škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fenomen(Muhammed) abi trafik kazası geçirmiş...

Can · 91 · 22574

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Şahinbey

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun hocam,Allah korumuş.2004 yılında ben de focus la benzer kaza yapmıştım araçta oğlum ve ben vardık (oğlum o zamanlar 2 yaşına yeni girmişti) çok şükür ikimizinde burnu bile kanamadı.Focus pert olmuştu..araba yine alındı,satıldı,tekrar alındı falan...ya cana bir şey olsaydı.Allah korumuş,tekrar geçmiş olsun hocam.
Yeniden...

Çevrimdışı crazy_tuning

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bunlar da araçtan son fotolar ..

araç şu an denizli skoda servisinde

« Son Düzenleme: 23 Kasım 2010, 01:25:42 Gönderen: crazy_tuning »
ємιя - є38 ¢σℓℓє¢тισηѕ - ιηηα

уıкıℓ∂ıм уıкıℓα¢αğıм, ѕση ησктαуı уαηℓıуαяαк кσуα¢αğıм..

αℓмαηℓαя мüтнιş ѕözü ; мєя¢є∂єѕ\'ι güνєηℓιк , αυ∂ι\'уι кαℓιтє , вмω \'уι şєкιℓ ιçιη уαяαттıк..

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Şükür ki çok şiddetli bir şey değilmiş sert darbe izleri yok, zannımca kemer takmıyordu Muhammet hocam zira kemer olsa güle oynaya çıkılır bu panzerin içinden, tekrar tekrar çok geçmiş olsun Allah tekerrürünü yaşatmasın en kötüsü böyle olsun...

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu araç perte çıkar sanırım.
Komple tavan+Sunroof değişimi nerden baksanız 3000 tl gibi tutuyor zaten.

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şımdı gördüm...çok geçmış olsun umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur...banada kemer takmamış gıbı geldı...neysekı daha kötü bır durum olmamış..

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

BerkerCELIK

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun, acil şifalar versin... İnşallah perte çıkar araç ama en önemlisi inşallah Muhammed abi eski sağlığına kavuşur...

Çevrimdışı silver

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Can;160293
Bu araç perte çıkar sanırım.
Komple tavan+Sunroof değişimi nerden baksanız 3000 tl gibi tutuyor zaten.

Kafadan 1500 tl sağ ön kapı daha sonra arka tampon nerden baksan bi 300 vardır tavan+sunroof gene bi 4000 tutar 2 tane cam ön camı kafadan 650 tl 300 de arkaya de bu araba perte çıkar büyük ihtimal. .

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Sağ ön tekerin dibinden kemikli yerden yamulmuş, yapılsada tat vermeyecek olması ihtimali yüksek.

Aslında mekanik aksamda pek bişeyi yoktur, pert olamayabilirde, olabilirde.
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2010, 20:40:12 Gönderen: hakanerdogan »

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, allah acil sifalar versin kendisine.

Allah kahretsin, Türkiye´de ehliyetini alan her dengesiz Trafike cikarsa ve ülkede Trafik denetlemesi ve Trafik Cezalari caydirici olmaz ise sonuc bu olur.

Bu sene malesef Ayni sekilde Almanya´ya geri dönerken Enistemin basinada gelmisti, sonuc 5 Ölü 4 Yarali. Cok sükür bizimkilere birsey olmadi ama karsi taraftan 1 aile hayatini kaybetti nedeni ise Enistemin karsisina aniden araba direksyonu kirmis (tabiki Soför uyumus Yolda)

Allah yardimcisi olsun, ailesine sabirlar versin. Insallah en kisa sürede iylesip aramiza döner.

Saygilar
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar 3 gün aradan sonra hasta halimle aranızdayım.öncelikle Rabbime beniz size kavuşturduğu sonsuz hamd ediyorum.Bana geçmiş olsun dilek ve temennilerini ileten tüm forum dostalarına teşekkür ediyorum.Ocitinin kasko olamasında sözlü emekleri geçen ilk aşk ve serdar beye teşekkürlerimi özellekle sunmak isterim.(hakan içi rahat olsun kasko yapıldıydı,sağol canım benim)
Arkadaşalr resmen öbür dünyaya gittik geldik köyün muhatarı verdı yanımda.Emniyet kemeri ikimizinde takılıydı.Muhtara hiç bişi olmadı o sağ taraftaki yan airbag patladı ilk darbeyi ordan aldı.beni direksiyon sıkıştırdı.çok şiddetli bi şekilde savrulduk 4 mt  bir  kanala  uçtuk yani takla attık.kanalda su yoktu.önüme aniden çıkan bir focus ve önünden ani bir manevra yaparak onlara ortadan vurmadan büyük bir facia ve dehşetli bir ölüm olayından yırttık.kazaya sebeb olan 22 yaşlarında bir öğrtmn adayı.3 kişilerdi onlar.biz 2.babası ve kendisi bana teşekkürleri sundu çocuğuma zarar vermedin hocam dedi.araç öce yol üzerinde olduğu yerde 3 defa döndü ağaçlara çarptı palmiye ağacı ve birde başka aracı kökünden kopartarak kanala yuvarlandık.çıktğımda aracın lastikleri yukardaydı.ve ayrıca araç takla attığında büyük bir taşın üzeriden takla atmış dün gördüm.daha sonra kanalın fotolarını koyarım buraya.
arac büyük ihtimalle expertiz yarın görecek ama denizli batı otomotiv pert olur dedi.
telfonum 541 779 94 80.
40-45 gün raporlu olacak gibiyiz.bol istirahat var.
kaburga kemiklerinde ezilme var.yatarken ve kalkarken çok zor.onun dışında yürüyebiliyorum.Buna da çok şükürler olsun.gelişmelerden haberdar ederim.şimdilik görüşmek üzere hoşça kaıln.dualarınızı bekliyorum.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ