škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

aydınlatma arızası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aracı aldım arkadaşlar. sorunun sebebi şuymuş:

aküden tüm elektrik sistemini besleyen hattın sigortası sigorta kutusu içinde bazı durumlarda ark yapıyormuş buda zaman zaman arabanın anlık elektriğinin kesilmesine ve sorun yaşanmasına neden oluyormş ve tüm sistemi etkiliyormş. bu sebeptende merkezi kontrol ünitesi yanmış aracın.

araç kadife gibi olmş herşey 10 numara çalışıyor gaz pedalının tepkileri bile yumaşcık olmş kesiklik yapıyordu onuda bu etkiliyor dediler yarım saat kadar zorladım 1 kere kesiklik yapmadı.

doğuş oto balgat a ve özellikle elektrik teknisyeni serdar ustaya ve servvis danışmanı mustafa beye buradan  teşekkürler çok güzel ilgilendikleri ve sorunu çözdükleri için.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mayham85;157784
aracı aldım arkadaşlar. sorunun sebebi şuymuş:

aküden tüm elektrik sistemini besleyen hattın sigortası sigorta kutusu içinde bazı durumlarda ark yapıyormuş buda zaman zaman arabanın anlık elektriğinin kesilmesine ve sorun yaşanmasına neden oluyormş ve tüm sistemi etkiliyormş. bu sebeptende merkezi kontrol ünitesi yanmış aracın.

araç kadife gibi olmş herşey 10 numara çalışıyor gaz pedalının tepkileri bile yumaşcık olmş kesiklik yapıyordu onuda bu etkiliyor dediler yarım saat kadar zorladım 1 kere kesiklik yapmadı.

doğuş oto balgat a ve özellikle elektrik teknisyeni serdar ustaya ve servvis danışmanı mustafa beye buradan  teşekkürler çok güzel ilgilendikleri ve sorunu çözdükleri için.

Abaooov geçmiş olsun, ucuz atlatmışsın.
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
geçmiş olsun yunus sorunun çözüldüğüne sevindim güle güle bin
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ÇağrıF

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle