škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Benzin kokusu yardım..

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Benzin kokusu problemi konusunun da canına ot tıkadık sonunda. Yaşasın biz!:rm:

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
konu benzinden nasılda hun Türklerine gelmiş :):):)
neyse ben benzin konusna döneyim. sanayiye gittim rastgele bi tamirciye girdim usta antepli hemserim çıktı :) saolsun ilgilendi.. yag ve manifort hortumu kopmus kıbrıstada parçası olmadıgından baska bi hortumla yama yaptık orjinalinden daha güzel ve ömürlük oldu :) kokuda şimdilik kalmadı gibi ...

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Haksızlık, orjinaliyle oynuyonuz mesajımın :D

Çevrimdışı olcay0674

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Birader eğer benzin kokusu araba çaliştiktan sonra geliyor stop edincede kesiliyosa o zaman  motora giden benzin hortumunda yada motorda çiğ yakma sorunu vardir.
Benzin kokusu gelmeye başladiktan sonra arabada çekiş düşmüşse ve çok yakmaya başlamişsa çiğ attiği tam yakmadiği içindir buda bir ipucu veriri sana. şayet benzin sürekli kokuyosa. Depo tarafindan bi kaçak olabilir. Arabaya binmeden evvel altina bi bak istersen bi damlama kaçak görünüyomu bu kadar yoğun koku ciddi bir benzin kaçaği demektir. Biyerlere damlatiyorda olabilir...

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yorumun  için teşekkür ettim metin abi yag ve manifort havalandırma hortumu kopmus artık ne işe yarıyor o hortum bilmiyorum onu yaptırdım geçti gibi şimdilik ama yag havalandırma hortumuyla benzin kokusu arasında baglantı kuramadım biraz vakit geçsin geçmezse bi daha gidecem artık
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2010, 00:26:14 Gönderen: hbahadir »

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hakanerdogan;151943
Haksızlık, orjinaliyle oynuyonuz mesajımın :D
:hih::hih:

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hemen hemen bütün arabalarda geri dönüş hortumu vardır.
deponun etrafına iyi bakın geri dönüş hortumu nu görürsünüz, gerektiği zaman benzin depoya geri dönerek, tehlikeyi önler.
şeffaf bir hortumdur o delinmiş olabilir.
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hbahadir;151941
konu benzinden nasılda hun Türklerine gelmiş :):):)
neyse ben benzin konusna döneyim. sanayiye gittim rastgele bi tamirciye girdim usta antepli hemserim çıktı :) saolsun ilgilendi.. yag ve manifort hortumu kopmus kıbrıstada parçası olmadıgından baska bi hortumla yama yaptık orjinalinden daha güzel ve ömürlük oldu :) kokuda şimdilik kalmadı gibi ...

sorun çözülmüş geçmiş olsun,
 ama benim verdiğim geri dönüş hortumunun delinmesi ihtimali de göz ününde bulundurulmalı ....bilgilerinize
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı hbahadir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hiko;152180
sorun çözülmüş geçmiş olsun,
 ama benim verdiğim geri dönüş hortumunun delinmesi ihtimali de göz ününde bulundurulmalı ....bilgilerinize

eğer koku devam ederse söylediklerinizi göz önnde bulunduracagım teşekkür ederim.

1.6 MPI octavia ambiente
Mercedes E320 Avantgarde