilecek bir araç...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: sezer1976;149446
Skoda 1.2 70 bg ambiente dinamik aracın kötü yanları nedir?

TSI motorun 1.2 hacimlisi çıkmış, dede teknolojisi mertebesine ermiş HTP, klima açık 4-5 kişi binersin çekmez, zaten normal çekişide zayıftır, uzun yolculuklarda yokuş neyin çıkamaz, 112 torku var. TSI'dan çok yakar. Atmosferik araba mı kaldı yahu, benim TDI PD bile artık traktör oldu geçen kız arkadaşım diyor bu niye traktör gibi ses çıkarıyor diye. (arabanın a'sından çakozlamaz, 4 lastik aldım 40 liraya desem inanır). 3-4 milyardan kaçarken pişmanlık yaşarsınız. Gidin adam gibi 1.2 TSI alın veya 1.6 TDI keyfine bakın arabanın.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yokuş çıkmaz demek biraz ağır olmuş. tabiki asılmıyor 1.6 araba gibi ama ben yokuşlarda sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum. klima performansı törpülüyor doğrudur.

ş.içi 6.5-7 lt, ş.dışı 5.5 6 lt arası yakıt tüketiyorum.

1.2 tsi almak sürüş keyfi açısından daha iyi olacağı gün gibi ortada. tabiki aradaki farkı ödemek gerekiyor.

tsi da daha az yakacağınızı da belirtmeliyim.

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı sezer1976

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Birkan;149457
yokuş çıkmaz demek biraz ağır olmuş. tabiki asılmıyor 1.6 araba gibi ama ben yokuşlarda sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum. klima performansı törpülüyor doğrudur.

ş.içi 6.5-7 lt, ş.dışı 5.5 6 lt arası yakıt tüketiyorum.

1.2 tsi almak sürüş keyfi açısından daha iyi olacağı gün gibi ortada. tabiki aradaki farkı ödemek gerekiyor.

tsi da daha az yakacağınızı da belirtmeliyim.

Çok teşekkür ederim değerli yorumun için.Bugün fabia 1.2 dinamik modelinden sipariş verdim ama vazgeçebilirim tabi Tsi motora gelince arada çok ciddi fark var 1.2 htp versiyonu test ettim hiç bir sorum yaşamadım tabi bana 70 Bg deyip 85 Bg denettilerse onu bilmem ama performansından memnun kaldım...

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
değerler ortada. :) 1.2 tsi 105 hp 1.2 htp 70 hp.

35 hp gibi ciddi bir fark var 1.5 htp motoru varmış gibi düşünün tsi da. :D

Test sürüşü yaptım demişsiniz. olumsuz bir durum görmediyseniz gayet alınır. her yere gidiyorum. 6000 km oldu aracım gayet memnunum...

1.4 modeli var bir de fabianın 85 hp olan. arkasına dikkat ettiyseniz 16v yazar. 1.2 lerde htp yazıyor.

\'10 Skoda Fabia

Çevrimdışı EsEr

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
abi fabia mı chevrolet mi dersen fabia yı tek geçerim hatta cruze a bile tercih ederim çünkü cruze neredeyse 11 lt yakıyor :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1,2 tsi 1,2 htp ile kıyaslanmaz. 1,6 16v fabia ile kıyaslanır. onun yerine gelen teknolojidr kendisi.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;149455
TSI motorun 1.2 hacimlisi çıkmış, dede teknolojisi mertebesine ermiş HTP, klima açık 4-5 kişi binersin çekmez, zaten normal çekişide zayıftır, uzun yolculuklarda yokuş neyin çıkamaz, 112 torku var. TSI'dan çok yakar. Atmosferik araba mı kaldı yahu, benim TDI PD bile artık traktör oldu geçen kız arkadaşım diyor bu niye traktör gibi ses çıkarıyor diye. (arabanın a'sından çakozlamaz, 4 lastik aldım 40 liraya desem inanır). 3-4 milyardan kaçarken pişmanlık yaşarsınız. Gidin adam gibi 1.2 TSI alın veya 1.6 TDI keyfine bakın arabanın.
Nereden aldın o lastikleri nan!:rm::hanz::D