škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

form sayfamızı google tehlikeli buldu

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar birazönce formumuzu google tehlikeli bularak açmadı,ve bu site çok tehlikeli,pc nize zarar verecek içerikler barındırıyor,bu siteden sizi kurtaralım mı diye bir ibare geçti.Bu site pc nizde bilgilerinizi alarak başkalarıyla paylaşabilir,dağıtabilir,ajanlık yapabilir diye bir sürü uyarılarda bulundu.ilk defa böle bişiye rastladım.bu nedir anlamadım.ayrıca hala çok geç açılıyor sitemiz.Başka sitelerde snler içinde açılırken.N'oldu bu forma anlamış değilim.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
aynı dertten bizde muzdaripiz.zaten aynı konuyu farklı başlıklarda açan üçüncü kişi oldun. sadece bu siteyi severek giriyoruz vaktimizi burada geçiriyoruz.benim anlamadıgım neden sadece bu sitede farklı farklı sorunlar çıkıyor.?birileri bu siteye virus veya sakıncalı içerik bulaştırmaya bu siteyi çökertmeye mi çalışıyor anlamadım gitti
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mesdi;13338
aynı dertten bizde muzdaripiz.zaten aynı konuyu farklı başlıklarda açan üçüncü kişi oldun. sadece bu siteyi severek giriyoruz vaktimizi burada geçiriyoruz.benim anlamadıgım neden sadece bu sitede farklı farklı sorunlar çıkıyor.?birileri bu siteye virus veya sakıncalı içerik bulaştırmaya bu siteyi çökertmeye mi çalışıyor anlamadım gitti
aynen mesut bey bende anlayabilmiş değilim,hala sorunlar bitmiş değil.Geç açılma aynen devam ediyor,oolmadık yerde sayfa durmadan yenilenip duruyor,sayfalarda bazen resim açıyor bazen açmıyor anlamadım gitti vesselam.neden bu işe bi el atılmaz,siteden bundan dolayı soğudum,yani sayfalar açılmadımıydı resmen uyuz oluyorum.yokmu koca sitede şu işlerden anlayan???**
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: marjinal;13360
aynen mesut bey bende anlayabilmiş değilim,hala sorunlar bitmiş değil.Geç açılma aynen devam ediyor,oolmadık yerde sayfa durmadan yenilenip duruyor,sayfalarda bazen resim açıyor bazen açmıyor anlamadım gitti vesselam.neden bu işe bi el atılmaz,siteden bundan dolayı soğudum,yani sayfalar açılmadımıydı resmen uyuz oluyorum.yokmu koca sitede şu işlerden anlayan???**
Var hocam olmaz mı?
Arkadaş da zaten nedenini ve çözümünü zaten araştırıyor.
Meraklanmayın.