škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

roomster daha iyi öneri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı paşazade

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar skoda dostları
 6 ..ayda yeni skoda dünyamızla tanıştık yalnız bu( küçük jıpte) bence eksikleri paylaşmak isterim
:clap:
1-ön kapıların uçları çok sivri vede acele ederken tehlike arzetmekteler her 2 kapı için
2- arka koltukta lamba yok gece karanlıkta ön işik yetmiyor.
3- ön camlarda yagmur yolu olmadıgından eger camınız açıksa içeri su giriyor..
bütün bunların yanı sıra dizaynı kalitesi sürüşü muhteşem ben çok memnunum 14 16 walf style rengide nadir bulunan kırmızı saygılarımla...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun aracınız :)

Aracınızı sıfır km mi aldınız?
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı roomster.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Şikayet demişken geçen sene şubat ayında aldığımız Roomster ımız (1.4 tdi 80 hp comfort)
35000 km ye merdiveni dayadı..Şu ana kadar yol tutuşuna laf kondurmadığım araç babamın söylemesiyle aklıma önemli arıza olabilir mi düşüncesini soktu....Araç virajlarda çok kaymaya başlamış arkadan, bu neden olabilir?ESP arıza lambası yanmıyo ama?...Islak zeminde güvenli bi şekilde virajları alan araç neden böyle bişey yapar?Aklıma kurt düştü diyebilirim!!:(
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı ANTARES

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: roomster.;155273
Araç virajlarda çok kaymaya başlamış arkadan, bu neden olabilir?ESP arıza lambası yanmıyo ama?

Lastiklerde problem yok degil mi?
KARGO DAHIL SATILIK DETAILING URUNLERI (TIKLAYIN)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun!

Sanırım Comfort'ta arka koltuk için aydınlatma var.

Çevrimdışı SEAHAWK

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: roomster.;155273
Şikayet demişken geçen sene şubat ayında aldığımız Roomster ımız (1.4 tdi 80 hp comfort)
35000 km ye merdiveni dayadı..Şu ana kadar yol tutuşuna laf kondurmadığım araç babamın söylemesiyle aklıma önemli arıza olabilir mi düşüncesini soktu....Araç virajlarda çok kaymaya başlamış arkadan, bu neden olabilir?ESP arıza lambası yanmıyo ama?...Islak zeminde güvenli bi şekilde virajları alan araç neden böyle bişey yapar?Aklıma kurt düştü diyebilirim!!:(

Alıntı yapılan: ANTARES;155282
Lastiklerde problem yok degil mi?

Lastiklerin model ve aşınma anlamında iyi olması durumunda bir de lastik basıncını kontrol etmenizi öneririm. Lastik basınçları olması gerekenden biraz fazla ise de bu durum yaşanabilir.

Daha açık anlatayım;

Mesela yüklü olarak uzun yola çıkarken olması gerektiği gibi basınç ayarı yapıp daha sonra aracı tek başınıza ve yüksüz kullanırsanız bu durumun yaşanması kesin. Normalde fabrikanın önerdiği basınç ön 32 arka 31 ise örneğin, yüklü durumda bu değerler 36-38 şeklinde oluyor. (arka dingile düşen ağırlık artıyor çünkü)

Bu lastik basıncı ile aracı yüksüz kullanınca arka tarafta kayma yaşamak gayet olağan.
SEAT CORDOBA 1.4 TDI 80HP
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı alaysa61

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim arka koltuklarda ışık var onda nasıl oluyor da olmuyor onu merak ettim doğrusu :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: alaysa61;157544
benim arka koltuklarda ışık var onda nasıl oluyor da olmuyor onu merak ettim doğrusu :)

Hepsinde yok, donanıma ve cam tavana göre