škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

45.000 km bakımı fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kobak

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kendini yetkilendirme servisi bunlar, o yüzden.

Škoda Superb Mk1 (3U)

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;152177
Valla edge Turbodiesel alsan veya herhangi 5-30 bir mobil alsan bu kadar ödemezdin be abi. Taş patlasa 90-100 TL, 126 biraz kaba olmuş.
Adaş, kaliteli bir 5w-30 yani edge, formula esp, helix ultra extra'nın 4lt'si 100TL'den aşağı değil.
Aslında 126TL'de çok kaba değil.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;152333
Adaş, kaliteli bir 5w-30 yani edge, formula esp, helix ultra extra'nın 4lt'si 100TL'den aşağı değil.
Aslında 126TL'de çok kaba değil.

Daha ucuza ben zaten kendim alıyorum işkembeden atma değil.

Çevrimdışı serdalpolat44

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ilden ile yetkili servislerde bu fiyatlar değişir mi...malatya da çok pahalıydı çünkü bu yazdıklarınız...

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;152205
geçen hafta 50 bin bakımına 600tl ödedim.gerçi 100-150 tl si faso fiso

yok balans 65 tl yok motor temizleme 20 tl falan filan.sanki onlara bunları yapın diyen var.

işte yetkili servis olunca böyle oluyor.:)

Cadde motors'mu ? Ben orada balans yaptırmıyorum. Yağımı kendim götürüyorum. Motoru sadece ben bez ile siliyorum. Silecek suyu koydurtmuyorum. Yağı dışardan alıp götürdüğümde kafadan 70TL daha ucuza çıktım.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;152401
Daha ucuza ben zaten kendim alıyorum işkembeden atma değil.
Estağfurullah. Ben aradım taradım bulamadım, en son distribütörden shell helix ultra extra aldım. Servisten litrede 10TL daha ucuza çıktım.
Sen nereden alıyorsun ? Aldığın yerde her marka model yağ var mı?

Çevrimdışı mxdemirel

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serdalpolat44;152501
arkadaşlar ilden ile yetkili servislerde bu fiyatlar değişir mi...malatya da çok pahalıydı çünkü bu yazdıklarınız...

'Orhanoğlu'...
 o kadar olur :):)

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net

Çevrimdışı remusmark

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SubaruOutback;152502
Cadde motors'mu ? Ben orada balans yaptırmıyorum. Yağımı kendim götürüyorum. Motoru sadece ben bez ile siliyorum. Silecek suyu koydurtmuyorum. Yağı dışardan alıp götürdüğümde kafadan 70TL daha ucuza çıktım.

evet cadde motors.silecek suyu falan neyse onda diğilim koysunda balansı

bence sormalı şikayet varsa bakmalı.Belki ben servisten sonra kışlık lastikleri

taktırmaya gidecem yada servise gelmeden önce kışlıkları taktırıp geldim.gaye o

bakımdan iyidi altunizadedeki değişmesi gerekn parçalar dısında extra bişiler

görmüyodun faturada ama o da kapandı.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: remusmark;152767
evet cadde motors.silecek suyu falan neyse onda diğilim koysunda balansı

bence sormalı şikayet varsa bakmalı.Belki ben servisten sonra kışlık lastikleri

taktırmaya gidecem yada servise gelmeden önce kışlıkları taktırıp geldim.gaye o

bakımdan iyidi altunizadedeki değişmesi gerekn parçalar dısında extra bişiler

görmüyodun faturada ama o da kapandı.

Enteresan, valla bana balans...vs herşeyi soruyorlar. Yok mok dediğimde de o.k diyerek ellemiyorlar.
Neyse konuyu dağıtmayayım :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;152506
Estağfurullah. Ben aradım taradım bulamadım, en son distribütörden shell helix ultra extra aldım. Servisten litrede 10TL daha ucuza çıktım.
Sen nereden alıyorsun ? Aldığın yerde her marka model yağ var mı?

Yüksek performans yağları satan bi yer. Şanzıman için en aşmış yağ olan SHC'yi falanda almıştım Ankara'da bulabildiğim tek yerdi, güzel pazarlıkla iyi sonuçlar alınabilinen bir yer.

Şaşmaz Oto San. Sit. Şah Makina.

Çevrimdışı dermani06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[:-]

27 ekimde elazığ skoda hürel de aracımın 40000 bakımını yaptırdım.ön balatalar değişim dahil fiyat 295 tl tuttu.Skoda nın servis fiyatı gayet iyi geldi fakar hürel den hiç mennun kalmadım.İlk önce aracı 15 16 yaşlarındaki bir çocuk yağlı elleri ve üstü başı ile içeriye aldı.En azından koltuğa naylon koruma koymaları lazımdı.Bunun için uyardım.Bakımın 1 saat süreceğini söylediler.1 saatte (skoda periyodik bakım tablosu) yapabileceklerine inanmadığım için bu sürede tüm bakımları yapılabilir mi dedim merak etmeyin dediler.Oradan ayrıldım bi süre sonra aradılar ön balata değişimi için onay istediler (90+30 tl) ve 1 saat dolmadan beni aradılar araç tamam diye.1 saat içinde skoda periyodik bakım tablosunda yazan kontrollerin yapıldığını hiç sanmıyorum muhtemelen filtreler vede ek olarak balatalar değişti.Evde faturayı incelediğimde 80+kdv bakım masrafı yazdığını gördüm.Yani bu skoda periyodik bakımda yazılan kontrol edilmesi gerekenler için alınan bi ücret.Ayrıca işcilik ücretide alıyorlar (25+kdv) hadi işcilik ücretini değişimler için aldınız.Kontrolünü yapmadığınız yerler için nasıl 80+kdv almayı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz.Bu arada sol ön lastiğinde bijon kapaklarını takmayı unutmuşlar eve gelince fark ettim.Kısacası hizmet,ilgi,alaka sıfır

[:-]

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Elazığ Hürel yetkili servismi?
Benim götürdüğüm yetkili servis işlemlere başlamadan önce ön koltuğa naylon geçiriyor. Ayrıca arabada ne var ne yok yazıyorlar. Torpido gözünde Kitkat çikolata vardı onu bile yazmışlar. 3-4 yere imza atıyorsun ancak işlemler başlıyor. En sonda aracı yıkayıp teslim ediyorlar.

Bijon kapağı v.s. ufak tefek şeyler ama unutulunca insanın siniri bozuluyor. Heleki benim gibi aynı gün Adana'dan Niğde'ye gelirsen...