škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia Ekspertizi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jacobien

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. 2005 model Skoda Fabia 1.4 101 Hp Special almayı düşünüyorum. Aracı ekspertiz için kendi servisine mi götürmeliyim? Galerideki adam kendi servisine götürmemi söyledi. Geçenlerde VW servisine gittiğimde "Biz de bakariz" dediler. VW servisi 130 TL ekspertiz ücreti istiyor. Skoda servisine sormadım. Sizce nereye yaptırmalıyım? 130 TL fazla mı? Skoda servisi ne kadara yapıyor? İlk arabam olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu konuda tecrübeli değilim anlıyacağınız.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun! Yetkili servis Bodrum'da biliyorum. Bir telefon edip fiyat alın bence.

http://www.skoda.com.tr/new/servislistesi.asp?islem=Detay&KatID=55

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
130 lira fazla 2 sene önce ankara da vw 50 lira vermiştik... iki senede 3 e katlamaz sanırım :)

Çevrimdışı Jacobien

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
:) Doğrusu 130 TL bana da fazla geldi. Skoda servisi Bodrum'da dediğiniz gibi. VW servisi de Bodrum yolunda. VW servisi, Skoda servisi kadar iyi ekspertiz yapar mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: Jacobien;158734
:) Doğrusu 130 TL bana da fazla geldi. Skoda servisi Bodrum'da dediğiniz gibi. VW servisi de Bodrum yolunda. VW servisi, Skoda servisi kadar iyi ekspertiz yapar mı?

Bence VW de olur. Yeter ki işini iyi yapan usta olsun...

Çevrimdışı skoda53

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Jacobien;158705
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. 2005 model Skoda Fabia 1.4 101 Hp Special almayı düşünüyorum. Aracı ekspertiz için kendi servisine mi götürmeliyim? Galerideki adam kendi servisine götürmemi söyledi. Geçenlerde VW servisine gittiğimde "Biz de bakariz" dediler. VW servisi 130 TL ekspertiz ücreti istiyor. Skoda servisine sormadım. Sizce nereye yaptırmalıyım? 130 TL fazla mı? Skoda servisi ne kadara yapıyor? İlk arabam olacak. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu konuda tecrübeli değilim anlıyacağınız.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=4522 bu linki bir inceleyin...

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence expertizi, iyi bir yetkili servise yaptırın.Ama galerinin tanıdığı bir servis olmasın.Hatta öncesinde belki özel servise bile götürülüp baktırılabilir.Sonrasında yetkili serviste son expertiz yapılabilir.Neden özel servise hemen gidin demiyorum zira bulunduğunuz yer küçük, serviste bu yüzden skoda servisini tanıyor olabilir ve anlaşmalı olarak aracınızın arızalarını,hasarlarını söylemeyebilirler..Yani olmaz belki ama yinede tedbirli olmak lazım.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı malis

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben haziranda fabia aldım ve skoda servisine götürdüm servis benden 70 tl aldı. vw servisi ekstra neresine bakıyorki? skoda servisinin söylediğinin dışında bir sorunu da çıkmadı.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında şöyle yapmak lazım;alacaklı olduğunuz araç expertis sonucunda sorunlu çıktı almadınız ver 130 tl,başka araca bak ver 130tl,yandı gülüm keten helva.birde expertis tamamdır sorun yoktur raporu veriyor ama sonra çıkıyor e bu şekilde bunun bir yaptırımı olması gerekmezmi,burda mağdur olan araç sahibi alan kişi ama satanla expertiz geçip gidiyor bunun böyle olmaması gerekir değil mi?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ