škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Camlara Film Uygulama

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koraytek2007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun zamandır aklımda olan ama korktuğum projeye  başlıyorum.İlk başlarda evin odalarına aynalı film yaptım.Dedim ki  artık yaparım. İlk olarak 10 metre siyah film aldım.  (Alırken çok koyu mu alayım diye ikilemde kaldım ama sade siyahı  seçtim)10m. alıyorumki hata olursa yedek olsun ( ki oldu )

Malzeme:
http://www.hepsiburada.com/ProductDetails.aspx?categoryid=272635&productid=otctn1000284

Artık Resimler Başlasın:

Ne zor oldu bunu kesmek yaaaa

Puff!! Nerde bunun ucu ya delircem

Poz vermek kolayda ,doğru camı bulmak zor (ters kalıp çıkarmışım )

İyi al havasını ! Bak burdan görüyorum.

Yaptığıma değmiş.

Güzel çıkmış

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ellerine saglık, camlara film cekmek kolay is degil, o yüzden isciligine cok istiyorlar zaten,
senin camlar cok egimli olmadığı icin isin o kadarda zor olmamıstır sanırım, önemli olan arka cam zaten, Peugeout 206 nin arka camıyla seninkini kıyaslarsak epey avantajın var,
tam siyah yapmamakla dogru yapmıssın, cok koyu oluyor, trafikte sorun yasanıyor,

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eline sağlık güzel iş.bizim abide arabaya filmi kendı cektı ama malzeme kötü olunca yırtılmalar söz konusu.ha birde abim arka camları sökemedi anahtar olmadıgından bu yüzden camı sökmeden çekti.fakat en iyi film cam sökülüp yapılan filmdir.bunu bilir bunu sölerim...

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elinize sağlık hazır kapı yüzlerini sökmüşken izolasyona işine de girseydiniz keşke.
Bu arada garajı çözemedim ben inşaata mı çıkardınız arabayı :)

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;152206
eline sağlık güzel iş.bizim abide arabaya filmi kendı cektı ama malzeme kötü olunca yırtılmalar söz konusu.ha birde abim arka camları sökemedi anahtar olmadıgından bu yüzden camı sökmeden çekti.fakat en iyi film cam sökülüp yapılan filmdir.bunu bilir bunu sölerim...
benim leondakileri gör derim bende :)

Çevrimdışı koraytek2007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
araba kapalı katlı otoparkda duruyor.
filmleri geçende tüve giderken söktüm gereksiz yere hafif kusur olmasın diye.
şimdi nokta desenli yada en azçık tondan düşünüyorum.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o zaman kapı yüzlerini tekrar açtığınızda camların açılıp kapanmasına engel olmayacak şekilde izolasyon yapın aracınıza.

Çevrimdışı koraytek2007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;152461
o zaman kapı yüzlerini tekrar açtığınızda camların açılıp kapanmasına engel olmayacak şekilde izolasyon yapın aracınıza.

doğru söylüyorsun abi.düzgün bir izolasyon malzemesi alıp yapayım

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. :ok:

Ellerinize sağlık, gayet başarılı bir çalışma olmuş.

Çevrimdışı HARUN27

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: demir_01;152206

asıl işçiliği iyi olmayan yerler camı söküpte film yapar ... şuan 2 aracımdada film war ve kesinlikle sorunsuz... camıda hayatta söktürüp film yaptırmam.....