škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Makas atarken takla açtılar...

Ziyaretçi · 10 · 3894

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
ST ailesi size ibret alınacak bir videoyla geldim :)

gerçi bu videodaki sürücü öyle milletin canını tehlikeye atacak derecede bir makasa girmiyor bence gayette güzel akıyor,ama biraz panikle arabayı devirdi nasıl oldu bende anlamadım :D normalde bu durumda spin atması gerek ama direk taklaya sardı allah bizi böyle bir durumdan korusun...

şimdi ibretlik dedim ama bizimde yapmadığımız durum değil :D ama bende makası severim yani fena bir haz veriyor bana :hhh: kimseyi sıkıştırmam kimsenin beklemediği bir hareket yapmam,yani kimse makasa girdiğmde arkamdan korna çalmadı :)

gerçi bi arkadaş var işte onda golf5 var o fena makasa girerdi birgün üstüne yürüdüm artık akıllandı :D yani bu videolar falan hikaye netteki en korkunç makaslardan daha fena girerdi ben aman çarptık derken milimlik kurtarırdı :( biz devrilmedikya daha ona hayret ederim 120-130la şeritlerde sıçan gibi dolanırdık :++:

işte video,alternatif link bulamadım inş facebook üyeliği istemez...

http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?v=132866110095857

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
izlemiştim bu videoyu saçma tek kelimeyle .ne olursa ol ister sebastian loeb ol .trafikte binlerce faktör var hesaba katılması gereken ve böyle giden biri eninde sonunda bunu yaşar.

başkasınada zarar verir . ben şahsen bu adamın yanında bile oturamam.ister korkak desinler ister ödlek desinler

en iyi sürücü en güvenli yolculuk yapandır
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2010, 19:16:24 Gönderen: tufan »

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tufan;150337

en iyi sürücü en güvenli yolculuk yapandır
:+1::+1::+1::+1::+1::+1:

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Saçma,gereksiz,hatta aptalca birşey şu makas olayı,kimse üstüne alınmasın:)
Babamda yapıyor arada,yüzüne karşı söylüyorum.Ne gerek var adamın arka tamponuna yapışıp selektör yapmaya? Arabaların arasından deli gibi geçip insanların canını tehlikeye atmaya.
Büyük konuşmayayım ama ehliyeti alıktan sonra hayatta yapmam böyle hareketler felan.
Kıçımada yapışan olursa kendimi garantiye aldıktan sonra yapıştırırım 2 saniye frene,girsin arkadanda görsün dünyanın kaç bucak olduğunu,sinirime denk gelirse yaparım:)

Motosiklette yapmıştım bunu,köyün gençlerinden biri ne yaparsam aynısını yapıyordu,kıçıma girmeler felan.İlk sette frene asıldım,vuruştuk biraz :D
Olan benim stop lambaıyla plakalığa oldu :D  80 lira gitti.
Onu sormayın,en son yerden kalkmaya çalışıyodu :D
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2010, 19:42:29 Gönderen: Can »

efe_38

• Ziyaretçi
bence yapmasını bilen kişi yaparsa hiç sorun olmaz yani can'ın dediği gibi arkasını yapışıp selektör yapanı veya önüne pat diye kırıp panik yaptıranı sevmem ama trafiğin akışını bozmadan millete kendini kanıtlama amacı gütmeden yapanlara saygım sonsuz :) mesela istanbul şöförleri burda öyle gidiyolarki ne trafiği bozuyor nede bizim mal kayserililerin kendini farketmesini ve 2saatte yol vermesini bekliyor :) adamlar yağ gbi akıyor aralardan :ok:

yani kayseride makas şart :D adamın arkasından gidiyorum çekilmesini bekliyorum çekilmiyor,soldan 50liyle gidiyor adam anca selektör yapıyorum ondan sonra bomboş yolda bi 5-6sn sağına bakıyor ve çekiliyor bazıları ise inada bindirip çekilmiyor :D burda millet sollanmayı sevmiyor adam çekilirsem beni sollar diye çekilmiyor bazıları ise çekiliyor ben geçerken gaza basıyor vs. insanımız değişik :++:

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yurtdışında arka arkaya bu tarz bir hareketten yakalanan adamı hapse atmazlar tımarhaneye yollarlar kafanda eksik tahtalarmı var diye.

bir gerizekalının bu tarz salakça hareketi yüzünden ankara istanbul yolunda 4 takla atmş birisi olarak söylüyorum.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
daha yeni istanbul yolunda iki 34 plaka makas ata ata ilerliyordu ama çok temiz atıyorlardı benimde makas atasım geldi:D

Tabi işin şaka boyutu bir kenara asla makas atmayı tasrif etmem zorda kalmadıkça..

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ayagınızı gazdan çekip frene basmanız 0.5 sn dir bunu hızınızle hesaplayın ne kadar yol yaptıgınızı görürsünüz sn bile önemli ya
bırakın bu makasları

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Üst üste ve gereksiz atılan makaslar gerçekten kazaya davetiye çıkarıyor. ÖZellikle ABS olmayan ve ani hızlanamayan motor gücü yetersiz araçlarla bunu yapanlara zaten birşey demiyorum..

Ben zaman zaman trafikte yaparım ancak buradaki gibi müziğin de verdiği gazla, sanki her makas attığını alt etmiş gibi kendini tatmin eden gerizekalılar gibi değil..

Video'nun sonunda biri oh olsun öyle sürülür mü diye söyler mi diye bekledim ama çıkmadı..

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tam bir salaklık başka bir şey değil zaten trafik sıkışık makas atmaya elverişli bir ortam değil şerit değiştirsen karşına araba çıkıyor daha önce patlamadığına dua etsin. .

En güzeli solu kapatıp pedalı dibine yaslamak önüne araba mı çıktı önce sellektör baktın yol vermiyo yapış tamponuna uzunları yak tamamdır :D