škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cep telefonundan navigasyon

Symbol · 42 · 11291

0 Üye ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: SubaruOutback;163388
Hazır konu açılmışken Nokia'da Ovi Maps diye birşey var, nedir neyin nesidir, düzgün çalışıyor mu? Güncelleme nasıl oluyor?

Kullandığım şeydir, bilgisayara programı (nokia map loader, ovi suite) kuruyorsun, telefonu bağladığın zaman programdan hallediyorsun her şeyi.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: seyyah;160842
...hedefi Afyon göstedim rotayı feribotla Bursa üzerinden verdi. Rotaya İzmiti ekledim Gölcük - Yalova üzerinden Bursadan dolaştırdı. Muhtemelen Adapazrı ile bir sıkıntısı var.:D
Ne güldüm sabah sabah ya!:++:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;163567
Ne güldüm sabah sabah ya!:++:

Hafta sonu Seydişehire gittim. Konya çevreyolunda çok ışık olduğu için merkezden gideyim dedim. Gitmez olaydım her fırsatta u dönüşü yaptırmaya çalıştı. Daha sonra Beyşehir üzerinden gitmeye zorladı. Alanya Antalya tarafına giden gelişli gidişli yolu da dağ başı gibi gösterdi. Ayrıca yolu görmediği için yardımcı olmadı.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
pek işe yaramıyor...dedim
demek yalnız değilmişim
(büyük şehirler hariç)

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: seyyah;163584
Hafta sonu Seydişehire gittim. Konya çevreyolunda çok ışık olduğu için merkezden gideyim dedim. Gitmez olaydım her fırsatta u dönüşü yaptırmaya çalıştı. Daha sonra Beyşehir üzerinden gitmeye zorladı. Alanya Antalya tarafına giden gelişli gidişli yolu da dağ başı gibi gösterdi. Ayrıca yolu görmediği için yardımcı olmadı.
Atarım onu camdan aşağıya. Olmadı tampona bağlar İstanbul' a kadar yedekte çekerim.:kiki:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sadece google maps kullanarak ne yollardan geçtim bir bilseniz :) Hiç'te sıkıntı yaşamadım.Bu yüzden navi almaya ihtiyacım olmadı..

Bir keresinde amasra'ya gidecekken yol ayrımında tabela sola sapmamı gösteriyordu.Ama google maps çizgiyi düz çizmişti.Hadi dedim gündüz zaten kaybolmayız :D dedim ve devam ettim. Süper şekilde yola çıkardı.

Ama şu var bu cihazlara çok güvenince kötü oluyor.Ankara'da olmadık bir yerde şarjı bitti telefonun.O an ellerim kollarım bağlanmış, gözüm kör olmuş gibi hissettim :D Olduğum yerden hareket edemedim zira yolu bilmiyordum.15 dk şarj ettimde açılcı telefon akabinde yola çıkabilmiştim :)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;163590
Atarım onu camdan aşağıya. Olmadı tampona bağlar İstanbul' a kadar yedekte çekerim.:kiki:

Atamam hocam en azından telefon olarak işe yarıyor.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: seyyah;163598
Atamam hocam en azından telefon olarak işe yarıyor.
Ha ben sırf navigasyon sandım. Atma o zaman. Hiç olmadı "kayboldum" diye sağı solu ararsın.:utan::kiki::utan:

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;163612
Ha ben sırf navigayon sandım. Atma o zaman. Hiç olmadı "kayboldum" diye sağı solu ararsın.:utan::kiki::utan:
Kaybolunca bulunduğun yerdeki yollar gözükmese bile koordinatları görebiliyorsun.

Çevrimdışı G.Antep Şubesi

• Kötü Caddy
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;163612
Hiç olmadı "kayboldum" diye sağı solu ararsın.:utan::kiki::utan:

Kırdın geçtin abi sabah sabah :++:

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: a_tansel;163650
:rm::hanz:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: a_tansel;163650

Çok sakar bu sabah uğur abi galiba, hep bişeyler kırıyor :P :kiki: :haha:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP

Çevrimdışı SubaruOutback

• Nano Ürün Uzmanı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Asus nuvifone kullanan var mı?
[SIGPIC]http://img442.imageshack.us/i/chemicalguyslogo.jpg/[/SIGPIC] Toritsuka Reta

Çevrimdışı Symbol

• M U L T I J E T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://renault9.wordpress.net
Ben garmini sildim şimdi Ndrive'ı kullanıyorum. Arayüz ve kullanım kolaylığı açısından çok daha rahat.

Bir ara Gökanın kullandığı google mapsi de denedim, oda inanılmaz iyi sonuçlar veriyor, baya işime yaradı ama şebeke tabanlı olduğu için yükleme vs derken yavaş kalabiliyordu benim e63te.

http://www.reis-ieagles.com/gps-ve-navigasyon/ndrive-v9-3-14-gps-yazilimi-kurulum-kilavuzu-by-reis-i-eagles-t1426.html

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Symbol;164725
Ben garmini sildim şimdi Ndrive'ı kullanıyorum. Arayüz ve kullanım kolaylığı açısından çok daha rahat.

Bir ara Gökhanın kullandığı google mapsi de denedim, oda inanılmaz iyi sonuçlar veriyor, baya işime yaradı ama şebeke tabanlı olduğu için yükleme vs derken yavaş kalabiliyordu benim e63te.

http://www.reis-ieagles.com/gps-ve-navigasyon/ndrive-v9-3-14-gps-yazilimi-kurulum-kilavuzu-by-reis-i-eagles-t1426.html

Kötü yanı sürekli internet bağlantısı istemesi.Ön belleğe yüklenen bir kısım haritayı yüklüyor sadece internet gerekmeden.Yeni haritalar için hep internet gerekiyor.Edge şebekesinde sıkıntı olmuyor.3G şebekesinde harita yüklenmesi hepten sorunsuz..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP