škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın en sevdiğiniz veya ilginç fotosu - 1 foto sadece

lrfan · 1259 · 723895

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Öğrenmek istediğim diğer ayrıntı ise,örneğin 4 adet bisikleti tavana bağladığımda trafik çevirme yapıyormu?Cezası varmı?

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bununla ilgili bir uygulama olmadığını biliyorum eğer gerekli güvenlik önlemleri alınmışsa trafikte bir sorun olacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;495681
Ben bununla ilgili bir uygulama olmadığını biliyorum eğer gerekli güvenlik önlemleri alınmışsa trafikte bir sorun olacağını sanmıyorum.

Geçen yıl tatile giderken çocukları feribotla gönderdim,bende Berlıngonun arka koltuklarını sökerek 4 adet bisiklet ve valizleri doldurarak trafik polise yakalanma korkusuyla yoluma devam ettim.Koltukların sökülüp eşya taşınması ceza gerektiriyor.Bu sene bu riske girmeyeyim diye sizin tavan barlarından 4 bisikletlik taşıyıcı düşünüyorum.Umarım bulabilirim.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sn. rocky62, açıklama için sağolun.

Bisiklet taşıyıcıya neden ek sağlamlaştırma operasyonu yaptınız acaba? Yani, taşıyıcıya hiçbir müdahalede bulunmadan kullandığınızda bazı eksiklikler mi gördünüz? Kadrodan bağlantılı taşıyıcıları öneriyorsunuz; sizin taşıyıcı bu tip bir taşıyıcı mı? Saygılar :o

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;495906
Sn. rocky62, açıklama için sağolun.

Bisiklet taşıyıcıya neden ek sağlamlaştırma operasyonu yaptınız acaba? Yani, taşıyıcıya hiçbir müdahalede bulunmadan kullandığınızda bazı eksiklikler mi gördünüz? Kadrodan bağlantılı taşıyıcıları öneriyorsunuz; sizin taşıyıcı bu tip bir taşıyıcı mı? Saygılar :o

Bir şey değil teşekkürler taşıyıcı ve ara barların bağlantı şekillerini değiştirdim benim aracın orijinal tavan barlarında 8 adet metrik 6 vida deliği var ara barları o deliklerden bağlanacak şekilde uyarladım yani daha sağlam ve garanti olsun diye bu sistemler zaten gerekli güvenlik testlerinden geçmiştir orijinal hali ile taşıma sırasında bir problem yaşamadım ben 31 yıl teknisyen olarak otomotiv saç ve plastik kalıp sektöründe çalıştığım için kendim bağlantılarını tekrar dizayn ettim. Bisiklet taşıyıcının bisikleti kadrosundan bağlantılı olanları daha iyi ve güvenli zaten kaliteli bir ürün ve marka seçerseniz bir problem yaşamazsınız. Bisikleti kadrodan bağladığınızda kilitli olan modelleri de tavsiye ederim mola vs vs durduğunuzda bisikletin çalınmasına karşı önlem de almış olursunuz.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı azraili4402

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 00:30:55 Gönderen: azraili4402 »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeti'yi görünce dayanamadım yeti'den devam. pazar gezisinden bir kare

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2015, 00:28:29 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Alman ve Fransız teknoloji arka arkaya.Almanların güvenlik,Fransızların donanım zenginliği tartışılmaz...

Çevrimdışı ndmrc

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyaz Meleği daha süremeden kara gömüldü:)

« Son Düzenleme: 19 Şubat 2015, 12:12:09 Gönderen: ndmrc »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim fabiş te ilk gününde kar altında kalmıştı. Uğur getirir inş.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
KAR CANAVARI

« Son Düzenleme: 26 Mart 2015, 11:38:48 Gönderen: mşah »