škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam filmi uygulayan bir yer arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi benim calıstığım yerde mercedes lere yapıyoruz ,dışardan da nadir araba alıyoruz. Sen gelebilirsin, İstoç oto sanayi askar plaza otoparkı semcar, işçiliğine kefilim. Herhangi bir problemde her zaman gelebilirsin. 250 TL
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Alıntı yapılan: gokcen59;339211
Abi benim calıstığım yerde mercedes lere yapıyoruz ,dışardan da nadir araba alıyoruz. Sen gelebilirsin, İstoç oto sanayi askar plaza otoparkı semcar, işçiliğine kefilim. Herhangi bir problemde her zaman gelebilirsin. 250 TL

Ilgilendigin için teşekkür ederim. Peki hangi marka film kullaniyorsunuz? Burada maslak llumardan da fiyat aldım,forumlarda yazilandan daha iyi bi fiyat verdiler. Şuan muayene öncesi mi sonrası mi ona karar veremiyorum. Renk seçenekleri nasıl sizde? Mercedesler genelde simsiyah yapıyorlar,açık tonlar bulabilir miyiz?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;339601
Ilgilendigin için teşekkür ederim. Peki hangi marka film kullaniyorsunuz? Burada maslak llumardan da fiyat aldım,forumlarda yazilandan daha iyi bi fiyat verdiler. Şuan muayene öncesi mi sonrası mi ona karar veremiyorum. Renk seçenekleri nasıl sizde? Mercedesler genelde simsiyah yapıyorlar,açık tonlar bulabilir miyiz?
renk seçenekleri derken 1-2-3 numara işte :) Açık mavi de olması lazım hani şu eski E lerdeki renkten. Kullandıkları marka Solarmax, tabi siz nasıl isterseniz.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Blackbird

• DT Gediklisi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polislerle muhabbeti sevmiyorsanız hiç bulaşmayın, filmli araç görünce çeviresi yoksada kesin çeviriyor. Arka camlara perde yaptıra bilirsiniz alternatif olarak.