škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ANKARA'da "mobese'"kameralar

hiko · 38 · 13253

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hiko

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dosya linki doğru gözükmesine rağmen başka linke atlama yapıyor,, sildim...
tekrar deneyeceğim,,

olmuyor, bilgisayarı göçerteceğim ondan sonra fırça yiyeceğim, özür dilerim, yönetim silebilir...

http://www.upturkey.com/download.php?file=491Ankara_KGYS(1).XLS
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2010, 23:06:16 Gönderen: hiko »
:ok:Neşeli ve Sağlıklı forumlar dilerim

Çevrimdışı mc pherson

• ............
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben indirdim abi. Excel dosyası,kamera olan yerler falan yazıyor. Kim sıklıkla hangi güzergahı kullanıyorsa bi baksın derim. Eline sağlık...

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler.Hız ihlal ve ışık ihlali kameraları çok iyi oldu.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 14:35:54 Gönderen: dgn »

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mobeselerin hiç biri ceza kesmez. Ceza kesenler EDS.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+ olarak tüm bakanların plakaları vekillerin plakaları girildi onlara yanlışlıkla ceza kesilmesin diye.

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hıza ceza kesenler belli her şeritte 2 şer kamera var...bazılarının üzerinde hız sınırı ışıklı ledli tabelalar var... mesela esenboğa dan gelirken şenyurt rampasının bitiminde var... migros kavşağıdan çiftlik kavşağı istikametinde var... 100-150 m kala hız yapmayın:sopa: diye tabela koymuşlar ayrıca...:D
excell tablosu ayrıntılı süzme yaparak hız-kırmızı ışık ve sadece hız olanları ayırarak daha sadeleştirerek bakılabilinir...
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2010, 14:48:04 Gönderen: silver »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dosyayı görmeyi beceremedim, yavaş kullanmaya devam...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;156733
Dosyayı görmeyi beceremedim, yavaş kullanmaya devam...

Abi Securitycode yazan kısmın solundaki kodu sağa yaz ve dowland de.

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu hız kameraların montaj işini yapan firmada arkadaşım çalışıyor. 2 şeriti ortalayarak geçildiğinde plakanın sadece küçük bir kısmı göründüğünü söylüyor. Fakat ne kadar doğru bilmiyorum :S
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: LiLPlayya;156858
Bu hız kameraların montaj işini yapan firmada arkadaşım çalışıyor. 2 şeriti ortalayarak geçildiğinde plakanın sadece küçük bir kısmı göründüğünü söylüyor. Fakat ne kadar doğru bilmiyorum :S

Bunu deneyecek riski alabilecek cesareti ben sende gördüm abi, bekliyorum sonucu :++::++::++:

Daha ceza puanlarım silinmedi, silinmiş olsa biliyosun asla istemem böle bişiyi :lol:

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;156859
Bunu deneyecek riski alabilecek cesareti ben sende gördüm abi, bekliyorum sonucu :++::++::++:

Daha ceza puanlarım silinmedi, silinmiş olsa biliyosun asla istemem böle bişiyi :lol:

:++::++:
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı dgca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LiLPlayya;156858

Dikkat ederseniz şayet, örneğin İstanbul yolu üzerinde U şeklinde kale direkleri tarzında adamların 6 yada 8 kamerayı 2li gruplar halinde bağladıklarını görürsünüz. Kesinlikle plakanın okunamaması diye bir şey söz konusu olamaz. Altınparktaki geçen seneki güvenlik fuarındada bu işin yazılımı yapan firmayla konuştuğumda kesinlikle plakaları hatasız okuduklarını söylemişti. Yanlız excel tablosunda dikkatimi çeken şey Sistem Tipi diye bir şey tanımlanmış ve kameraların şehir içi izleme, hız ihlali, plaka tanıma diye kategorilendirilmiş olması. Demekki her kamera plaka tanımıyor, hız okumuyor..

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgca;156866
Dikkat ederseniz şayet, örneğin İstanbul yolu üzerinde U şeklinde kale direkleri tarzında adamların 6 yada 8 kamerayı 2li gruplar halinde bağladıklarını görürsünüz. Kesinlikle plakanın okunamaması diye bir şey söz konusu olamaz. Altınparktaki geçen seneki güvenlik fuarındada bu işin yazılımı yapan firmayla konuştuğumda kesinlikle plakaları hatasız okuduklarını söylemişti. Yanlız excel tablosunda dikkatimi çeken şey Sistem Tipi diye bir şey tanımlanmış ve kameraların şehir içi izleme, hız ihlali, plaka tanıma diye kategorilendirilmiş olması. Demekki her kamera plaka tanımıyor, hız okumuyor..

İstanbul'daki sistemi bilmiyorum. Ama örnek olarak samsun yolu üzerindeki hız kameralarında her şerite 1 tane kamera odaklamışlar. Şerit çizgisi ortalandığında plakanın bir kısmı göründüğünü söylüyor. Bana çok mantıklı geldi. Ama böyle bir şeyi asla denemem :++:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Almanyadan getirttikleri sabit radarlara dikkat etmek lazım en çok onlar can yakıcak. .

Bizde ne yapıcaz açıcaz GPS imizi paşalar gibi ........... :D