škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sabah-Sabah az kaldı yanlış yakıt...

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun, 5 yıldır aynı petrole giderim adamlarla ahbap olduk, sadece arabayı çekerim ve miktarı TL cinsinden söylerim çay-cigara içeriz beraber petrolde o dereceyiz :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: hakanerdogan;157225
Geçmiş olsun, 5 yıldır aynı petrole giderim adamlarla ahbap olduk, sadece arabayı çekerim ve miktarı TL cinsinden söylerim çay-cigara içeriz beraber petrolde o dereceyiz :D

Petrolde sigara haa  :D

Yassah deel mi?

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Amerika'da bile içiyorduk, bi kere gittik Mobil'de durduk içiyordu bizim elemanlar millet tip tip bakıyordu :lol:

Çevrimdışı aliergun

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.hobbyrc.com
Alıntı yapılan: SubaruOutback;157215
Heheh 36.600 km'dir aynı benzinlikten, aynı pompadan diesel GTL alıyorum :ok:

Gtl den başka mazot denedin mi hiç abi?

eğer fark varsa bende gtl e geçebilirim ama birkere biraz alıp denemiştim çok fark hissedemedim.

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ay pardon diyen adamı döverim ben...geçmiş olsun...
benimde pompacılarla başım dertte.az kaldı birine dalacam..
evvela shelde anahtarı kırdılar.lan öküz çıt çıtlı işte anahtarsızda kapanıyor.
sonra po'da gene aynı muhabbet,eleman anahtarla kapamaya çalıştı otutturamadı bişiler oldu ufak bi parça kırıldı tam oturmuyordu yapıştırdım oda öyle gitti.geçen akşamda eleman pompayı arabaya dayadı pat pompa yerde akıttı benzini hadi ne diyim öküz oğlu öküzze ...

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;157421
...geçen akşamda eleman pompayı arabaya dayadı pat pompa yerde akıttı benzini hadi ne diyim öküz oğlu öküzze ...
O hemen her istasyonda oluyor. Yeni nesillerin deepo girişlerine göre değiştirdiler sanırım tabancaları ve bizim Favorit' te durmuyor yenileri.

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliergun;157359
Gtl den başka mazot denedin mi hiç abi?

eğer fark varsa bende gtl e geçebilirim ama birkere biraz alıp denemiştim çok fark hissedemedim.

Valla shell'den başka hiçbiryerden almıyorum. GTL olmasına özen gösteriyorum. Yoksa V-power diesel alıyorum az da olsa fark ediyor.
Ama seri kullanıyorsan aradaki farkı anlarsın yoksa biraz zor anlaşılır. Birde düzenli kullanırsan fark yaratabilir.
Bu araçtan önce benzli ve hafif modifiyeli Forester turbo kullanıyordum, ona arada bir opetten aldığım oluyordu, opetten alınca araç saçmalıyordu. Kendisi shell'i seviyordu. Bu aracada shell sevgisi aşıladım :)
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta