škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia alacam yardım istiyorum.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mami_aka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aranıza katılmak üzereyim. Fabia almak istiyorum. 2005 model 1.4 ambiante bir fabia buldum yaşadığım şehirde. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-skoda-fabia-52000-km-de-2005-model-32166084/detay? linki burda..
ilanı veren arkadaş arabanın özelliklerini doğru yazmış mıdır?
fiyatı pazarlık yapılırsa ne kadar olabilir, bu araba fiyatı uygun mudur?
eğer bu modeli kullanıcılar varsa dizel,sedan diğer modellerinden kıyaslayıp önerebileceğiniz var mı? Arabanın sahibiyle görüştüm. sol arka kapı çizikten dolayı boyatılmış. servis de boyatmışlar belgesi var dedi. kaza yok kesinlikle dedi. araba temize benziyor.
Tüp taktırılırsa bir sıkıntı olurmu performans ve araba açısından?
tesekkür ederim, aranıza katılmak için sizden yardımlarınızı bekliyorum.

Çevrimdışı nedenpride

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bence fiyatı biraz aşağı çekmelisin 16500 gibi.özellikleri doğru kilometreside güzel sadece servise göstermen yeterli.:ok: Ben tüpsüz kullanıyorum sıkıntım yok.1.4 16 v ile şehır içi  8.2   şehır dışı 4.4 yakıyor araç.tüpsüzde alınabilir yani.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2010, 21:18:28 Gönderen: nedenpride »

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
vukuatsız bir araca benziyor fiyatta anlaşılırsa güzel araç, km si iyi yaşına göre. tavsiye ederim.

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
araç gayet temiz görünüyor.açıkcası piyasa konusunda bilgim yok fiyat konusunda yorum yapmam doğru olmaz.fakat özellik bölümüne gelince bi kaç noktaya değineceğim.ilanda işaretli kutulara baktığımda "esp" işaretlenmiş fakat bu araçta esp yok. abs-msr mevcut.fakat esp mevcut değil.elektrikli arka camlar işaretlenmiş fakat ambiente donanımda sadece ön camlar elektriklidir.ısıtmalı direksiyon işaretlenmiş ama fabiada öyle bir özellik olmadı hiç.park sensörü sonradan takılmadı ise orjinalinde yoktur.fotoğraftada göremedim açıkcası.tabi fotoğraflar daha eskide olabilir.aracı incelerken onada bakabilirsiniz tabi.bu saydıklarımdan esp hariç geri kalanı aşırı önemli donanım değildir ama bu aracı esp liymiş sanıp alırsanız yanılırsınız.bu sınıfta alabileceğiniz güzel araçlardan birisidir.araçda oldukça temiz görünüyor..sorunsuz kullanıp memnun kalacağınız bir araç.donanım olarakta gayet yeterli bence.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: uğur;152970
araç gayet temiz görünüyor.açıkcası piyasa konusunda bilgim yok fiyat konusunda yorum yapmam doğru olmaz.fakat özellik bölümüne gelince bi kaç noktaya değineceğim.ilanda işaretli kutulara baktığımda "esp" işaretlenmiş fakat bu araçta esp yok. abs-msr mevcut.fakat esp mevcut değil.elektrikli arka camlar işaretlenmiş fakat ambiente donanımda sadece ön camlar elektriklidir.ısıtmalı direksiyon işaretlenmiş ama fabiada öyle bir özellik olmadı hiç.park sensörü sonradan takılmadı ise orjinalinde yoktur.fotoğraftada göremedim açıkcası.tabi fotoğraflar daha eskide olabilir.aracı incelerken onada bakabilirsiniz tabi.bu saydıklarımdan esp hariç geri kalanı aşırı önemli donanım değildir ama bu aracı esp liymiş sanıp alırsanız yanılırsınız.bu sınıfta alabileceğiniz güzel araçlardan birisidir.araçda oldukça temiz görünüyor..sorunsuz kullanıp memnun kalacağınız bir araç.donanım olarakta gayet yeterli bence.

+1

Tüp takılır, 75 bg motor sanırım.

İlanda yazmış ama ahşap kaplama nedir, nerededir bilemedim :D

Olsa olsa ahşap görünümlü plastik stickerdır  :)

Gerçekten işinin ustası birine incelettirin, test sürüşü yapın...

Çevrimdışı serdar_sevdar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhaba yeni skoda fabia aldım
2003 68500 km 1,4 16v 101 bg 14800 sizce fiyatı uygun mu triger seti değişicek 2 lastik yeni 2 değişmesi gerekiyo

Çevrimdışı mami_aka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hepinize çok teşekkür ederim. yarın arabayı görmeye gideceğim inş. fiyatta da aşağı çektirebilirsek inş. aranıza katılacağım :)

Çevrimdışı mami_aka

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar arabayı bu gün gördüm,sürdüm :D yarın inş. servise gösterip, 17,200 e alacağım.. bende aranıza katılacağım..ilginize ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim..ilk arabam çok heyecanlıyım,beni anlıyorsunuzdur. doğru düzgün kaç gündür yatamıyorum :)  :D   hayırlısı Allah kaazasız sorunsuz binmeyi nasip etsin,

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mami_aka;153159
Arkadaşlar arabayı bu gün gördüm,sürdüm :D yarın inş. servise gösterip, 17,200 e alacağım.. bende aranıza katılacağım..ilginize ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim..ilk arabam çok heyecanlıyım,beni anlıyorsunuzdur. doğru düzgün kaç gündür yatamıyorum :)  :D   hayırlısı Allah kaazasız sorunsuz binmeyi nasip etsin,

Hayırlı olsun, araba gayet temiz görünüyor ama sanki biraz daha aşağı asılmak lazım gibi. 2006 sedan boyasız olanını 17600'e almıştı buradan bi arkadaşımız. Hatchback ve 2005 olduğu için sanki 17'yi geçmemek lazım gibime geliyor. Bence 17'ye bitirin.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;153174
Hayırlı olsun, araba gayet temiz görünüyor ama sanki biraz daha aşağı asılmak lazım gibi. 2006 sedan boyasız olanını 17600'e almıştı buradan bi arkadaşımız. Hatchback ve 2005 olduğu için sanki 17'yi geçmemek lazım gibime geliyor. Bence 17'ye bitirin.

abi bazen 2. el illallah ettiriyor temiz araba bulmak mesele... 3e 5 e bakmamak avantajlı olabilir yerine göre..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mami_aka;153159
sıkı bir servis kontrolü yaptır.özellikler motor ve kaporta aksamı.elektronik sistemlerin çalışması akü lastikler vb konulara daha bi öncelik vererek incelettir.
en önemlisi içine sinmesi.