škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

felişime bayram önce sı bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı feliş_3437

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
slm arkadaşlar benım felişin hem yağ bakımı geldi hemde bayramda nasip  olursa bır memlkete yolculuk yapıyım dıyorum bunun icin bugun ustamın  yanına uradım bir fiyat alalım diye bakalım nasıl bir fiyat cıkıyordiye  değicek parcaları yazdı verdi sizler le paylaşmak istedim

1 4 litre motor yağ    30 tl

2 yağ filitresi         7 tl  

3 2 litre antifiriz       10 tl

4 buji kaplosu        15 tl  

5 distribütör kapağı   7 tl

6 sol dış aks körüğü  10 tl

7 alt gergi takozu    15 tl

8 ön amatisör takzu  10 tl

9 arka traves takozu 16 tl
120  tl parcalarım tutuyor 70 tl icilik dedi toplam 190 tl sizce nasıl birde  öndiskler torna ister dedi 25 tl de o var 40 tl rot balnsa alırlar  busene bayram cok pahalıya patlıyuacak galiba
FELİCİA_LX
34_YLT_20
                      :srk:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diskleri sildirirsen balatalarında değişmesi lazım diye biliyorum bu konuyu ustana danış derim :)

Fiyat olarak pek bilgim yok ama uygun görünüyor. .

Bizimde bayramdan sonra bakım geliyor.Sanırım sizinkinin 3 katı tutucak Allah bize kolaylık versin diyorum :)

Çevrimdışı feliş_3437

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;155500
Diskleri sildirirsen balatalarında değişmesi lazım diye biliyorum bu konuyu ustana danış derim :)

Fiyat olarak pek bilgim yok ama uygun görünüyor. .

Bizimde bayramdan sonra bakım geliyor.Sanırım sizinkinin 3 katı tutucak Allah bize kolaylık versin diyorum :)
 bendeki feliş sizdeki octı abı normaldır yanı sızın araba 3 tane felişi aldığına göre bakımının da 3 katı olmazı gayet uygun bence :++: derdı veren dermanıda verır elbet allah kolaylık versın
FELİCİA_LX
34_YLT_20
                      :srk:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: feliş_3437;155195
...sol dış aks körüğü  10 tl

7 alt gergi takozu     15 tl

8 ön amatisör takzu  10 tl

9 arka traves takozu 16 tl...
Bunların orijinallerini, bulamazsam mutlaka kalitelilerini al, zira yan sanayi olanları 1-2 ay geçmeden eski haline geri dönüyor.