škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Mercedes C200

Ziyaretçi · 28 · 11113

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrardan hayırlı olsun kazasız belasiz binin maşallah :)

06lkn66

• Ziyaretçi
topraam yanıyo maşallah allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun..mersodan sonra caddynın yuzune bakmam...

efe_38

• Ziyaretçi
teşekkürler allah sizlere daha iyilerini nasip etsin :)

Alıntı yapılan: demir_01;158693
hayırlı olsun..mersodan sonra caddynın yuzune bakmam...

caddy'nin yeri çok ayrı :D çok kahrımı çekti :++:

Çevrimdışı tufan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
evet efe öncelikle hayırla bayramlar dilerim .. Arabanın resimlerini merak ediyordum ,  tahmin ettiğim gibi .Allah nazrlardan saklasın korusun , kazasız belasız kullanırsınız insallah .

bu arabayı cok yeni, bizzat  kullandım test ettim..  deneme amaclı son 2 ayda bindiğim bir cok model aractan sonra mercedesin  bu model arabası tek gecti  ve beni ihya etti .. kusursuz promlemsiz.. Arabaya asık oldum diyebilirm ..

Alınabilir diye düsündüm isi ticaretine döktüm ilk olarak arabanın fiyatını sonra kaskosunu arastırmaya basladım  2,500 tl dediler kaskosuna . Bunu duyduktan sonra hep eksileri düsündüm zaten  sanırım vaz gectim ..  ama hic gecmek istemiyorum ... Arkadasım almıs cok yeni 1996 model E  230 .  ''bil bakalım kac binde ''dedi 200 bin deyince ben o ''405 binde'' dedi hayret ettim inanamadım . kullandım arabasını kötü manada yorum yaparsak cok ayıp olur kusursuz diyebilirm . yok yok arabada . 26 bin tl vermis. (ben vermem...) ama gayet mutlu .

Bence C200 kasa alınacak vede biniliecek tek araba , ama memlekette sanayi olmazsa servis olmazsa bir bin olan bir sehirde böyle bir araba almak icin cok düsünürüm .. icinden cıkmamam zaten kapanır gider ... Hakkımızdan hayırlısı demekten baska caremiz yok yine sanırım ..  

Hayırlı mutlu günlerde kullanmanız dileklerimle ..
İyi bayramlar..

efe_38

• Ziyaretçi
teşekkür ederim sizede iyi bayramlar :) inş sizi memmun edecek bir araç alırsınız...

bu araca gelince ben şunu anladım mercedeste kmye bakılmaz :ok: bu arabayı öncedende tanırdım inşaatte elektrik işini yapan şirketin sahibinindi çok gelip giderdi geçen hafta babam anlaşmış arabayı almış gelmiş bana söyledi ilk sorum km'si oldu 217 binde diyince biraz tereddüt ettim çünkü bu 300 binde motor ister dedim ama arabaya bindimki ne motor istemesi canavar gibi motoru var :ok:

ve bu araba almanya çıkışlı ordan gelmiş ve çok uzun bir süre bayan binmiş 1.5-2 senede bir mütahit binmiş sonra bizim aldığımız adam almış 4-5 ayda o binmiş ve bize geldi yani araç hoyrat kullanılmamış her yerinden belli..

2000 motor 120bg 1400kg diyorum birde kmsini söyleyince millet git o araba yerinden kalkmaz diyorlar ama binenlerin hepsi hayret içinde kaldı,gazı kapatınca radyoya eli gitmiyor milletin yani şu ana kadar binen her kişi hasta oldu :)

kasko fiyatını bilmiyordum ama parçasının pahalı olduğunu biliyorum kaza olursa o ayrı ama arabanın arıza yapacağını sanmıyorum...

aracı şöyle açıklamam gerekirse 10 yaşında olmasına rağmen kalitede konforda vs. son model arabalara taş çıkarır kemik gibi yürüyeni var,şanzımanı falan tıkır tıkır sorunsuz,far yıkamasına kadar herşeyi sorunsuz çalışıyor,katlanır ve elektrikli ayna,elektrikli koltuklar,orjinal filmli camlar,göğüsüne kadar deri döşeme,arka koltukların kafa dayama yerleri bile göğüsteki bir düğmeyle kapanıyor arkayı görmekte sorun yaşamıyoruz böyle cinin aklına gelmeyecek özellikleri var :D yani alınıp binilecek araba :ok:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel araç, ama işte kaskosu ve arızada ne yapar insan onu düşünmeden edemiyor.Yoksa bende çok beğendim aracı.Kazasız sürüşler..:ok:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kazasız belasız inşallah kaç gaymeydi bu yavru :D

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;158854
Güzel araç, ama işte kaskosu ve arızada ne yapar insan onu düşünmeden edemiyor.Yoksa bende çok beğendim aracı.Kazasız sürüşler..:ok:

kazası arızası inş olmazda abi olursada gülü seven dikenine katlacak :D

Alıntı yapılan: a_tansel;158866
Kazasız belasız inşallah kaç gaymeydi bu yavru :D

40.000 bin gaymeye kapıya geldi abi :D :D

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah! diyorum başka birşey demiyorum:)
Şu araca tak Mercekli farları,5 yaş atlayacak emin ol Efe:ok:

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Allah hayırlı etsin iyi günlerde kullanın..

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: efe_38;158829
teşekkür ederim sizede iyi bayramlar :) inş sizi memmun edecek bir araç alırsınız...

bu araca gelince ben şunu anladım mercedeste kmye bakılmaz :ok: bu arabayı öncedende tanırdım inşaatte elektrik işini yapan şirketin sahibinindi çok gelip giderdi geçen hafta babam anlaşmış arabayı almış gelmiş bana söyledi ilk sorum km'si oldu 217 binde diyince biraz tereddüt ettim çünkü bu 300 binde motor ister dedim ama arabaya bindimki ne motor istemesi canavar gibi motoru var :ok:

ve bu araba almanya çıkışlı ordan gelmiş ve çok uzun bir süre bayan binmiş 1.5-2 senede bir mütahit binmiş sonra bizim aldığımız adam almış 4-5 ayda o binmiş ve bize geldi yani araç hoyrat kullanılmamış her yerinden belli..

2000 motor 120bg 1400kg diyorum birde kmsini söyleyince millet git o araba yerinden kalkmaz diyorlar ama binenlerin hepsi hayret içinde kaldı,gazı kapatınca radyoya eli gitmiyor milletin yani şu ana kadar binen her kişi hasta oldu :)

kasko fiyatını bilmiyordum ama parçasının pahalı olduğunu biliyorum kaza olursa o ayrı ama arabanın arıza yapacağını sanmıyorum...

aracı şöyle açıklamam gerekirse 10 yaşında olmasına rağmen kalitede konforda vs. son model arabalara taş çıkarır kemik gibi yürüyeni var,şanzımanı falan tıkır tıkır sorunsuz,far yıkamasına kadar herşeyi sorunsuz çalışıyor,katlanır ve elektrikli ayna,elektrikli koltuklar,orjinal filmli camlar,göğüsüne kadar deri döşeme,arka koltukların kafa dayama yerleri bile göğüsteki bir düğmeyle kapanıyor arkayı görmekte sorun yaşamıyoruz böyle cinin aklına gelmeyecek özellikleri var :D yani alınıp binilecek araba :ok:

motor gücünü 140 yada 165ps  olarak hatırlıyorum sanki

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazıyı okumamıştım,araç 120 değil 163 Beygir Efe:)