škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Köpekbalığı Sırtı Anten (Shark Fin Antenna)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bu "fin"lerin FM yayınlarındaki durumu nedir? Zaten Skoda genelinde bir parazitli ya da zayıf çekme derdi var, Fabia ve Roomster'da yaşadım. Fin daha da zorlaştırıyor yazılıyor sağda solda, nedir parazit durumunda değişim, iyi ya da kötü eskiye göre?

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;151357
Bu "fin"lerin FM yayınlarındaki durumu nedir? Zaten Skoda genelinde bir parazitli ya da zayıf çekme derdi var, Fabia ve Roomster'da yaşadım. Fin daha da zorlaştırıyor yazılıyor sağda solda, nedir parazit durumunda değişim, iyi ya da kötü eskiye göre?

ben Octavia'mın FM çekim gücünden gayet memnunum :)
yaşadığım yerde orjinal anten takılı değilken bile radyonun çekim gücü değişmiyordu :haha:
taktıktan sonra da farklı bir yere gitmediğim için çekim gücü hakkında kesin bir şey söylemem şimdilik zor :(
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Peki kaliteli modeller türkiyede satılmıyor mu?

Bizim anten çubuğu iyice yıprandı yeni almak yerine böyle bir şey yapsak nasıl olur?

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;151363
Peki kaliteli modeller türkiyede satılmıyor mu?

Bizim anten çubuğu iyice yıprandı yeni almak yerine böyle bir şey yapsak nasıl olur?

maalesef türkiye'de basit plastikten ve anten işlevi olmayan ucuz süs antenleri var. ayrıca onları takabilmek için anten tabanını sökmek lazım, ileride bu sorun oluşturabilir :S

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;151357

üstte yazmayı unuttum; türkiye'de satılan shark finler, anten işlevi olmayan ucuz süs antenleri olduğu için öyle sorunlar yaşamaları gayet doğal :++:

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: isikayhan;151372
üstte yazmayı unuttum; türkiye'de satılan shark finler, anten işlevi olmayan ucuz süs antenleri olduğu için öyle sorunlar yaşamaları gayet doğal :++:

Süs olanları biliyorum, zaten onlar 5 TL'ye satılıyor  :D

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat olarakta çok uçuk satılıyor üst düzel bi teknolojiside yok yani alıcı altı üstü :D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;151379
Fiyat olarakta çok uçuk satılıyor üst düzel bi teknolojiside yok yani alıcı altı üstü :D

ebay'de bir çok farklı model var ama ben bundan daha iyisini göremedim :)

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;151361
ben Octavia'mın FM çekim gücünden gayet memnunum :)
yaşadığım yerde orjinal anten takılı değilken bile radyonun çekim gücü değişmiyordu :haha:
taktıktan sonra da farklı bir yere gitmediğim için çekim gücü hakkında kesin bir şey söylemem şimdilik zor :(

dün istanbul'un bir ucundan diğer ucuna gittim, anten çok iyi çekiyor :ok:

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş gerçekten.Güle güle kullanın.Araca ayrı bir hava vermiş.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
usb soketinn gözünü sevim radyo diye bir kavram kalmadı bende :D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;153246
usb soketinn gözünü sevim radyo diye bir kavram kalmadı bende :D

eskiden en çok dinlediğim üç radyo artık yok ama yine de bence radyo dinlemek gibisi yok :ok:

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
radyo güzeldir abi tamamda artık cılkı çıktı çok ucuz şarkılar ucuz sanatçı adı verilen sıradan mankenler falan birde iki güzel şarkı geliyorsa yarım saat reklam geliyo :D usb hayat kurtarıcı :D

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;153270
radyo güzeldir abi tamamda artık cılkı çıktı çok ucuz şarkılar ucuz sanatçı adı verilen sıradan mankenler falan birde iki güzel şarkı geliyorsa yarım saat reklam geliyo :D usb hayat kurtarıcı :D

ben zaten yabancı müzik dinliyorum :D
senin dediklerin türkçe müzik çalan radyolarda olsa gerek :haha:

M.Niyazi Saral