škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cam tavan

ceko · 11 · 6821

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar  aranıza az önce katıldım.
sormak istediğim bir şey var, skoda felicia almak istiyorum. sağlam kaporta, sağlam motor diyorlar ve tavsiye ediyorlar. bir araba beğendim felicia 1.3 GLX ancak panoramik cam tavan diyor. Bu güne kadar araştırdıklarımın hepsi normal tavandı ama bu cam diyor. Cam tavan orjinalinde varmıdır bu modelin?  bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok öyle bişiy.sanruf bile yok ne camı ne tavanı..yanlış yazmıştır.yada bilerek fazla yazmıştır çok özellik olsun diye..

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
öncelikle hoş geldiniz ....  benim bildiğimde öyle bir cam tavan yok...

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Bir ara bunlar varmış ama cam tavan değil. http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=3539

Benim bildiğim panoramik cam tavan (sunroof değil) ilk Roomi'de çıktı.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Belli ki pek tecrübeniz yok :D İnanmayın öyle şeylere ilanlarda her şeyi işaretliyor yazıyorlar işkembeden.

ESP'li Şahin bile var :lol:

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
cam tavanlı feli :) yok artık lebron james :D İlanı veren uçmuş baya.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı ceko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar nihayet ulaştım araç sahibine, yanlışlıkla yazıldığını söyledi :) hatta ilanı kendisi vermemiş veren arkadaş yanlış yazmış sanırım. neyse arkadaşlar bu araba nasıldır? kullanan varmı tavsiye edermisiniz? masraflımıdır?  yedek parça durumu nasıl, bolmu, ucuzmu? km de ne yakar.. araç 99 model, güneş yanığından komple boyalıymış ben kullanmak için alacağım, tavsiye edermisiniz? ne dersiniz?

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açıkçası o paraya alınabilecek bir otomobil mi ? tartışılır.Gerçi bende 8000-9000 TL civarına araba baksam felicia düşünürdüm sanırım..

Büyük ve önemli bir kazası yoksa düşünülebilir.Parça konusunda sıkıntı yaşanmaz diye tahmin ediyorum , felicia kullananlar daha iyi cevap verecektir.

Güneş yanığından boyanmışsa iyide, başka şeyden boyanmasında..!

Düşündüğünüz aracın satış ilanı linki varsa bakabiliriz fikrimizi gördüğümüz kadarıyla belirtebiliriz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"ESP'li Şahin bile var :lol:"
hakan sen beni güldürdünya Allah'da seni güldürsün.:++::++::++:
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ceko

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar selam
öncelikle hepinizin geçmiş bayramını kutluyorum. sağlıklı  ve mutlu nice bayramlar görürüz inşallah (AMİN)

arkadaşlar ben hala araba alamadım, çünki int. bir araba buldum, arife gün aradım sahibi ile görüştüm. bana dediki "bayramda şehir dışında olacağım, bayramdan sonra haberleşelim" tmm dedim, arkadaş arabayı başkasına satmış :(( öyle üzüldüm ki anlatamam. ah ah... şimdi hala bakıyorum, bu gidişlede anca bakacak gibiyim :(

arkadaşlar sahibinden.com, araba.com, arabam.com, hürriyetoto dışında başka site bilen varmı? gözlerim şaşı oldu bakmaktan ama yok yani. birde tanıdıklarınızda varmıdır temiz pak kazasız belasız satılık araç. ankarada olmak kaydı ile görmek isterim.

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
inş gönlünce araba bulursun.... sonrada detay...