škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia 1.6 tdi dsg bu fiyata alınırmı

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı decho

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugun skoda bayinden scoda elegance tdi dsg+metalik renk+17 inç jant+bolero cd changer için 53500 tl fiyat aldım. sizce nasıl uygunmu ?

fabialife

• Ziyaretçi
bu kişiye göre değişiyor, bende aynı arabanın manuel viteslisini düşünüyorum ama 1-2 sene içerisinde kasa değişecek arabaya 50.000 lira vermek bana pek mantıklı gelmiyor.
bu nedenle şimdilik beklemedeyim. ancak sizin aldığınız fiyat oldukça uygun.
2 ay kadar önce aynı arabanın beyaz renk manuelini benim arkadaşa takas yolu ile aldık. nakit olarak aldığımız en uygun fiyat 48.000 lira idi. (ama o ara piyasada araba yoktu)
yine arabayı 48.000 lira sayıp üzerine 17" jant, metalik boya farkı ve balero ekran 53.500 lira fiyat bana uygun geldi.
dsg aracın liste fiyatı zaten 53.890 lira diğer her şey bedavaya geliyor.
eğer beklemeye tahamülünüz varsa aralık ayını bekleyin derim. büyük ihtimal fiyatlar biraz daha düşecektir.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ben aynı aracın manuelini 49 bine alıyorum. size göre pahalıya geliyor yani. bu arada bu fiyatı nereden aldınız?
« Son Düzenleme: 24 Kasım 2010, 20:54:15 Gönderen: archaeologist »
octavia 1.6 TDI elagance 2011

fabialife

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: archaeologist;160744
ben aynı aracın manuelini 49 bine alıyorum. size göre pahalıya geliyor yani. bu arada bu fiyatı nereden aldınız?

bildiğin gibi fiyatı arz talep olayı ve okonomik şartlar belirliyor.
biz ramazanda nakit olarak beyaz renk için Urfa bayisinden 48.000, Adana bayisinden 49.000 lira fiyat almıştık.
o ara piyasada dizel oktavia yoktu ve bazı bayiler ellerinde kalan son arabaları satıyordu.
şu an piyasada aynı araba varmı bilmiyorum ama şimdi Antalya bayisi ile görüştüm ellerinde dizel oktavia yok.
Aralık ayının 2. haftası teslim edebilirim liste fiyatı 49.900 indirim yok,  elimizde olmayan araba için fiyat vermek doğru değil dedi arkadaşım haklı olarak.
ama ulaşabildiğiniz her bayiyi özellikle Urfa ve Adana bayilerini bir arayın, her iki bayide gerçekten esnaf insanlar bizimle çok ilgilendiler.
belki ellerinde araba varsa fiyat konusunda yardımcı olurlar, gerekirse biz de telefon açar rica ederiz.
hayırlısı olsun diyelim, fiyatta indirim alamasanız bile boya koruma, koltuk koruma,motor koruma, kartel muhafazası, ecza çantası ve kauçuk paspas türünden hediyeler koparmaya bakın.
sağ olsun Adana bayisi bize koltuk koruma, motor koruma, ecza çantası hediye etti. kauçuk pas pas sözü var ama hala doğuşta olmadığı için temin edip gönderemedi. biz de buralarda bulamadık. orjinal paspaslara hiç bir şey uymuyor ve uyduruk pas pas kullanıyoruz. bir arkadaşıma yazın süperb aldık onda da durum aynı.
not: hangi vitesi tercih ettiğinizi bilmiyorum ama şimdiki 7 ileri triptroniclerde hem ses hemde sürüş zevki açısında sıkıntılar olduğu kullananlar tarafından belirtiliyor.
Amerikada bu şanzumanların garantiden değiştiği yönünde yazılar okudum. Türkiyade servisler normal bir problem yok diyorlar. garanti süresi içerisinde bir problem çıkartır servis kullanıcı hatası derse ya da garanti bitince sıkıntı yaratırsa bedeli 12.500 lira imiş bilgin olsun.