škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın en sevdiğiniz veya ilginç fotosu - 1 foto sadece

lrfan · 1259 · 723897

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;482488
hemde tünelde :(

Gece saati bilindik yol abi gunde 10 kere geciyorum sıkıntı yok :)

Çevrimdışı Boldenon

• Fast & TDI
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: zibidi gonzales;482444
maaşallah şuan kaç beygir jantlarda yakışmış:gaz:

Eyvallah :) 244 en son ölçüm.

Alıntı yapılan: Engin E.;482458
A3 8P jantının bu kadar yakıştığı ilk araba...A3 e bile bu kadar gitmiyor...kazasız-cezasız...

Sağol hocam teşekkürler.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;495336
Çoğu kişi bu aracın tipini beğenmese de benim çok hoşuma gidiyor

Ne mutlu size :dede:... O "çoğu kişi"nin ne dedikleri benim de umurumda değil. Hatta makyajlı kasa Yeti'leri bile gözüm görmüyor. Biz şimdiden klasikçi olduk :D

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: rocky62;495361
İzmir'den İstanbul'a yolculuk hazırlığında...

Bisiklet taşıyıcı kaç bisiklet alıyor?Bende düşünüyorum

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bisiklet taşıyıcı 1 adet taşıyor her bisiklet için ayrı almalısınız yani tavana 5 tane bisiklet koyabilirsiniz fakat 5 tane taşıyıcı demek. Tavan ve ara barlarınız varsa sadece tavan üstü bisiklet taşıyıcılarını araştırınız piyasada bir çok modeli mevcut. Gereken önlemleri aldığınızda ve bağlantıları düzgün yapıldığında hem araç hemde bisiklet için güvenli bir taşıma sağlıyor. Ben ara bar ve bisiklet taşıma aparatını kendim çok daha sağlam ve bağlantılarını daha da güvenli duruma getirdim.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: rocky62;495623
Bisiklet taşıyıcı 1 adet taşıyor her bisiklet için ayrı almalısınız yani tavana 5 tane bisiklet koyabilirsiniz fakat 5 tane taşıyıcı demek. Tavan ve ara barlarınız varsa sadece tavan üstü bisiklet taşıyıcılarını araştırınız piyasada bir çok modeli mevcut. Gereken önlemleri aldığınızda ve bağlantıları düzgün yapıldığında hem araç hemde bisiklet için güvenli bir taşıma sağlıyor. Ben ara bar ve bisiklet taşıma aparatını kendim çok daha sağlam ve bağlantılarını daha da güvenli duruma getirdim.

Cıtroen berlıngo aracım için düşünüyorum,4 adet bisiklet konacak,yanyana sığarmı?Arka tarafa asılı olanlar güven vermiyor,düşerde kazaya sebebiyet verebilir diye çekiniyorum almaya..

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
4 adet rahatlıkla taşıyabilirsiniz arkada asılı olanları bende tavsiye etmiyorum arka görüşü ve camı kapatıyor araca hasar verme riskleri de var. Tavan üstü bar ve diğer bağlama aparatlarını güvenli ve sağlam bağladığınızda sorun çıkacağını düşünmüyorum. İzmir İstanbul arası çok rüzgarlı bir hava da normal hızlarda geldim ses dışında bir sorun yaşamadım fakat molalarda bağlantıları sık sık kontrol ettim ama tabi ki aklım da hep tavandaydı.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;495641
4 adet rahatlıkla taşıyabilirsiniz arkada asılı olanları bende tavsiye etmiyorum arka görüşü ve camı kapatıyor araca hasar verme riskleri de var. Tavan üstü bar ve diğer bağlama aparatlarını güvenli ve sağlam bağladığınızda sorun çıkacağını düşünmüyorum. İzmir İstanbul arası çok rüzgarlı bir hava da normal hızlarda geldim ses dışında bir sorun yaşamadım fakat molalarda bağlantıları sık sık kontrol ettim ama tabi ki aklım da hep tavandaydı.

Selamlar Zafer Abi. Bisiklet taşıma mekanizması almayı ben de düşünüyorum. İki seçenek arasında tereddütlerim var. Tavanda bisiklet varken virajlarda tedirgin olmuyor musunuz? Malum bizim Yeti'lerin yerden yüksekliği biraz fazla olduğu için, bisikleti indirip bindirmek pek kolay olmasa gerek. Saygılar.

not: dün gördüğüm fotonuz bugün görünmüyor.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;495648
Selamlar Zafer Abi. Bisiklet taşıma mekanizması almayı ben de düşünüyorum. İki seçenek arasında tereddütlerim var. Tavanda bisiklet varken virajlarda tedirgin olmuyor musunuz? Malum bizim Yeti'lerin yerden yüksekliği biraz fazla olduğu için, bisikleti indirip bindirmek pek kolay olmasa gerek. Saygılar.

not: dün gördüğüm fotonuz bugün görünmüyor.

Bisiklet taşıma konusunda en iyisi Thule fakat piyasada bir çok marka ve model çeki demiri, tavan ve arka bagaj taşıma seçenekleri mevcut. Tavan için olan kaliteli bir marka ise ve gereken güvenlik önlemleri alınmışsa bir problem çıkacağını düşünmüyorum. Ben İzmir İstanbul arası ve bilhassa Kaz dağları oldukça virajlıdır bir problem yaşamadım ve normal gidilecek hız sınırları içinde yolculuğu tamamladım. Bir problem yaşama ihtimaline karşı da tekrar tekrar kullanım için şimdi ara barların ve bisiklet taşıyıcının bağlantı civata ayar ve adetlerini fazlalaştırarak yeniden dizayn ettim. Ara barların aracın orjinal barlarına bağlantı yerlerini aracın orjinal barlarındaki civata deliklerinden bağlanacak şekilde tekrar dizayn ederek gerekli parçaları yaptırarak daha da iyileştirdim ve geliştirdim. Bir ara yeni yaptığım ara barların bağlantı elemanlarının fotoğraflarını buradan paylaşırım. Bisikleti tavana koymanın bir zorluğu yok bisikletim sadece 12 kg ve bir tabure ile çok rahat tavana koyabiliyorsunuz tavan bisiklet taşıyıcı düşünüyorsanız bisikleti kadrodan bağlantısı olan modellerini tercih edin.