škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam filmi uygulayan bir yer arıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Yaz artık geldi çattı. Arabada uzun yolculuklarda güneş etkisini gösteriyor ve güneşe maruz kalan yolcular çok rahatsız oluyor. Özellikle kendi koltuğunda oturan bebekler. :(

Bende protatif güneşliklerde denedim ama çoğu ya ışığı kesemiyor yada kenarlardan güneş geliyor malum Roomster arka camlar büyük. Bu yüzden arka kapı camlarına ve arka kelebek camlarına cam filmi uygulatmayı düşünüyorum.
Adana'da ucuz ama kaliteli işçiliği olan bir yer varmı? Arabasına cam filmi uygulatan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Birde ortalama ne kadara mal olur?:)

Çevrimdışı erolfabia1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
istanbulda, bir kaç yerde sormuştum, 150-200 civarı fiyat veriyorlar.. roomster de sanırım 200 civarı bir fiyat olur...

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;13042
Merhaba arkadaşlar,

Yaz artık geldi çattı. Arabada uzun yolculuklarda güneş etkisini gösteriyor ve güneşe maruz kalan yolcular çok rahatsız oluyor. Özellikle kendi koltuğunda oturan bebekler. :(

Bende protatif güneşliklerde denedim ama çoğu ya ışığı kesemiyor yada kenarlardan güneş geliyor malum Roomster arka camlar büyük. Bu yüzden arka kapı camlarına ve arka kelebek camlarına cam filmi uygulatmayı düşünüyorum.
Adana'da ucuz ama kaliteli işçiliği olan bir yer varmı? Arabasına cam filmi uygulatan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Birde ortalama ne kadara mal olur?:)

herkez zaten böyle bişi arıyor ama yok, tamamen tezat bi durum...

istanbulda olsan 150 tl ye rahat yaptırırdın...:ok:

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Real81;13050
herkez zaten böyle bişi arıyor ama yok, tamamen tezat bi durum...

istanbulda olsan 150 tl ye rahat yaptırırdın...:ok:

Ucuzdan kastım cam filmiydi. Bazıları amerikan çizilmez filan deyip çok fazla para istiyor. Mesela Adana'daki AutoKing'e sordum 400 TL fiyat söyledi. (Arka cam dahil.) Benim için çok pahalı ayrıca cezasından dolayı sökme ihtimali de var. O yüzden ucuz olsun istiyorum. Neyse kafama eser yaptırırsam paylaşırım mutlaka.:ok:

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla bizim hala oğlu kendi yapıyor bende kaptım işi kolay aslında biraz dikkat gerekiyor elinizden geliyorsa kendiniz uygulayın derim çok uyguna gelir o zman maliyet olarak

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kendiniz filmi alıp reklamcıya 2 paket sigara karşılığında yaptırırsınız :)

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wickedMuK.;14499
Kendiniz filmi alıp reklamcıya 2 paket sigara karşılığında yaptırırsınız :)

Olmadı işte sigaraya karşıyım. :bnn:
Kendim yapmayı düşünüyorum hatta film alacaktım ama çoğu aksesuarcıda 50*600 cm'lik filmler var. Oda benim roomster'ın arka camına olmuyor.

Geçen sene bütün yaz Ereğli'deydim. Bu senede gelirsem yardım edersin değilmi. :)

Çevrimdışı wickedMuK.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;14589
Olmadı işte sigaraya karşıyım. :bnn:
Kendim yapmayı düşünüyorum hatta film alacaktım ama çoğu aksesuarcıda 50*600 cm'lik filmler var. Oda benim roomster'ın arka camına olmuyor.

Geçen sene bütün yaz Ereğli'deydim. Bu senede gelirsem yardım edersin değilmi. :)

Her türlü yardım ederim.Hatta burada özel bir firma 90 Tl'ye kaliteli cam filmi çekiyordu.Hatta garantiliydi de galiba.:)

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
istanbulda olsaydın aksarayda 50 tl çekiyorlar.kalitelilerini 100 tl ye kadar çıkıyor
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aksarayda 100/150 tlye güzel iş çıkartan yer var.bende düşünüyorum 1 numara film yaptırmayı yoksa gündüz yol çelikmiyo.

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
düzcede 1,5 sene önce 100 tl ye yaptırmıştım... amerikan çizilmez ve solmaz film demişti eleman... 1,5 sene geçti hiç çizik yok... ama rengi açıldı biraz... dün ahmetle beraber sanayideydik camcıya da uğradık...  elemana gösterdim... şaşırdı.. hafta içi bi gün arabayı bırakacam... garantiden değiştirecek...

nereye yaptırırsan yaptır... malının arkasında duran yere yaptır... 1,5 sene geçmiş eleman itiraz dahi etmedi... hatta kendisi söledi değiştireyim diye...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Ben de cam filmi uygulatmak istiyorum.. Aynı konudan devam edeyim. Büutçem 200-250'ye kadar çıkar.. Sarıyerde oturuyorum. Maslakta gençler otoyu öneriyorlar forumda.. llumar takıyorlar ama henüz fiyat almadım.. Heralde bi 300-400 çekerler..

Bir de benim aracımın bütün camları UV filtreli.. Yani UV filtreli bir film olmasına gerek yok.. Arkalar 2 önler 1 numara taktırayım geçeyim diyorum..

İşte sorularım:
1-Pırıl pırıl yeşil araca ne renk gider? (ben siyah düşünüyorum)
2- Pencere kenarındaki çerçeveleri de siyah yapayım, ön A sütunundan arkaya kadar bir bütün olsun diyorum.. ne dersiniz?
3. Mayısın 20snde muayenem var.. Sizce muayenede sorun olur mu? beklesem mi?
4. Nerede uygulama yaptırsam..

Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu ara saçma sapan bir uygulama var, cam filmi yaptıranada yapanada ceza kesiyorlar. Hiç elleşmeyin derim.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Alıntı yapılan: SubaruOutback;339027
Şu ara saçma sapan bir uygulama var, cam filmi yaptıranada yapanada ceza kesiyorlar. Hiç elleşmeyin derim.

Eşim 10 gün önce doğum yaptı ve en azından arka camlara yaptırayım diyordum.. ona da mı cevaz yok :(

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;339030
Eşim 10 gün önce doğum yaptı ve en azından arka camlara yaptırayım diyordum.. ona da mı cevaz yok :(
Valla bence sadece arkaya yaptır derim ama ışık geçirgenliği fazla olandan yaptır.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta