škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

45.000 km bakımı fiyat listesi

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;152815
Yüksek performans yağları satan bi yer. Şanzıman için en aşmış yağ olan SHC'yi falanda almıştım Ankara'da bulabildiğim tek yerdi, güzel pazarlıkla iyi sonuçlar alınabilinen bir yer.

Şaşmaz Oto San. Sit. Şah Makina.

Adaş teşekkür ederim. Ankara'ya yolum düşerse mutlaka uğrarım oraya :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı dermani06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;152880
Elazığ Hürel yetkili servismi?
Benim götürdüğüm yetkili servis işlemlere başlamadan önce ön koltuğa naylon geçiriyor. Ayrıca arabada ne var ne yok yazıyorlar. Torpido gözünde Kitkat çikolata vardı onu bile yazmışlar. 3-4 yere imza atıyorsun ancak işlemler başlıyor. En sonda aracı yıkayıp teslim ediyorlar.

Bijon kapağı v.s. ufak tefek şeyler ama unutulunca insanın siniri bozuluyor. Heleki benim gibi aynı gün Adana'dan Niğde'ye gelirsen...

evet yetkili servis.ama ne servis :mad::mad::mad:bir haftadır bijon kapaklarını bekliyoruz bakalım (tunceli elazığ 130 km).hala gönderecekler

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bijon kapağımı? Yav teşhirdeki araçların birinden sökelerdi (teşhirde araç varsa tabi). Yenisi gelince takarlar. Hayret Adana ve Hatay'da bijonlar ile sorunum olmuştu, bijonlar değiştikten sonra kapaklarınıda hemen taktılar. Hatta Adana'da ücretsiz aldım.

Bence arasın markası filan değil alırken en yakınınızdaki servisin durumuna göre araç almak lazım. Bazen servisler araçtan, markadan soğutuyor insanı...