škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

müzik proğramı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar müzik indirmek istiyorum ama limevire proğramını ben pek beğenmedim,başka varmı önerebileceğiniz?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı palaimon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
http://www.listenmp3music.com/ burdan albüm veya tek parça indirebilirsiniz gayet başarılı ben kendim bunu kullanıyorum program deil ama site :D

Çevrimdışı LiLPlayya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
4shared.com bende buradan indiriyorum. İçinde herşey var :D
Bağımlılıklarım  var : içki, sigara, aşk, gerçeküstü, akıldışı ! Arada bir de nefes  alıyorum. O da fena sayılmaz...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: palaimon;156909
http://www.listenmp3music.com/ burdan albüm veya tek parça indirebilirsiniz gayet başarılı ben kendim bunu kullanıyorum program deil ama site :D
sayfa açıldı ama bişi anlamadım yabancı komple türkçe yokmu bilmem.search yazan yere albüm veya sanatçı adı yazıyorum bişi çıkmıyor no falan yazıyor.:(

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kobak;156903
http://www.frostwire.com/
şu an bunu kuruyorum bakalım neticeye daha sonra diğerlerini deneyeceğim.

Çevrimdışı palaimon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;156915
sayfa açıldı ama bişi anlamadım yabancı komple türkçe yokmu bilmem.search yazan yere albüm veya sanatçı adı yazıyorum bişi çıkmıyor no falan yazıyor.:(
hocam site ing full birde yabancı müzikleri bulabilirsiniz burda; türkçe şarkılar için google da aratıp hotfile yada rapidshare de ki dosyaları çekiyorum onlar daha güvenli oluyor

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bencede Ares çok iyi ben hiç limewire kullanmadım hep ares vardı bilgisayarımda.

Alıntı yapılan: dgn;156904
Ben ares kullanıyorum tavsiye ederim.

Buda güzel bir alternatif bulamadıklarımı burda buluyorum albümler falanda var ayrıca topluca indirebilirsiniz aradıklarınızı :ok:
-------------------------------------------------

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;156904
Ben ares kullanıyorum tavsiye ederim.
aresi kurdum sanatçı adları çıktı yani şarkı adları çıktı üzerine tıkladım ama indirilip indirilmediğii nasıl anlayacağım lime virede  anlaşılıyordu ve inenleri de görüyordum ama burdan bişi anlamadım.lime vire abd de çıkan bir sorun yüzünden proğramın çalışmıyacağını yazıyor ondan o kurulumu yapmadım.karışık bi durum var ortada.:(:bnn:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;156925
Bencede Ares çok iyi ben hiç limewire kullanmadım hep ares vardı bilgisayarımda.

Buda güzel bir alternatif bulamadıklarımı burda buluyorum albümler falanda var ayrıca topluca indirebilirsiniz aradıklarınızı :ok:
Gökçen kardeş bunu nasıl indireceğimi şaşırmış durumdayım yukardaki arkadaşa yazdım mesajı,şarkı üzerine tıkladığımda ne yapmam gerek,şarkının inip inmediğini/dowload olup olmadığını göremiyorum anlaşılmıyor.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi aresde şarkının üstüne 2 kez tıklayınca inmeye başlıyor yukarıda transfer yazısına tıklayın ordada indirme durumu yazıyor.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;156982
Abi aresde şarkının üstüne 2 kez tıklayınca inmeye başlıyor yukarıda transfer yazısına tıklayın ordada indirme durumu yazıyor.

Aynen. Çok basit. :)
Transfer bölümünden bulunduğu klasörü açarsanız şarkılar çıkar. açılmazsa klasör eğer ki oluyo bana,kontrol panelinden transfer sekmesinden aşağıda adres satırı yazıyo boş bir pencerede adres satırına yapıştırın tamamdır. :ok:
Konu Açtım Burdan bakabilr veya soru sorabilirsiniz http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=9552 :)
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2010, 11:42:46 Gönderen: gokcen59 »
-------------------------------------------------