škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

ANKARA'da "mobese'"kameralar

hiko · 38 · 13254

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Önce bunu okudum şaşırdım böyle bir ürünün olduğunu görünce..

Alıntı yapılan: mehmet;157238
Merhabalar bir müddettir izleyip birçok konuda bilgi sahibi olduğum siteMize nihayet üye oldum. Hepinize sağlıklı günler diliyorum. Hen üz farklı bir konuda soru sormak veya forum başlatmak için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum ama nasılsa biriniz bana öğretirsiniz diye umuyorum! Bu arada MOBESE kameraları için Ankara'lı arkadaşlara aşağıdaki linkteki ürünleri incelemenizi öneririm.  http://www.phantomplate.com/

Sonra ise aşağısını okudum ve fos olduğunu öğrendim :)

Alıntı yapılan: SubaruOutback;157308
Mythbusters'da bu photoblocker sprey ve türevlerini test etmişlerdi, beş para etmedikleri ispatlanmıştı. Özetle boşa para, biraz dikkatli ve tolerans sınırlarında araç sürüldüğünde problem olmaz.

Alıntı yapılan: ANTARES;157337
Neyi okudun Gokhan, ben anlamadim. :cool:

Umarım anlaşılmıştır :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Plakaya vernik atsak sonra zımpara+polish+cila  :hanz::hanz::++::++::++:

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.mitsubishiclubtr.com
Yau gecenin bir yarısı aklımda kaldı şinci..

Geçen ay angaradan gız almaya gittiydik.. Neyse gızı aldık.. Dönerkene İStanbul yoluna giriyoruz ya.. gişelerden önceki güzel yol.. Yol da boş diye kuzenle beraber yarıştık biraz..:kart:(Kia Ceed AT vs Colt 1.5 AMT..) 180'e kadar falan çıktıydık..(Kia her şekilde tokatlandı bu arada) Sonra tepedeki o kameramsı şeyleri farkedip yavaşladık.. Zaten 2-3 km sonra da gişelere gelmiş olduk..

Jeton düşene kadar geçen sürede bu ceza yazan radarlardan var mıdır? Lütfen cvp evet ise.. alıştıra alıştıra söyleyin..:kork2:

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Colt54;157352
Yau gecenin bir yarısı aklımda kaldı şinci..

Geçen ay angaradan gız almaya gittiydik.. Neyse gızı aldık.. Dönerkene İStanbul yoluna giriyoruz ya.. gişelerden önceki güzel yol.. Yol da boş diye kuzenle beraber yarıştık biraz..:kart:(Kia Ceed AT vs Colt 1.5 AMT..) 180'e kadar falan çıktıydık..(Kia her şekilde tokatlandı bu arada) Sonra tepedeki o kameramsı şeyleri farkedip yavaşladık.. Zaten 2-3 km sonra da gişelere gelmiş olduk..

Jeton düşene kadar geçen sürede bu ceza yazan radarlardan var mıdır? Lütfen cvp evet ise.. alıştıra alıştıra söyleyin..:kork2:

hız limiti (70) tabelalarda yazıyorsa kameraları da çalışıyor olabilir.

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yok hacı.. Ankarayı pek bilmem, zati navigasyon çıkardı beni yola.. Böyle keçiören'den çıktı, baya bi ara sokaktan sonra cillop gibi bir yola girdik.. Artıkın sadece İStanbul falan yazıyordu.. Navigasyon'da da otoyol işaretini görünce bastık gittik.. Ama sonradan tepeden ilk başta lamba sandığım ancak sonradan kamera olduğunu anladığım cisimler geçti ve yavaşladık.. Sonra da dediğim gibi gişelere geldik ve devam ettik..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Çevreyoluna çıkarmış seni K.Örenden, 134 km/s'den fazla idinse şayet muhtemelen yemişindir. Çevreyolundakilerin tepesinde 70 yazmaz, zati sınır 120 :D

Çevrimdışı Colt54

• MIVEC Owner!
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Abovv.. Ne 130'u... Kız almanın verdiği gazla yüklendim pedala.. Yandık valla..

Bu yıl bi kırmızı ihlali, bi hız cezası.. eğer o da olursa yandık valla..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla kimi zaman yazıyor kimi zaman yazmıyor. Yani 7/24 çalışmadıklarını duymuşluğum var. İlerleyen zamanlarda vergi ney öderken çıkar, çıkmazsa :heyo: