škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracınızın en sevdiğiniz veya ilginç fotosu - 1 foto sadece

lrfan · 1259 · 722327

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;186017
Otomobil fabrikaları sadece şaseyi neredeyse sıfırdan üretiyorlar. Motor parçaları bile OEM' lerce tedarik eiliyor, fabrikada monte ediliyor. Sağından solundan meyd in Çayna çıkması gayet normal.:wnk:

onu biliyorum abi,senin dediğine sahip çıksın diyin dedim :++:

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

babamın(sol) ve benim(sağ) arabam. babam benim arabamı satıp başka araç aldı, s kasa da bana kaldı :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mkucuk;187877

babamın(sol) ve benim(sağ) arabam. babam benim arabamı satıp başka araç aldı, s kasa da bana kaldı :)

Ne iş yapıyonuz abi?

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;187889
Ne iş yapıyonuz abi?
babam gemi kaptanı, bende 2. makinistim.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Hep merak ederim, şimdi mesela yeni araba alacaz, ayda 750 falan taksit ödeyebiliriz. Desek ki bu gelirin çeyreği, anca kurtarsın ev, çoluk, çocuk, mutfak, elektrik, internet, gaz, su, mazot parası vs... kurtarsın.

48 ay ödüyom desen 36.000 TL eder. Peşinatta verdim.

Şindi o merso nerden baksan vardır 250 kağıt. Yani 36.000 liranın yaklaşık 7 katı. Demek ki taksidide 7 katı. Yani desem ki 750x7=5 milyar filan. E bu da aylık gelirin 1/4'ü idi.

Yani aylık 20 milyar falan maaş lazım. Üf :D

Demek ki Ali Kaptan o yanan evi nası yaptırdı, boşadı Cemile'yi aldı Hollandalı hatunu, şimdi anlaşıldı :++: :++: :++:

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;187907
Hep merak ederim, şimdi mesela yeni araba alacaz, ayda 750 falan taksit ödeyebiliriz. Desek ki bu gelirin çeyreği, anca kurtarsın ev, çoluk, çocuk, mutfak, elektrik, internet, gaz, su, mazot parası vs... kurtarsın.

48 ay ödüyom desen 36.000 TL eder. Peşinatta verdim.

Şindi o merso nerden baksan vardır 250 kağıt. Yani 36.000 liranın yaklaşık 7 katı. Demek ki taksidide 7 katı. Yani desem ki 750x7=5 milyar filan. E bu da aylık gelirin 1/4'ü idi.

Yani aylık 20 milyar falan maaş lazım. Üf :D

Demek ki Ali Kaptan o yanan evi nası yaptırdı, boşadı Cemile'yi aldı Hollandalı hatunu, şimdi anlaşıldı :++: :++: :++:

ali kaptan işi biliyor :++::++:
babam 58 yaşında. 42 yıldır denizden para kazanıyor. dedem de kaptandı. denizde kazanılan para her zaman için karadan daha farklıdır. hele ki iyi bir firma çatısı altındaysanız.
kazanıpta her limanda abuk subuk şeylere para harcamadan kenara koymayı bilen iyi para toparlıyor.
aylık 20bin girmiyor eve:D fakat önceki birikimlerinde desteğiyle birşeyler yapılabiliyor :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Allah bozmasın inşaallah. :)

Şey sorcam, şimdi ben mesela teker çukura girince falan üzülmüyom, la bi yay bi amartisör hadi jantta eğilsin kuyuya gireyim yani o derece olsun, 200 liraya falan rot balans dahil toplarım.

Siz çukura girince ne hissediyonuz? Valla ben kenara çeker sigara yakarım. :D

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;187912
Allah bozmasın inşaallah. :)

Şey sorcam, şimdi ben mesela teker çukura girince falan üzülmüyom, la bi yay bi amartisör hadi jantta eğilsin kuyuya gireyim yani o derece olsun, 200 liraya falan rot balans dahil toplarım.

Siz çukura girince ne hissediyonuz? Valla ben kenara çeker sigara yakarım. :D
gülü seven dikenine katlanır diyerek hiç kafama takmam o tarz şeyleri. yer bulamazsam amortisörleri yükseltip kaldırıma çıkarım! öyle mercedese biniyorum aman en iyi yere park edeyim aman dokunurlar falan düşünmem ve ayrıca kendimin yaptığı hatalardan dolayı oluşabilecek sorunlarıda düşünmem. bir şekilde hallolur.
şu mesajımda arabanın halini görün:
http://www.skodaturkey.com/showpost.php?p=122017&postcount=72
yaptırmaya durum müsait değildi ve 3 ay böyle dolaştım :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Tabancayı alıp, ama yok babama ruhsatlı adamın başına iş açmaya lüzum yok, yarı otomatik Stoegerimi alırım, içine domdom saçma ne verdiyse, hangi elinle dokundun lan! Bu mu, bu mu, o elinin olduğu kolun omzuna sıkarım orada ayrılır gövdesinden uzvu.

Çevrimdışı mkucuk

• Mastır Yoda
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;187918
Tabancayı alıp, ama yok babama ruhsatlı adamın başına iş açmaya lüzum yok, yarı otomatik Stoegerimi alırım, içine domdom saçma ne verdiyse, hangi elinle dokundun lan! Bu mu, bu mu, o elinin olduğu kolun omzuna sıkarım orada ayrılır gövdesinden uzvu.
:++::sopa: